Levha haline getirilen metaller sac olarak kullanılmaktadır. Metal maddeler, endüstriyel şekilde işlenerek düz hale getirilir ve saclar elde edilir. Sac hammaddesi nedir ve sac çeşitleri nelerdir diye merak ediyorsanız yazımıza göz atmaya devam edebilirsiniz.

Sanayi sektöründe yer alan farklı noktalarda kullanılan sac çeşitleri işletmelerin en temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Sac imalat eden firmalar tarafından temin edebileceğiniz sacların sizlere özel sac kesim çalışmalarıyla üretilmesi gerekmektedir.

Sac kesim ihtiyacınıza profesyonel cevap verebilecek olan Karaca Metal’i bu noktada sizler de tercih edebilirsiniz. Saclar kullanıcılara pek çok farklı avantajı da sunmaktadır. Seri üretime destek sağlayabilen saclar aynı zamanda çalışmalarınızdaki maliyetin de düşmesini sağlayabilmektedir.

Sac Üreten Fabrikalar

Sac üreten fabrikalar arasında yer alan Karaca Metal’in sac demirlerin ölçüleri ve sac demir fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatlandırmalar yapılırken ürünün teknik özellikleri göz önünde bulundurulur.

Adetler yüksek olmadığı sürece kalıp gerektirmeyen işlemler ile saclar elde edilir. Böylelikle kullanılacak malzemelerdeki deformasyon seviyesi de neredeyse sıfıra indirilmektedir. Malzemeler içerisindeki fire oranları da en uygun seviyelere düşürülerek sizlere sunulur. Temas gerçekleşmediği için sac kesim işleminde çizim riski de sıfırdır.

Farklı şekillerde saclar sunan Karaca Metal, ihtiyaçlarınıza yönelik bireysel çözümleri sizlere sunmaktadır. Sac kesim uygulamalarına sizler de ihtiyaç duyuyorsanız Karaca Metal’in sac kategorisinde yer alan ürünlerine göz atabilirsiniz. En yüksek kalitede sac kesim hizmeti alabileceğiniz Karaca Metal sayesinde güvenilir bir şekilde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Zaman odaklı çözümler sunan Karaca Metal, sizler için sektör içerisinde elde ettiği tüm deneyimini kullanmaktadır. Saclar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Karaca Metal ekibiyle de iletişime geçebilirsiniz.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
Telefon