Su Boruları

Galvanizli çelik boru veya çinko kaplama ile galvanize edilmiş demir soru boruları sıvı aktarımının söz konusu olduğu alanlarda değerlendirilen önemli bir üründür. Su boruları sac ölçüleri kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Galvanizleme işlemiyle güçlendirilmiş borularda suyun boruyu aşındırması önlenir. Peki su boruları nerede kullanılır ve ne gibi özelliklere sahiptir?

 

Galvanizli borunun kesilmesi, diş açılması ve montajı biraz zahmetli olduğu için genelde tamir işlemlerinde sınırlı olmak koşuluyla evlerde nadiren kullanılırlar. Galvanizli su boruları özellikle içme suyunun güvenli bir şekilde taşınması için en uygun seçenektir. Su boruları ağırlıkları da isteğe göre belirlenebilmektedir.

Su Borularında Karaca Metal Farkı

Galvanizleme işleminden geçirilmiş olan su boruları, suya veya elementlere maruz kaldıklarında aşınma ve paslanma problemi yaratmazlar. Bu nedenle söz konusu ürünler güçlü bir sıhhi tesisat oluşturmak için kullanılırlar. Bu borular özellikle su temininin veya dış mekan uygulamalarının bir numaralı ürünleridirler. Su boru özellikleri ve işlevsel özellikleriyle dikkat çekmektedir. Üretim ve galvanizleme işlemi dahil olmak üzere su borularında süreğen kalite kontrolü

 • Her proje için uzun süreli kullanıma uygun su boruları tedariki
 • Su borusu tedarikinde hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı
 • Su borusu ürünlerinde %100 zamanında teslimat sözü
 • Farklı boyutlarda ve farklı malzemelerde olabilen su boruları için geniş ürün yelpazesi
 • Kalite, güven ve hız odaklı hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti
 • Rekabetçi fiyat politikası ile benzersiz fiyat garantisi

Karaca Metal Su Boruları

Galvanizli boru bir çinko tabakası ile kaplanmıştır. Çinko paslanmaya karşı ekstra dayanıklılık sunar. Böylece su boruları dış ortamlarda güvenle kullanılabilir hale getirilir. Aynı zamanda iç mekan nemlerinden kaynaklanan hasarlara karşı koruma elde edilir. Su boruları boyutları ve su boruları kalitesi için sizler de Karaca Metal’i tercih edebilirsiniz.

 

Karaca Metal tüm projelerinizde size destek olabilecek su boruları tedariki için güvenebileceğiniz en doğru adreslerden biridir. Ayrıca Karaca Metal su boruları firmaları arasında sizlere özel çözümler sunan firmalardandır. Karaca Metal su borusu ürünleri uzun süreli kullanımlar için uygundur. Standart boyutlardaki tüm su boruları geniş ürün yelpazemizin bir parçasıdır. Su boruları birim fiyat seçenekleri de son derece uygundur. Su boruları fabrikası olarak hizmet sunan firmamızdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

 

Size önceden kesilmiş gönderilmeye hazır su borusu ürünleri sunabileceğimiz gibi isteğe bağlı özel boyutlarda su borusu ürünleri de sunabiliriz. Karaca Metal her zaman kalite, güven ve hız merkezi hizmet yaklaşımıyla ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışan bir markadır. Su boruları kalitesi ile ön plana çıkan Karaca Metal sizlere su boruları çeşitleri ile de geniş bir hizmet sunmaktadır.

KULLANIM ALANLARI

Demir su boruları sanayide, imalatta ve inşaat sektöründe kullanılır. Su tesisatlarının olduğu her alanda su borularının kullanıldığı görülür. Buna ek olarak demirden üretilmiş su boruları inşaat sektöründe iskele kurulumu için tercih edilen yaygın ürünlerden biridir. Su boruları plaka olarak da adlandırılan ürünler kolay kuruluma sahiptir.

 • Dayanıklı yapıları nedeniyle su boruları inşaat sektöründe özellikle iskelelerin kurulumunda kullanılır.
 • Zor aşınan yapıya sahip olduklarından destek kazıklarının oluşturulmasında su borularından faydalanılır.
 • Yağ ve sıvı malzemelerin aktarımının söz konusu olduğu alanlarda su borularından faydalanılır.
 • Su tesisatının gerekli olduğu hemen hemen her alanda su boruları kullanılır.
 • Kalorifer gibi ısıtma sistemlerinin tesisatlarında demir su borularından faydalanılır.
 • Beyaz eşya sektörünün çeşitli alanlarında demir su boruları kullanılır.

 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon