Çit Hasır Ölçüleri ve Çeşitleri

Çit hasır modelleri endüstriyel ortamlarda da en sık tercih edilen hasır modelleri arasında yer almaktadır. Yüksek performansı ile ilgi çeken çit hasırı modellerinin genel kullanımı, göze hitap edecek şekilde mimari tasarıma sahip evlerde kullanılması yönünde etkisi bulunmaktadır. Bu ve benzer birçok alana yönelik olarak kullanılabilir esnekliği sunan çit hasırları çok yönlü ürünler arasındadır. Düzenli olarak tabelalar, korkuluk dolguları ve dolap girişleriyle birlikte çeşitli sportif tesis alanlarında yine çit hasırlar estetik kaygı yaratmadan tasarımların pek çok farklı türüne uyum sağlayabilmektedir.

Çit hasır ölçüleri ve çeşitleri arasında farklı projelerinize uyum sağlayabilecek modeller bulunmaktadır. Tarım sektörü gibi ticaretin olduğu çeşitli alanlarda kullanılabilen ürünlerden olan çit hasırları çok yönlü oldukları için güvenlik amacıyla da kullanılabilmektedir. Çit hasırları sundukları avantajlar ile en çok tercih edildiği görülen ürünlerdendir. Rüzgarın ya da güneş ışınının etkilemeyeceği gibi içerisinden geçmesine izin veren çit hasırları doğrudan fiziki bir müdahaleye karşı önleyici etkisi sayesinde güvenlik yaratacak etkisi bulunmaktadır. Müşteri taleplerine göre çit hasırlarında istenilen ölçülerde üretimler belirlenebilmektedir. Aynı şekilde çit hasırların doğrudan ölçü gibi özel ağırlıklarında da müşteri talepleri istenilen nitelikte değerlendirilerek oluşturulabilmektedir.

Çit Hasırları Hangi Alanlarda Kullanılır?

Hafif özelliklere sahip olan bu ürünler kurulum esnasında kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlar. Çit hasır birim fiyat seçenekleri seçilecek olan ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Çit hasırları güvenlik amacıyla kullanılan ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Çiftlikler ve tarımsal bölgelerde çit hasırların kullanımı son derece yaygındır. Çit hasırlarının en fazla kullanıldığı alanlar arasında bahçe işlerinin yapıldığı alanlar bulunur. Endüstriyel alanlar ve özellikle tren yollarında da çit hasırları yaygın bir şekilde kullanılır. Güvenlik için oluşturulmuş istinat duvarlarında da çit hasırlarına ihtiyaç duyulabilmektedir. Ürünleri doğru şekilde seçtiğiniz zaman uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon