DKP Sac Yük Taşıma Kapasitesi

DKP sac ürünleri sıcak haddelenmiş olan yassı çeliğin ısıl işlem görmesi ile elde edilmektedir. Ürünler 0,25 ile 2,00 milimetre aralığında değişen rulo veya sac şeklindeki yassı ürünlerdir. DKP sacların fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli faktör ürünlerin boyutları ve teknik özellikleridir.

Geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken DKC sac modelleri beyaz eşya, otomotiv, inşaat malzemesi ve mobilya malzemesi gibi ürünler ile ilgilenen firmalar tarafından tercih edilmektedir. Fiyat-performans ürünleri olarak nitelendirilen DKP sac ürünleri soğuk şekillendirmeye uygun niteliklere sahiptir.

Dayanıklı ev aletlerinin üretimi, otomotiv sektörü, beyaz eşya üretimi, ofis mobilyaları ve ısıtma sistemlerinde DKP saclar tercih edilmektedir. DKP sac yük taşıma kapasitesi tercih edeceğiniz ürünün modeline göre değişebilmektedir.

DKP Sac Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

Ekstra derin nitelikleri sayesinde derinlemesine eğirme gerektiren her türlü parçaların imalatında da bu ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Kaynaklanabilir özelliklere sahip olan DKP saclar kimyasal kaplamaların yüzeye uygulamasında da tercih edilmektedir. Düşük karbonun yer aldığı alaşım yöntemleriyle üretilen DKP saclar kolay şekillendirilebilen ve yüksek dayanıklılığı ile tercih sebebi olan ürünlerdir.

DKP saclar tek ya da çift katmanlı levha yapısına sahip olduklarından dolayı besin değeri kaybına da sebebiyet vermeyen mutfak eşyalarının üretiminde aktif bir şekilde kullanılmaktadır. DKP sacları seçeceğiniz zaman kullanım alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca firma tercihlerine de dikkat etmelisiniz. Güvenilir firmaları seçtiğiniz zaman uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlere sahip olabilirsiniz. Çalışmalarınıza hız kazandırabileceğiniz DKP sac modelleri çevre dostu olarak üretilen ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan sac modelleri arasındadır. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Karaca Metal ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon