NPU Profiller

Yapısal ve endüstriyel projeler için özel olarak biçimlendirilen NPU profiller geniş bir alanda kullanılmaktadır. Açılımı profil demir olan NPU ağır taşıt, bina, makine gibi alanlarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Eğer sıcak ve haddelenmiş, paslanmaz çelik biçimleri söz konusu ise bunlar daha çok yapısal uygulamalarda kullanılır. Alüminyum biçimleri ise mimari uygulamalar olan pencere ya da cam çerçevelerde sık bir şekilde kullanılırlar. 

NPU demirin kullanım alanları oldukça geniştir. Örnek vermek gerekirse genel imalat, tüm yapısal uygulamalar ve tamir işleri için sıklıkla tercih edilirler. Hem U hem de C şeklinde olan bu demir ürünler tarım aletleri, nakliye ekipmanı, endüstriyel alanlar, römork ve kamyon yataklarında sık bir şekilde tercih edilirler. Karaca Metal olarak diğer tüm demir çelik ürünlerinde olduğu gibi NPU demirde de sizlere en kaliteliyi en hızlı şekilde sunuyoruz. 

Yatay ya da dikey projelerde sağlamlık ve güç kazandırma adına u ve C şeklindeki NPU demirler tercih edilir. Hem kesilme, hem biçimlendirme hem de kaynak yapım süreçleri oldukça kolaydır. Taşıma kapasitesi oldukça yüksek olduğundan projenize en uygun desteği sağlamış olursunuz. 

NPU Profiller ile Projenizi Sağlama Alın

Çelik yapı şekilleri kategorisinde yer alan ürünlerden bir tanesi olan NPU profiller hem daha dayanıklı hem de daha uzun ömürlüdür. Çok yönlü olduğu için kullanım alanı da o denli geniştir. Karaca Metal olarak NPU profil fabrikası olarak üretim sunmaktayız. Bu anlamda en güvenilir ve müşteri lehine işlem uygulayan firmamız ile dilediğiniz an iletişime geçebilir ve NPU profillerden sipariş verebilirsiniz. Karaca Metal olarak;

 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ile maksimum fayda sağlayacak ürünler imal ederiz.
 • Önceden verilmiş teslim tarihine uyar, ürününüzü zamanında hazır ederiz.
 • Uygun, güvenilir ve hızlı hizmet sunarız.
 • Demir çelik sektöründe daima kaliteye önem veren bir hizmet anlayışı ile hareket ederiz.
 • Ürünlerde geniş seçenek yelpazesi sunar ve müşterilerimizin ihtiyacını %100 karşılarız.

Neden Karaca Metal?

Karaca Metal olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hızlı, kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışını benimsemiş bulunuyoruz. Önceden biçimlendirilmiş, kesilmiş ve gönderime hazır NPU profillerimiz sizler için hazır beklemektedir. Projeniz ister küçük çapta olsun ister büyük size kaliteli ürünlerimiz ile en iyi şekilde destek çıkmaktayız. Ayrıca NPU profillerin uzun süre boyunca korozyona karşı korunmalı olmasını isterseniz galvaniz kaplama seçenekleri de sunmaktayız.

Firmamızda her biri kendi alanında uzman ekiplerimiz sizlere hizmet için hazır şekilde beklemektedir. İnşaat sektöründe yapısal destek ürünü olarak sık bir şekilde kullanılan NPU profilleri sizlere en hızlı şekilde tedarik ediyor ve projenizi hızlandırmanıza destek oluyoruz. Paslanmaya karşı da son derece dayanıklı olan NPU profiller maliyet anlamında da kullanım süresi ve dayanıklılığı düşünüldüğünde gayet avantaj sağlamaktadır.

NPU Profiller Nerelerde Kullanılır?

Demir çelik ürünleri üretiminde yılların markası olan Karaca Metal her daim gelişimi ve kaliteli hizmeti odak noktasına almıştır. Temel ilkemiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Kendisini sürekli geliştiren dinamik bir ekibimiz bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile sizlere gerekli desteği sağlamaktayız. NPU profillere ihtiyaç duyduğunuzda ihtiyacınıza uygun ölçülerde ürünlerimiz ile sizlere cevap vermekteyiz. NPU profil tablosu için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

NPU profilleri farklı ebatlarda farklı alanlarda kullanmak mümkündür. Yapı malzemesi olarak sağlamlık adına adeta olmazsa olmaz diyebileceğimiz bu ürün sadece inşaat endüstrisi ile de sınırlı kalmamakta ve pek çok projeye dahil edilmektedir. NPU profil kullanım alanlarına örnek vermek gerekirse;

 • Ağır ekipmanların üretiminde,
 • Pek çok farklı mobilya üretiminde,
 • Nakliye konteyner ve kamyon römorklarında,
 • Kanal görevi görmesi sebebi ile gemi yapımında
 • İnşaat sektöründe,
 • Deniz iskelelerinde NPU profiller sık bir şekilde tercih edilirler.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon