6112 (DC01) Kaliteli Sac Nedir Özellikleri?

Soğuk haddelenmiş olan ürünler arasında yer alan DC01 soğuk saçlar endüstriyel alanda faaliyet göstermekte olanlar için kullanıma ideal olan ürünlerdir. Düşük alaşım özelliğine sahip olan ürün aynı zamanda yüksek mukavemet özelliğini de sunuyor. Aynı zamanda darbe direncine de sahiptirler.

Soğuk çekme işlemi ile hazırlanmış olan DC01 6112 kaliteli saç endüstri sanayisinin yanı sıra birçok sektör içinde kullanıma uygun olan ürün olma özelliğine de sahiptir. Ürün alımlarınızda ise firma tercihinizde kaliteli üretimin gerçekleştiren tercihler eyer vermenin yanı sıra stok yönünden zengin içeriğe sahip olan firmaları seçmeniz de önerilir. Stok gücüne sahip olan firmalardan ürün alımına yer vererek ihtiyaç durumunda düzenli olarak gerekli malzemeyi çekme imkânını da elde edebilirsiniz.

6112 ( DC01 ) Kaliteli Saç Kullanım Alanları Nerelerdir?

Soğuk çekme işlemi ile tasarlanan ürün aynı zamanda mukavemeti güçlü olan tercihi ile sunuluyor. Ürün darbelere karşı dayanım göstermesi ile de endüstri sanayisinin vazgeçilmez ürünleri içindedir. Otomotiv sektöründe yer açılmakta olan ürün aynı zamanda beyaz eşya alanında üretimi yapılan birçok cihazda da kullanılmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünlerin yanı sıra radyatör ve havalandırma ekipmanlarının hazırlanmasında da 6112 ( DC01 ) kaliteli saç kullanımına yer verilmektedir. Sizde bu kaliteye sahip olan ürün alımını yapmak için firmamızda destek alabilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon