NPU Profiller

NPU profiller, endüstriyel ve yapısal amaçlar için özel olarak biçimlendirilen ürünlerdir. NPU demir açılımı profil demirdir. NPU profiller makine, bina ve ağır taşıt tamirlerinde yaygın olarak kullanılırlar. Bu profillerin sıcak haddelenmiş ve paslanmaz çelik biçimleri yapısal uygulamalarda, alüminyum biçimleri ise pencere veya cam çerçeveler gibi mimari uygulamalarda kullanılır. Peki NPU nedir ve ne gibi alanlarda ihtiyaç duyulan bir üründür?

 

NPU demir nerede kullanılır ve NPU profiller nerede kullanılır diye merak ediyorsanız bu soruyu şu şekilde cevaplayabiliriz; tüm yapısal uygulamalar, genel imalat ve tamir işleri için ideal sıcak haddelenmiş yapısal bir üründür. C veya U şeklinde olan bu ürünler endüstriyel alanda, tarım aletlerinde, nakliye ekipmanlarında, kamyon yataklarında, römorklarda yaygın olarak kullanılır. NPU profil satan firmalar arasında yer alan firmamız ile iletişime geçerek bu detaylar hakkında daha kapsamlı bilgi de alabilirsiniz.

 

Projeniz yatay veya dikey olduğu zaman C şekli veya U şekli, çelik açıda ilave güç ve sağlamlık kazandırır. Bu çekil şekline uygun ekipmanla kaynak işlemi gerçekleştirmek gerekir. NPU profillere kaynak yapılması, bunların kesilmesi ve biçimlendirilmesi oldukça kolaydır. NPU profil taşıma kapasitesi aynı zamanda son derece yüksektir. NPU profil üreticileri arasında yer alan firmamızı tercih ederek yüksek taşıma kapasiteli NPU profillere sahip olabilirsiniz.

NPU Profillerde Karaca Metal Farkı

Çelik yapı şekilleri kategorisinde yer alan çeşitli ürünler vardır. NPU profiller sadece bunlardan birisidir. Karaca Metal, çelik NPU profil dahil olmak üzere dayanıklı, uzun ömürlü ve çok yönlü çelik yapı şekilleri sunar. NPU profil fabrikası olan firmamız sizlere güvenilir ürünler sunmaktadır. NPU profil satan firmalar arıyorsanız ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 • Demir ve çelik endüstrisinde kaliteyi ön plana çıkaran yaklaşım
 • NPU profil tedarik hizmetinde hızlı, güvenilir ve uygun hizmet anlayışı
 • NPU profillerinde %100 zamanında teslimat garantisi
 • NPU profiller dahil olmak üzere demir ve çelik ürünlerinde esnek çeşitlilik
 • Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile maksimum müşteri memnuniyeti

Karaca Metal NPU Profil Hadde Ürünleri

Karaca Metal, önceden kesilmiş ve biçimlendirilmiş uzunluklarda gönderilmeye hazır NPU profillere sahiptir. Projeniz küçük veya büyük olabilir ve biz bu projede size destek olabilmek için gerekli ürün stokunu sağlamaya hazırız. Eğer NPU profillerin uzun süreli korozyon korumasına sahip olmasını isterseniz galvaniz kaplamalı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. NPU profil özellikleri ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

 

Geniş alan uzmanlığımızla inşaat işlerinde yapısal destek ürünü olarak yaygın bir şekilde kullanılan çok çeşitli NPU profilleri tedarik ederek ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Sağlam yapıları ve dayanıklı kaplamaları sayesinde NPU profilleri aynı zamanda paslanmaya karşı dayanıklı olduğundan ve maliyet etkinliği sunduğundan sıkça tercih edilirlr.

 

-- NPU PROFİLLERİ AĞIRLIK TABLOSU --

 

Karaca Metal hadde ürünü üretimi konusunda en önde gelen markalardan birisidir. Her zaman gelişimi ve kaliteli hizmeti hedefleyen ekibimiz için müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. Kendini sürekli geliştiren ve ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılamak için çaba gösteren ekibimizle projelerinizde size destek olmaya hazırız. NPU profil özellikleri ve NPU profil ölçüleri ihtiyaçlarınıza göre belirlenebilmektedir. NPU profil tablosu için ekibimiz ile de iletişime geçebilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI

NPU profilleri çeşitli ebatlarda ve tarzlarda mevcut olduklarından bu çelik yapısal şekiller pek çok alanda kullanılabilirler. Yapı malzemesi olarak son derece önemli olsalar dahi kullanım alanları inşaat endüstrisiyle sınırlı değildir:

 • Deniz iskelelerinde NPU profil kullanımı oldukça yaygındır.
 • NPU profiller inşaat sektörünün temel ürünlerinden birisidir.
 • Şekli gereği bir kanal görevi gören NPU profiller gemi yapımında kullanılır.
 • Kamyonların römorklarında ve nakliye konteynerlerinde bu profiller yaygın bir biçimde kullanılır.
 • Çeşitli mobilyalarda yapısal bir ürün olarak kullanılır.
 • Ağır ekipmanların üretiminde NPU profillerden yararlanılır.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon