Madenlerin tel duruma getirilmesi gerektiği zaman ön plana çıkan farklı çaplardaki deliklere sahip çelik araçlar hadde ürünleri arasındadır. Hadde ürün çeşitleri kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Hadde makinelerinin el ile ya da motor ile kullanılan farklı türleri mevcuttur. Tellerin çaplarının belirli bir ölçüde küçültülmesi için üzerinde yer alan delikler seri halde düzenlenebilmektedir.

Demir fiyatları ve inşaat demiri fiyatları satın alacağınız ürünün marka ve modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu ürünler geniş kullanım alanıyla dikkat çeken güvenilir ürünlerdir. Değişken profiller de elde edilebilen hadde ürünleri soğuk ve sıcak olarak çekilebilmektedir. Kare dolu demiri nedir ve ne işe yarar diye merak ediyorsanız yazımıza göz atmaya devam edebilirsiniz.

Metal ve merdaneler üzerinden geçerken iki merdane arasındaki boşluklar metal giriş kalınlığına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Haddelenen metallerin çıkış kalınlıkları da belirli doğrultuda azalmaya başlayabilmektedir. İnşaat demiri üreticisi firmaları arasında yer alan Karaca Metal’i tercih ederek sizler de güvenilir bir şekilde hadde ürünü ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Köşebent Ürününde Karaca Metal Farkı

Hadde ürünleri arasında yer alan köşebentler de mevcuttur. Köşebentler ne işe yarar ve satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Köşebent yaptırıldığı zaman düzgün ve sağlam hatlar elde edilir. Köşebentler genel olarak merkez bölgelerine entegre edildiği için bu bölgeler daha çok darbeye maruz kalabilir. Çarpmalara ve yaralanmalara karşı köşebent kullanılması her zaman daha doğru bir seçim olacaktır.

Hadde ürünleriyle ilgili ihtiyaçlarınız var ise sizler de Karaca Metal’i tercih edebilirsiniz. Hadde ürünleri konusunda profesyonel destek alabileceğiniz Karaca Metal ekibi ile iletişime geçerek aynı zamanda hadde ürünleriyle ilgili detaylı bilgi de alabilirsiniz.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
Telefon