Kafes Hasırları

Kafes hasırları, çelik, paslanmaz çelik, pirinç ve bakır dahil olmak üzere çeşitli alaşımlardan üretilirler. Kafes hasırları çeşitli ebatlarda ve şekillerde olabilirler. Kafes hasırı üretmek için kullanılan makineler hassas boyut kontrolüne sahiptirler. Bu nedenle kafes hasırları çeşitlik ebat ve boyutlarda olabilirler. Kafes hasır özellikleri nedir ve kafes hasırları nerede kullanılır diye merak ediyorsanız yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

 

Üretim esnasında kullanılan makineler tek bir ünite üzerinde kullanıldığından çubukların istenmeyen bir şekilde bükülme olasılığı oldukça azdır. Değişken çubuk ebadı ve aralıklarla ihtiyaç duyulduğunda tam hasır boyutu sağlar. Böylece çeliğin boşa harcanmasına engel olunur. Bu nedenle kafes hasırlar ekonomik ürün olma özelliğini taşırlar. Kafes hasırları ağırlıkları ve kafes hasırları ölçüleri seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kafes Hasırlarında Karaca Metal Farkı

Kafes hasırları olarak bilinen hasırlar çok yönlüdürler ve hemen hemen her uygulamada kullanılabilirler. Kafes hasırları genellikle bir alana veya nesneye girişi korumak için kullanılırlar. Bariye olarak kullanımları tercih edildiğinde, sıvıların ve gazların serbestçe geçişmesi sağlanır. Kafes hasırları firmaları arasında yer alan Karaca Metal, kafes hasırları kalitesi ile de dikkat çekmektedir.

Kafes hasırları plaka ve kafes hasırları çeşitleri ile dikkat çeken Karaca Metal, aynı zamanda kafes hasırları birim fiyat seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. Kafes hasırları fabrikası olan Karaca Metal’i tercih ederek sizler de profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz.

 • Kafes hasırları ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
 • Demir ve çelik endüstrisinde rekabetçi fiyat politikası ile müşteri memnuniyeti
 • Kafes hasırları tedarik hizmetlerinde kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı
 • Kafes hasırları dahil olmak üzere hasır ürünlerinde geniş ürün yelpazesi
 • Kafes hasırları üretiminde ekstra kalite kontrolü taahhüdü

Karaca Metal Kafes Hasırları

Kafes hasırları farklı özelliklerdeki tellerden üretildikleri için bu hasırların kullanım amaçları çok farklı olabilir. Karaca Metal demir ve çelik endüstrisinin standartlarına ve ihtiyaçlarınıza uygun olan kafes hasır üretimini gerçekleştirir. Böylece projeniz için en doğru kafes hasırı ürünlerine kavuşmuş olursunuz.

 

Karaca Metal pek çok farklı alanda kullanılan kafes hasırlarını uygun maliyetle üretebilme potansiyeline sahiptir. Küçük veya büyük fark etmeksizin tüm projelerinde size yardımcı olabiliriz. Standart boyutlardaki kafes hasırları hızlı bir şekilde temin etmenizi sağlayabilir veya sizin için özel boyutlara sahip kafes hasırları üretebiliriz.

 

Karaca Metal kafes hasırları üretimi ve tedarik hizmetinde öncü markalardan biridir. Her zaman gelişimi hedefleyen ekibimiz için sunduğu hizmetlerde kalite sürekliliğinin peşindedir. Ekibimiz yeni üretim teknolojilerine ve yöntemlerine hızlı bir şekilde adapte olarak tüm ürün ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışır.

KULLANIM ALANLARI

Kafes hasırları çok çeşitli alanlarda kullanılırlar. Çünkü bu ürünler esnek ve çok yönlüdürler. Özellikle hayvanların korunması ve kaçmalarını engellemek için yapılan kafeslerde tercih edilirler. Çeşitli depolarda, market raflarında ve bahçecilik alanlarında kafes hasırları tercih edilen ürünlerden biridir.

 • Hayvanların korunması ve kaçmalarını engellemek için hayvan kafeslerinin yapımında kafes hasırları kullanılır.
 • Çeşitli oyun alanlarının ve oyun sahalarının inşasında kafes hasırlar kullanılır.
 • Depo raflarında ve market raflarında yüksek dayanıklılık sunan kafes hasırlarının kullanımı oldukça yaygındır.
 • Seralarda ve bahçecilik işlemlerinde kafes hasırları faydalanılan bir üründür.
 • Taşımacılık sektörünün çeşitli alanlarında kafes hasarlarından yararlanılır.
 • Korkuluklarda ebatları oldukça uygun ve işlevsel olan kafes hasırları kullanılır.

 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon