Çit Hasırları Nasıl Monte Edilir?

Çelik hasır teknikleri ile üretilmekte olan çit hasırları güvenliğin sağlanması gereken alanlarda etkili bir sonuç elde etmesi sebebi ile kullanılmaktadır. Genel itibari ile duvar üstü yapılmakta olan montaj işlemleri belli bir teknik ve uzmanlık gerektirir.

Uygulanacak olan alanın ölçüleri edinilerek çit hasır alımı için firmadan ürün fiyat teklifini almanız ve sonrasında montaj işlemi ile ilgili destek verip vermediklerini de öğrenmeniz önerilir. Özellikle geniş alan çit kaplama işlemleri için uzman desteğini almak daha kısa sürede daha iyi bir montajlamanın yapılması için gereklidir.

İstenen ölçülerde en ya da boy olarak kesilebilmekte olan çit hasırlar köşebent ya da direklere alınıp kaynaklama işlemi ile ya da vidalamak sureti ile montajlamanın yapıldığı ürünlerdir. Köşebent ve gerekli uygulama yapılacak olan direkleri ise duvar üstüne ya da uygun görülen toprak içine özel ile çakılı olması ve sağlam olması oldukça önemlidir. Uygulamada istenen güvenli alanın sağlanması ve çitin belli alanı kapama görevini üstelenmesi açısından montaj işlemi oldukça önemlidir. Çit hasırların alan içinde istenen etkiye sahip olan görüntü içinde uygulanma tekniğine uygun işlemlere yer verilmesi önerilir. Bu işlemler de satın alımlarınızda renk olarak da tercihinizi yapabilirsiniz.

Çit Hasırlar Nerelerde Kullanılır?

Çit hasırlar birçok alanda güvenliğin etkili biçimde sağlanması için kullanılabilir. Bahçe ve özel mülk alanlarının çevrilmesinin yanı sıra parkların, spor alanlarının ya da kamuya ait olan yerlerinde hasır çit ile çevrilmesi doğru bir seçim olacaktır. Farklı alanlarda da kullanıma uygun olan ürün aynı zamanda estetik bir görüntü de sunan özel bir seçimdir.

Çit Hasır Alımında Neye Dikkat Etmeli?

Çit hasır alımlarınızda öncelikle konusunda uzman firmalardan ürün alımına yer vermeniz önerilir. Bu işlem için müşteri memnuniyeti araştırmasını da gerçekleştirerek en ideal ve en kaliteli tercihe ulaşmanız mümkün. Çit hasır alımınızda 100 cm bir ölçü edinmek için 220x500 ölçülerine sahip olan ürün alımı yapılır. Ürün ikiye bölünerek uzunluk istenen ölçüde sağlanır. İşlem ile ilgili olarak firmalardan montaj desteğini de alabilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon