Galvanizli Saclar

Galvanizli sac, iki tarafı çinko kaplı karbon çelik sacdır. Bunu elde edebilmek için kullanılan işlemli sürekli sıcak daldırma işlemi olarak bilinir. Bu işlem, baz çeliğe sıkıca yapışan ve parçalı veya kar tanesi tipinde bir görünüme sahip olan bir çinko tabakanın elde edilmesi ile sonuçların. Çinko tabakası göreceli bir kaplama görevi görür. Peki galvanizli sac nedir ve galvanizli sac hangi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır?

Sıcak daldırma galvaniz, 460 derece sıcaklıkta erimiş bir çinko banyosundan geçirilmesiyle ince bir çinko tabakasıyla demir veya çeliğin kaplanması işlemidir. Galvanizli sac firmaları tarafından sizlere sunulan bu saclar atmosfere maruz kaldığı zaman saf çinko, çinko oksit oluşturmak için oksijenle ve çinko karbonat oluşturmak için karbondioksit ile reaksiyona girer. Böylece ürünün korozyon direnci yüksek hale gelir.

Galvanizli sac korozyona dayanıklı, çevre dostu, hafif ve yüksek mukavemetlidir. Galvanizli sac, pas direncinin gerekli olduğu uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Bu ürünler pul olarak adlandırılan yüzeydeki kristalleşme deseni ile kolayca tanımlanabilir.

Galvanizli Sac Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Galvanizli sac ürünlerinde neden Karaca Metal'i tercih etmelisiniz? Karaca Metal daima "çözüm odaklı" yaklaşımla hareket eder. Karaca Metal'in yüksek niteliğe sahip ekibi müşterilerin taleplerini dinleyerek onların taleplerine karşılık vermek için kendini sürekli geliştirir:

  • Galvanizli sac ürünlerinde %100 zamanında teslimat sözü
  • Galvanizli sac ürün kalitesinde sürekli üst düzey kalite teminatı
  • Satış sonrası destek işe müşteri memnuniyeti için her türlü adımın atılması
  • Müşteri odaklı ürün ve onlara bağlı tasarım çözümleri

Karaca Metal Galvanizli Sac Ürünleri

Galvanizli sac imalatı yapan ve kaliteyi önde tutan bir yer arıyorsanız önceliğiniz ihtiyaçlarınızı gözden geçirmenizdir. Karaca Metal sizin ihtiyaçlarınıza göre hareket edebilme ve projelere uyum sağlama potansiyeline sahiptir. Demir ve çelik üretimi yapan her firma galvanizli sac ürünlerinde belirli bir standardı sunar. Biz ise en kaliteli ürünleri sunmak için buradayız.

Karaca Metal'de galvaniz saclar için tüm ölçü ve ebatta ürünler bulabilirsiniz. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Karaca Metal'in ürün yelpazesi ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır. Galvanizli sac üretiminde müşterilerimizin talepleri bizim için her zaman önceliklidir:

Galvanizli Sac Ağırlık Tablosu

Karaca Metal her zaman yenilikçi ve gelişim odaklı yaklaşımıyla aradığınız galvanizli sac ürünlerini bulmanıza yardımcı olur. Daima yeni teknolojileri kullanabilmek adına ekibimiz sürekli kendisini geliştirir. Galvanizli ürün siparişlerinizi zamanında teslim etmek en önemli prensibimizdir. Galvanizli sac ağırlıkları ve galvanizli sac kalınlıkları sizin tercihlerinize göre değişebilmektedir. Galvanizli sac ölçüleri de yine ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirlenmektedir.

Kullanım Alanları

Galvanizli sac ürünleri yalın bir biçimde kullanılsa bile aynı zamanda önceden boyalı veya sonradan boyalı bir şekilde kullanılabilir. Galvanizli sac ürünlerinin üretilmesi veya damgalanması kolaydır. Bu ürünler genellikle korozyon direnci gerektiren uygulamalar için kullanılır. Galvanizli sac paslanır mı ve galvanizli sac çeşitleri hangi alanlarda kullanılır merak ediyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz.

  • Galvanizli sac, Gerektiği zaman havalandırma sistemlerini aktif hale gelmesini sağlayan HVAC sistemlerinin ekipmanlarında kullanılabilir.
  • Galvanizli sac, sac ailesinin pek çok üyesinde olduğu gibi otomotiv sektöründe kullanılır. Galvanizli sac birim fiyat açısından da avantajlıdır.
  • Galvanizli sacın sahip olduğu temel niteliklerle elektrik kutularında kullanılabilir. Galvanizli sac fabrikası olan firmalar ile konuşarak bu kutuların size sunulup sunulmayacağını da onaylatabilirsiniz.
  • Galvanizli sac, prefabrik yapılarda veya metal yapılarda kullanılan bir üründür.
  • Galvanizli sac, uygun koşullar söz konusu olduğunda çatı ürünü olarak kullanılır.
  • Galvanizli sac çocuk oyun alanı ekipmanlarının üretiminde kullanılabilir.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon