İnşaat Sektörünün Gizli Kahramanları

Ev piyasasının giderek hızlandığı, etrafınızda yükselmeye başlayan sayısızca inşaatın var oluşu kalabalığın ne kadar yoğun olduğunun ispatıdır. Giderek artan dünya nüfusunda inşaat seslerinin daha çok duyulacağa benziyor. Peki, hiç dikkat etme şansınız oldu mu inşaatlarda ne gibi malzemeler kullanılıyor, nasıl oluyor da eskisine nazaran daha dayanıklı evler üretilebiliyor? Bu işin sırrı temelde gizlidir.

Evlere dışarıdan bakıldığında sadece kapısını, parkesini, mobilyasını görürsünüz. Fakat bunlar sizi olası bir afetten korumaz. Dayanıklı bir ev için dayanıklı malzemeler kullanmak şarttır. Bu hizmeti size sunabilen Karaca Metal Demir Çelik Ürünleri ile size uzun vadede oturabileceğiniz evler için ürünler imalat ediyor.

Karaca Metal Firması

Karaca Metal demir çelik adına birçok ürünün üretimini sağlamaktadır. Üretimine 1984 yılında start veren firma 70 m2 gibi küçük bir alanda bu işe gönül vermiş ve sağlıklı üretimi sayesinde kısa zaman içerisinde büyümüş ve tam olarak 1200 m2 alan içerisinde üretim yapmaya başlamıştır. Kalitelinin karşılığını alan Karaca Metal artık emin adımlarla piyasada varlığını koruyor.

Karaca Metal Demir Çelik Ürünleri

Ürün çeşitliliği açısından oldukça zengindir. Farklı ürün kataloğu ile inşaat sektörünün kalbini oluşturmaktadır.

Saclar; DPK, siyah, galvanizli, HRP, levha, baklavalı, gözyaşı, genişletilmiş, delikli, baskılı, trapez, boyalı trapez olmak üzere sac çeşitlerine sahiptir.

Hadde Ürünleri; Lama, silme, transmisyon milli yuvarlak, NPU profiller, NPI, kare dolu, T profil, köşebentler, inşaat demirleri üretimi sağlanır.

Profiller; Kare, dikdörtgen, özel şekilli, elips, oval, galvanizli, boyalı profiller halinde seçeneklere ayrılır.

Borular; Su, sanayi, doğalgaz, galvanizli borular olarak çeşitlendirilir.

Yapı Profilleri; HEA, HEB, IPE demirleri gibi profil seçenekleri mevcuttur.

Çelik Hasırlar; Çit, Beton, Kafes Hasırları üretimleri yapılır.

Karaca Metal Demir Çelik Ürünleri Kullanım Alanları

İnşaat sektörü önde olmak üzere, mobilyalarda, geniş alanların kapatılması amaçlı çadır gruplarında ve diğer ürün çeşitleri üzerinde oldukça sık görebileceğiniz üretimlerdir. Özellikle ev üretiminde sizin görmediğiniz noktalarda oluşturulmuştur. Sıva altında kalan fakat varlığını bilerek rahatlık veren demir ürünlerdir. Bütün ürünler TSE 4559 ve diğer uluslararası kalite standartları gereğince yapılır.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL