Yassı lama demirleri kapılar, korkuluklar, çitler ve dekoratif amaçlı imalatlar ve onarımlar dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılırlar. Lama demirleri farklı genişliklerde olabilirler. Lama demirleri sıcak haddeleme işlemiyle üretilebilir. Sıcak haddelenmiş lama demirleri özellikle kesin şekillerin ve toleransın gerekli olmadığı durumlarda kullanılır.

 

Lama demirleri boyutları değişken olan kare kenarlı düz ve dikdörtgen hadde ürünleridir. Bu uygun maliyetli ürünler inşaat, mühendislik ve madencilik gibi farklı sektörlerde kullanılır. Yassı çubuğun çok yönlülüğü çeliğin mükemmel mukavemeti ve esnekliği ile bir araya gelerek onun pek çok farklı endüstride kullanılmasını sağlar.

Lama Demiri Hadde Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Türkiye'nin en önde gelen hadde ürünleri üreticilerinden birisi olan Karaca Metal, müşterilere üstün kaliteli lama demirleri tedarik eder. İnşaat, otomobil ve diğer birçok sektörde çalışan işletmeler için siparişleri tam zamanında yetiştiririz. Hepsinden öte hizmetimizi geniş bir yelpazede rekabetçi fiyatlarla sunmaya çalışırız.

  • Lama demiri ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
  • Lama demiri tedarik hizmetinde yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunma taahhüdü
  • Hizmet taahhüdü yoluyla demir ve çelik endüstrisinde ekstra güvenilirlik
  • Ürün ve hizmet sunumunda ekstra kalite kontrolü
  • Müşteri odaklı yaklaşım ile sektör standartlarının belirlenmesi

Karaca Metal Lama Demiri Hadde Ürünleri

Üretimini yaptığımız lama demirleri galvaniz dahil olmak üzere çeşitli ebatlarda, sınıflarda ve yüzeylerde olabilir. Büyük ve karmaşık işleri veya küçük işleri yürütebilecek altyapıya sahibiz. Bunun için tüm taleplerinize hızlı bir geri dönüş yapabilecek hizmet sunumu gerçekleştiririz.

 

Bir hadde ürünü olan lama demiri öncelikle imalat sektöründe ve yapılarda kullanılır. Kesmesi ve delinmesi oldukça kolay olan bu ürünler kaynak için uygun bir yapıya sahiptirler.

 

Aşağıdan üretimini yapabildiğimiz standart lama demirlerine göz atabilirsiniz. Aşağıda yer alan boyutların dışında farklı ve özel bir boyutta lama demirlerine ihtiyaç duyuyorsanız size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçmeyi düşünmelisiniz.

 

-- LAMA DEMİRLERİ AĞIRLIK TABLOSU --

 

Karaca Metal hadde ürünü üretiminde sürekli gelişimi hedefleyen bir markadır. Hizmetlerimizin kalitesinde süreklilik esastır. Ekibimiz kendini geliştirme ve yeni teknolojilere uyum sağlama eğilimine sahiptir. Her zaman kalite ile verimliliği bir araya getirmeye çalışırız. Böylece müşterilerimize üstün kaliteli hizmet sunmayı başarırız.

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
Telefon