Beton Hasırları

Beton hasırlar, yapısal olmayan çatlaklar için tasarlanmıştır. Çok fazla ağırlığın bulunmadığı küçük projelerde kullanılırlar. Beton hasırlar, bir binanın ağırlığının aksine beton plakalardaki hareketliliği kontrol etme özelliğine sahiptir. Beton hasırları nerede kullanılır ve beton hasırları özellikleri nedir diye merak ediyorsanız yazımıza göz atmaya devam edebilirsiniz.

 

Beton hasırlar esas olarak yeni inşaatlarda dökülmüş betonun gerilme direncini güçlendirmek için kullanılır. Yüksek mukavemetli beton sıkıştırılamaz ancak düşük gerilme mukavemeti betonun kolayca ayrılabilmesi anlamına gelir. Bu nedenle, soğuk havalarda çatlaklarda su donarken kolayca çatlar ve dağılır. Bunu önlemek için profesyoneller beton hasırları kullanırlar. Beton hasırları ağırlıkları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca beton hasırları boyutları da projelerinizde değerlendirmek istediğiniz seçeneklere göre belirlenmektedir.

Beton Hasırlarda Karaca Metal Farkı

Beton hasırlar, ızgara benzeri bir desende birbirine kaynaklanmış bir dizi çelik telden oluşur. Bu çelik tellerin bir araya getirilmesi betonu güçlendirmek için kullanışı ve esnek bir ürün elde edilmesini sağlar. Amaca bağlı olarak beton hasarlar çok çeşitli ebatlarda ve ızgara desenlerinde olabilirler. Beton hasırları firmaları arasında yer alan Karaca Metal sizlere beton hasırları plaka ve beton hasırları çeşitleri konusunda geniş bir seçenek sunmaktadır.

  • Beton hasırlar dahil olmak üzere hasır ürünlerinde geniş ürün yelpazesi
  • Beton hasırların tedarik hizmetinde ekstra güven, ekstra hız ve ekstra kalite sunumu
  • Rekabetçi fiyat politikası yoluyla müşterilerin memnun olacağı ürün fiyatları
  • Küçük ve büyük her projeye uygun uzun ömürlü ve kaliteli beton hasır üretimi
  • Beton hasırlarının üretim aşamasında kalite kontrolü aşamalarına mükemmel uyum

Karaca Metal Beton Hasırları

Beton hasırlar betonun çatlama olasılığını en aza indiren ürünlerdir. Betonu bir arada tutmak için gereken desteği ve ilave gerginliği sağlarlar. Karaca Metal her çeşit inşaat projenizde ihtiyacınız olan kalitede beton hasır üretimi gerçekleştirir. Beton hasırları birim fiyat seçenekleri seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Beton hasırları fabrikası olan Karaca Metal’i tercih ederek sizler de profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz.

 

Beton hasırların maliyeti oldukça düşüktür. Betonların onarılmasından veya betonların kaldırılmasından çok daha az maliyetli olduklarından kullanımları oldukça yaygındır. Karaca Metal en uygun maliyetle en kaliteli beton hasırlara sahip olmanızı sağlar.

 

Karaca Metal tarafından üretilen standart ebat ve boyuttaki beton hasırları en hızlı biçimde temin edebilirsiniz. Özel boyutlarda üretim yaptırmak istiyorsanız bizi tercih ederek projelerinizde size en iyi şekilde destek olmamıza izin verebilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI

Her beton hasırının benzersiz özellikleri vardır. Beton hasırlar ölçülerinden ağırlıklarına kadar farklıdırlar. Beton hasırları özelliklerine göre farklı alanlarda ve farklı işlevlerde kullanılabilirler. Üstelik beton hasırların özellikleri doğrudan fiyatına etki eden önemli bir durumdur.

  • Sağlam yapıya sahip olan beton hasırları yüksek katlı yapıların inşaatında kullanılır.
  • Kullanımı kolay olduğu için inşaatlarda hem yatay hem dikey yüzeylerde kullanılabilirler.
  • Çok yönlü ürünler arasında yer aldıklarından otoyol inşaatlarında kullanılabilirler.
  • Barajlarda, tünellerde ve istinat duvarlarında beton hasırların kullanımı oldukça yaygındır.
  • Zaman zaman çit hasırlarının yerine bahçe ve korkuluklarda beton hasırları tercih edilebilir.

 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon