Boru Kesimi
Boru kesimleri testere makinalarında 90 derece açı ile sulu kesim yapılmaktadır.
Sac Kesim
Sac kesim işlerini uzman kadrosuyla yapan ve bu amaçla makine parkını ve kapasitelerini üst seviyede tutan KARACA METAL
Sac Büküm
Sac büküm işlerini uzman kadrosuyla yapan ve bu amaçla makine parkını ve kapasitelerini üst seviyede tutan KARACA METAL farkıyla sizlerleyiz.
Profil Kesim
Profil kesim uygulamaları ile metalleri kesmek malzemelerin doğru boyutlarda kesilmesini ve üretim sürecinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlamasını sağlar. Ayrıca, malzeme israfını önler ve daha az atık oluşmasına yardımcı olur. Bu nedenle, profil kesim uygulamaları metal işleme, ahşap işleme, plastik işleme gibi birçok endüstride yaygın olarak kullanılır.
Rulo Sac Kesim
Rulo sac kesim
Rulo Dilme Kesim
Rulo Dilme Kesim

1200 metrekarelik özel üretim alanımızda sizlere özel profesyonel çözümler üretmekteyiz. Karaca Metal olarak güvenli ve kaliteli üretim sloganımızla hareket ederek, mavi yaka ve aynı zamanda beyaz yaka çalışanlarımızda başta olmak üzere personellerimize iş sağlığı ve güvenliği konularında gerekli bilinç ve kültürü aşılayarak hizmetlerimizi sunmaktayız.

Sizlere özel olarak sunduğumuz hizmetlerimiz arasında boru kesimi, sac kesim, sac büküm, profil kesim, rulo sac kesim ve rulo dilme kesim gibi hizmetler yer almaktadır. Boru kesimi işlemlerini özel testere makinalarında 90 derece açı ile sulu kesim tekniğiyle yapmaktayız. Sac kesim işlemlerinde ise profesyonel ekibimiz ile hareket ederek büyük bir titizlikle sacları levha haline getirmekteyiz.

İhtiyaçlarınıza yanıt verebilecek yeterlilikte olan yeni nesil teknolojiye sahip makinalarımız ve alanında uzman olan ekibimiz sayesinde sizler de kendinize özel çözümlerden yararlanabilirsiniz. Karaca Metal olarak istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek farklı üretimler de gerçekleştirmeyiz.

Zaman odaklı, hassas ve güvenilir çözümler sunan firmamız, sektör içerisinde daima en iyi ve en yeni hizmetleri sizlere sunmaya devam etmektedir. Farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu sac kesim, büküm, profil kesim, rulo sac kesim gibi farklı kesim işlemlerini de sizlere büyük bir titizlikle sunmaktayız. Yüksek kalitedeki paslanmaz çelikleri de sizlere sunan firmamız sayesinde çalışmalarınıza hız kazandırabilir ve çalışma ortamlarınızı her zamankinden daha güvenilir yerler haline getirmeye başlayabilirsiniz.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL