Demir Boru

Çelik boru olarak da bilinen demir boru modelleri endüstriyel alanlarda da en fazla tercih edilen boru çeşitleri arasında yer almaktadır. Her biri dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan demir borular sayesinde sizler de çalışmalarınıza büyük bir hız ve güven kazandırabilirsiniz. Demir boru modellerine güvenilir şekilde sahip olmak isterseniz Karaca Metal olarak sizlere sunduğumuz seçeneklere göz atabilirsiniz.

Korozyona karşı yüksek direnç sahibi olan demir borular aynı zamanda işlevsel özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Kolay temizlenebilir olan demir boruları kullanmayı tercih ettiğiniz zaman temizlik için ayırdığınız süreden tasarruf elde edebilir ve elde ettiğiniz bu süreyi çalışmalarınıza yoğunlaştırabilirsiniz.

Demir Boru Özellikleri

Paslanmaz malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan demir borular dekoratif bir görünüm imkanı da elde edebilmenizi sağlar. Demir borular kendi içerisinde çelik dikişli ve paslanmaz çelik çekme borular olarak da iki ayrı türe ayrılmaktadır. Demir boru ölçüleri standart bir şekilde belirlenebildiği gibi aynı zamanda kişiye özel olarak da belirlenebilmektedir.

Demir boru ölçülerini istek ve ihtiyaçlarınıza özel olarak belirleyebilirsiniz. Karaca Metal olarak tamamen sizlerin isteklerine özel çözümler üretmekteyiz. Dünya kalite standartlarında sunduğumuz demir boru modellerine göz atarak pek çok farklı çalışma alanında değerlendirebileceğiniz demir borulara sizler de sahip olabilirsiniz.

Basınç değerlerinin yüksek olduğu alanlarda da sık sık kullanılan sanayi boruları mevcuttur. Profesyonel bir şekilde bu tür boruların kesilmiş olmasına da dikkat etmelisiniz. Paslanmaz çelik dikişli olarak tasarlanan borular yüksek basınca karşı son derece dayanıklıdır. Tek parça olarak dökülebilen borular ise sıcak haldeyken farklı kalıplara dökülerek yuvarlak formunu pratik bir şekilde alabilmektedir.

Boru kesim işleminden sonra demir borular için soğutma işlemine geçilir ve sonrasında silindir makinelerin çelik boruların üzerinde bırakabileceği lekeler de temizlenir. Asitleme işlemlerinden sonra borular tekrar temizlikten geçirilir ve kullanılabilecek hale getirilir. Kesim işleminden önce mutlaka boruların ölçülerinin belirlenmesi ve üzerlerine gerekli olabilecek olan işaretlemelerin yapılması gerekmektedir.

Elde edilen demir boruların parçaları makinelerden alındıktan sonra kesim ölçüleri bir kez daha kontrol edilir ve iş bitiminde bütün bakım ve temizlik işlemleri sırasıyla uygulanır. 

Demir Boru Fiyatları

Demir boru fiyatları belirlenirken boru çaplarına göre hesaplama yapılabilmektedir. Fiyatları belirleyen en temel unsurlar arasında ürünlerin modelleri ve teknik özellikleri de yer almaktadır. Karaca Metal olarak sizlere özel bir şekilde sunduğumuz ürünler arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek birbirinden farklı seçenek mevcuttur. Bütçe dostu olarak üretilen ve sizlere sunulan demir borular sayesinde daha güvenilir çalışma alanları yaratmaya sizler de başlayabilir ve maliyetinizi optimum düzeylere getirmeyi başarabilirsiniz.

Boru fiyatları konusunda son derece esnek davranan firmamızı tercih ederek sizler de avantajlı duruma geçebilirsiniz. Demir boru fiyatları ve teknik özellikleriyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz ekibimizle de iletişime geçebilirsiniz.

Demir Boru Kullanım Alanları Nelerdir?

Demir borular geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken boru çeşitleri arasında yer almaktadır. Günümüzde pek çok farklı sektör tarafından tercih edilen demir borular parlak yüzeyleri ile sizlere dekoratif açıdan da avantajlı olabilme imkanı sağlamaktadır. İnşaat sektöründe yaygın bir şekilde kullanılan demir borular aynı zamanda alışveriş merkezleri, hastaneler, endüstriyel üretim alanları ve okullar gibi pek çok farklı alanda da kullanılabilmektedir.

Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde tasarlanan demir borular ıslak zeminlerde kaymamaları ve neme karşı dayanıklı olmaları sebebiyle tercih edilmektedir. Ziraat endüstrisinde de demir boruların kullanımı son derece yaygındır. Sıcak ve soğuk olarak kendini ayarlayabilen ürünler arasında yer alan demir borulara sahip olmak isterseniz sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Diğer tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimizde olduğu gibi size özel çözümler üreterek projelerinizin hız kazanmasına büyük bir katkı sağlamaktayız. Karaca Metal güvencesiyle sahip olabileceğiniz demir boru çeşitlerine göz atarak kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanlarını sizler de seçebilirsiniz.

 Ürünlerimiz ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular ile ilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz aynı zamanda ihtiyaç duyabileceğiniz özel ürünler konusunda da sizlere destek sunabilmektedir. Doğru seçimleri bütçenize uygun bir şekilde gerçekleştirerek uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon