HEA Demirleri

HEA demirlerinde I şeklinde olan yatay elemanlara flanş, dikey elemana ise gövde adı verilir. HEA demirleri genellikle yapısal çelikten üretilirler ve inşaat mühendisliğinde kullanılırlar. Gövde kısmı makas kuvvetlerine karşı direnç gösterirler, flanşlar kiriş tarafında yaşanan bükülme momentine karşı dayanırlar.

 

Avrupai geniş flanşlı kiriş, bir çubuk şeklinde olan yapı profillerinden birisidir. HEA demirleri, binaların ve hemen hemen her türlü genel veya özel yapının, köprünün ve makinenin yapımında kullanılan geniş flanşlı ürünlerdir. Bu ürünler özellikle sütunlar, döşemeler, makaslar ve köprü uygulamalarında yoğun bir biçimde kullanılırlar.

HEA Demirlerinde Karaca Metal Farkı

HEA demirleri birçok farklı şekil ve boyutta olabilirler. Genellikle inşaatlarda, ağır makinelerde ve ağır işlerin gerekli olduğu hizmet işlerinde kullanılırlar. HEA demirleri çoğunlukla ağır yapıları desteklemek için kullanılır. Projeniz için gerekli olan HEA demir ürünlerinde Karaca Metal markasını tercih ederek kaliteli ürünlere erişim sağlayabilirsiniz.

     Rekabetçi fiyat politikası ile müşterilerin memnuniyet duyacağı fiyatlar

     HEA demiri ürünlerinde geniş ürün çeşitliliği

     Her projede kolaylıkla kullanılabilen HEA demiri üretimi

     HEA demiri üretim aşamasında süreklilik arz eden kalite kontrolü

     HEA demiri tedarik hizmetinde güven, kalite ve hız odaklı hizmet ve üretim yaklaşımı

Karaca Metal HEA Demirleri

HEA demirleri eğilmeye ve bükülmeye karşı direnç gösterirler. Bu nedenle bu yapı profilleri ağır yüklere karşı dayanıklıdırlar. Genellikle bu yapı profillerinin boyutu yüksekliği, flanş genişliği, flanş kalınlığı ve gövde kalınlığı ile ölçülür. Karaca Metal size ihtiyacınız olan her boyutta HEA demiri tedarik edebilecek bir markadır.

 

Karaca Metal tarafından üretilen HEA demirleri çok farklı projelerde kullanılırlar. Tüm projelerinizde kullanabileceğiniz türde yapı profilleri arıyorsanız bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz. Karaca Metal daima ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurur.

 

Size standart HEA demiri ürünlerini hızlı bir biçimde tedarik edebiliriz. Standart değil özel boyutlu HEA demirlerine ihtiyaç duyuyorsanız kaliteli üretim bandımızı sizin için kullanmaya hazırız. Karaca Metal zamanında teslimat garantisi ve kaliteli hizmet sunmaya çalışan ekibiyle projelerinizde size yardımcı olabilmekten gurur duyar.

Kullanım Alanları

HEA demirleri özellikle yüksek katlı binalarda kullanılırlar. Gökdelen gibi yapılarda yüksek katlara çıkabilmek için daha dirençli yapısal ürünlere duyulan ihtiyaç HEA demirlerine duyulan talepte artışlara neden olmuştur. HEA demirlerinin yüksek mukavemetli yapıları onları genel yapısal profil haline dönüştürmüştür.

     HEA demirleri yüksek katlı binalarda yapısal ürün olarak kullanılırlar.

     Köprüler gibi açık alan inşaatlarında HEA demirleri yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

     Tadilatın gerekli olduğu betonarme yapılarda HEA demirleri destek elemanı olarak kullanılırlar.

     Prefabrik yapıların tamamında HEA demirleri kullanılır.

     Kolay temin edilebilmesi nedeniyle HEA demirleri tarım makinelerinde kullanılırlar.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
E-Posta
info@karacametal.com
Telefon
0212 549 21 43