Çelik ve Çit Hasırı Fiyatları

Sıkça tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alan çelik hasırlar ve çit hasırları için güncel fiyat bilgilerini bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. 2020 fiyat listesini almak için bizi arayın.

Son Günceleme: 2020 Yılı Çelik ve Çit Hasırı Fiyat Listesi

Q131/131 Çelik Hasır Fiyatı 22 kg/adet 500×215 cm Göz Aralık 15x15cm  
Q188/188 Çelik Hasır Fiyatı 32 kg/adet 500×215 cm Göz Aralık 15x15cm  
Q335/335 Çelik Hasır Fiyatı 56 kg/adet 500×215 cm Göz Aralık 15x15cm  
Çit Hasır Fiyatı 4,5-5mm Çap 500×215 cm Göz Aralık 5x15cm  

Çelik ve çit hasır birçok farklı alanda kullanılmakta olup kullanımı ile avantaj sağlayan ürünlerdir. İnşaat alanlarında park ve bahçelere kadar uzanan kullanım listesi ile karşımıza çıkan hasır tel üretiminde kaliteli imalat detaylarını gerçekleştiren firmamız uzman ve deneyimli ekip ile ihtiyacınıza uygun olan ürünleri sunuyoruz.

Ürün stok tedarikini de elinde bulundurmak ta olan firmamızdan yüzde yüz zamanında teslimata sahip olmanın da ayrıcalığını yaşamanız mümkün. Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen çelik ve çit hasırı ile ilgili detaylı bilgileri edinerek ürün alım talebinizde de firmamıza kolaylıkla iletebilmeniz mümkün.

Çelik çit hasır çelik fiyatları ile ilgili detaylı bilgileri müşteri temsilcimizden edinebilirsiniz. Kaliteli ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile satın almanın avantajını elde ederek uzun vadeli kullanıma sahip olan ürüne yer vererek ekonomik bir tercihe yer açmanın da ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Çelik ve Çit Hasır Tel Kullanım Alanları

Birçok farklı alanda kullanılarak avantaj sağlayan ürünler arasında yer alıyor. Karaca Metal güvencesi ve kalitesi ile üretimi yapılan çelik ve çit hasır telleri fabrika binalarında, inşaat temelleri ve beton perdelerde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra arıtma tesisleri, prefabrik yapıları, metro yapımları, köprü yapıları, baraj ve su kanalları gibi alanlarda kullanıma uygundur. Çelik hasır telleri koruyucu çit ve buna benzer alanlarda koruma amaçlı olarak da uygulamanız mümkündür.

Çit hasır özellikle park ve bahçelerin yanı sıra fabrika, konut, spor alanları, siteler gibi yerlerin çevresinin belirlenmesi ve daha güvenli bir alanın yaratılmasında kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Uygulamalar genellikle duvar üzerine yapılmakta olup uzun vadeli kullanım avantajı sunması ile de ekonomik bir çit uygulaması olarak yer alır.

Çelik ve Çit Hasır Alım İşlemleri

Stoklarımızda sürekli yer almakta olan çelik ve çit hasır tel alım işleminizde ihtiyacınıza uygun olan ürün ve özelliği kolaylıkla belirleyerek siparişinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekip ile üretimlerini yaptığımız ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri ise müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçerek talep edebilirsiniz.

Çelik ve çit hasırı alımlarınız için müşteri temsilcimizden fiyat teklifini hemen edinebilirsiniz. Fiyat teklifine onay vermeniz durumunda ürünleriniz kısa sürede hazırlanarak önceden belirlenen teslimat şekli ile teslim edilir. Kaliteli ürünleri zamanında teslim almanın avantajını elde ederek kullanıma da başlamanın ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Göz Atmadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon