Çeliğin çok yönlülüğü ile ünlü olması tesadüf değildir. Çeliğin bileşenleri arasındaki etkileşimle ortaya çıkan bu çok yönlülük birçok endüstrisinde özel ihtiyaç olarak nitelendirilebilecek özel şekilli profillerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Özel şekilli profiller standart profillerden farklı olarak temel bölümlerin farklı şekillere dönüştürülmüş halidir.

 

Özel şekilli profiller, özel metal ürünlerinin gerekli olduğu endüstrilerin temel ihtiyaçlarından biridir. Hem konut hem de ticari inşaat endüstrisinde kullanılan özel şekilli profiller hayati bir role sahiptirler.

Özel Şekilli Profil Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Günümüzün dinamik koşulları gereği ürün imalatı gerçekleştiren şirketler üretim maliyetlerini düşürmek için çeşitli fırsatlar ararlar. Bu nedenle Karaca Metal gibi düşük maliyetli ancak kaliteli üretim yapan firmalar rekabette avantaj sağlarlar. Sizin için düşük düşük maliyetli ama kaliteli bir üretim çözümü oluşturmaya hazırız.

  • Özel şekilli profil ürünlerimiz her proje için uzun sürekli kullanıma uygundur.
  • Yüksek kaliteli ve güvenilir hizmet yaklaşımımız müşterilerimize en uygun hizmeti sunmamızı sağlar.
  • Özel şekilli profil üretiminde kaliteli kontrolünü esas alarak ürettiğimiz her ürünün kaliteli olmasını sağlarız.
  • Özel şekilli profil ürünlerinde rekabetçi fiyat politikası uygulama yoluna giderek müşterilerimize en iyi fiyatı sunmaya çalışırız.
  • Küçük ve büyük olmak üzere her türlü proje için ürün tedarik işlemi gerçekleştirebiliriz.

Karaca Metal Özel Şekilli Profil Ürünleri

Karaca Metal'in özel şekilli profilleri, gelişmiş rulo şekillendirme teknikleri kullanılarak üretilir. Ürünlerimiz inşaat endüstrisi, otomotiv endüstrisi ve nakliye sektöründe yoğun bir biçimde kullanılır. Özel şekilli profiller ihtiyaca bağlı olarak üretilen ürünler olduklarından kullanım alanları değişkenlik gösterir.

 

Basit özel şekilli profillerden karmaşık ve paslanmaz çelik olanlara kadar Karaca Metal her müşterinin yüksek kalitede ancak ekonomik açıdan uygun özel şekilli ürünlere sahip olmasını sağlar. Karaca Metal gelişmiş tesisleri sayesinde rulo şekillendirme, damgalama, presleme, kaynaklama, bükme ve kesme gibi işlemleri gerçekleştirebilme olanaklarına sahiptir.

 

Özel profiller müşterinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulurlar. Böylece müşterinin tasarım veya üretim sorunlarına etkin çözümler sunulur. Birbirinden farklı özel şekilli profiller üreterek bu çözümlerin bir parçası olabiliriz.

KULLANIM ALANLARI

Özel şekilli profiller çoğunlukla mobilya sektöründe kullanılır. Bu şekiller belirli bir ürüne ek şekil vermek için oldukça kullanışlıdır. Özel şekilli profiller yapıları gereği istenilen şeklin elde edilmesine yardımcı olurlar. Otomotiv sektörü ve savunma sanayisi özel şekilli profillerin kullanıldığı alanların başında gelir.

  • Mobilya sektöründe ürünlere şekil vermek için özel şekilli profillerden yararlanılır.
  • Mimarlık projelerinde özel tasarımların elde edilmesi ve desteklenmesi için özel şekilli profiller kullanılır.
  • Demir ve çelik endüstrisinde standart olmayan türdeki ürünlerin üretilmesinde özel şekilli profillerden yararlanılır.
  • Köprüler gibi büyük yapıların inşasında özel şekilli profillerin kullanımı oldukça yaygındır.
  • Otomotiv sektöründe özel şekilli profillerin kullanımı tercih edilir.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
Telefon