Elips Profiller

Elips profiller denizcilik ve mimari uygulamalar için özel olarak tasarlandıktan sonra kullanım alanını genişletmiştir. Daha yumuşak ve estetik yapısı elips profillerin farklı alanlarda kullanılmasına yol açmıştır. Elips profiller oldukça düşük bakım maliyetlerine sahiptirler.

 

Standart yuvarlak profillerin aksine elips boru profil kullanmanın çeşitli avantajları vardır. Elips profillerin şekli, yuvarlak profillerden çok daha güçlü olduğu için şekillenme veya bükülme olasılığı daha düşüktür. Elips profiller aynı zamanda daha az depolama alanı kaplarlar. Elips profiller sınırlı kullanım alanına sahiptirler. Elips boru ölçüleri ve elips profil çeşitleri arasında ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilecek farklı modeller yer almaktadır.

Elips Profillerde Karaca Metal Farkı

Elips profiller içi boş boru biçimli kesitlere sahiptirler. Bu profiller oldukça yüksek bir dirence sahiptirler. Tam yuvarlak profiller çok eksenli yükleme uygulamalarında yaygın bir biçimde kullanılırken elips profillerin kullanım alanları daha sınırlıdır. Elips profil firmaları ve elips profil fabrikaları arasında yer alan firmamız sizlere dünya kalite standartlarında ürünler sunmaktadır.

 • Elips profil ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
 • Elips profillerde yüksek kaliteli ürün ve hizmet sözü
 • Elips profil üretiminin her aşamasında kalite kontrolü ile ekstra güvenilirlik
 • Müşteri odaklı yaklaşım ile sektör standartlarına katkı
 • Her proje için kullanıma uygun özel elips profil ürünleri
 • Rekabetçi fiyat politikası ile profil ürünlerinde ideal fiyatlandırma
 • Küçük ve büyük olmak üzere tüm projelere profil tedariki

Karaca Metal Elips Profil Ürünleri

Karaca Metal, geniş çelik ürün yelpazesi ile pek çok firma ve projeye yapısal çelik profilleri tedarik eden bir markadır. Profiller evrensel kirişler ve evrensel sütunlar dahil olmak üzere oldukça geniştir. Elips profiller açısından çeşitli boyutlarda ürünlere sahibiz.

 

Karaca Metal elips profil üretimi dahil olmak üzere tüm profil ürünlerinin üretiminde sürekliliği hedefler. Hizmet kalitemizde süreklilik esastır. Daima kendini geliştiren ekibimizle herhangi bir proje için profil ürünü ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.

KULLANIM ALANLARI

Elips profiller son derece çok yönlüdürler. Evler, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller ve konaklama tesisleri gibi pek çok alanda kullanılabilirler. Elips profillerin kullanım alanları sınırlı olsa bile özellikle inşaat sektöründe özel yapıların inşasında değerlendirilirler:

 • Elips profiller sandalye ve buna benzer diğer mobilya parçalarında kullanılırlar.
 • Sütunlar ve direkler gibi özel alanlarda elips profillerin kullanımı oldukça yaygındır.
 • Kapı kolları ve buna benzer aksesuarlarda elips profiller tercih edilebilir.
 • Sokak işaretleri ve aydınlatma direklerinde elips profillerin kullanımı yaygındır.
 • Korkuluklarda ve bagaj raflarında elips profiller kullanılır.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon