Çit Hasır Ölçüleri ve Çeşitleri

Çit hasır modelleri endüstriyel ortamlarda da en sık tercih edilen hasır modelleri arasında yer almaktadır. Yüksek performansı ile ilgi çeken çit hasırı modellerinin mimari tasarımları estetik açıdan zenginleştirme etkisi bulunmaktadır. Farklı alanlarda kullanım esnekliği sunan çit hasırları çok yönlü ürünler arasındadır. Düzenli olarak tabelalar, korkuluk dolguları ve dolap girişleriyle tesis ekranlarına dahil olabilen çit hasırları tasarımların pek çok farklı türüne uyum sağlayabilmektedir.

Çit hasır ölçüleri ve çeşitleri arasında farklı projelerinize uyum sağlayabilecek modeller bulunmaktadır. Tarımsal alanda ve ticari alanlarda kullanılabilen ürünlerden olan çit hasırları çok yönlü oldukları için güvenlik amacıyla da kullanılabilmektedir. Çit hasırları sundukları avantajlar ile ön plana çıkan ürünlerdendir. Işığın ve rüzgarın içerisinden geçmesine izin veren çit hasırları fiziksel ve büyük olan unsurların da alana geçişine izin vermezler. Çit hasırları ölçüleri kişiye özel olarak belirlenebilmektedir. Aynı şekilde çit hasırların ağırlıkları da ihtiyaçlarınıza göre özel olarak oluşturulabilmektedir.

Çit Hasırları Hangi Alanlarda Kullanılır?

Hafif özelliklere sahip olan bu ürünler kurulum esnasında kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlar. Çit hasır birim fiyat seçenekleri seçilecek olan ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Çit hasırları güvenlik amacıyla kullanılan ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Çiftlikler ve tarımsal bölgelerde çit hasırların kullanımı son derece yaygındır. Çit hasırlarının en fazla kullanıldığı alanlar arasında bahçe işlerinin yapıldığı alanlar bulunur. Endüstriyel alanlar ve özellikle tren yollarında da çit hasırları yaygın bir şekilde kullanılır. Güvenlik için oluşturulmuş istinat duvarlarında da çit hasırlarına ihtiyaç duyulabilmektedir. Ürünleri doğru şekilde seçtiğiniz zaman uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon