Kare Profiller

Kare profiller, yapılarda, güvenlik ızgaralarında, nakliye sektöründe, mobilya sektöründe ve genel imalat ürünlerinde kullanılır. Doğru ekipman kullanıldığı sürece bu ürünlerin kesme ve delme işlemleri kolayca yapılabilir. Daha küçük boyutları ise kaliteli bir testere kullanılarak kesilebilir. Kare profillerin kaynak özellikleri oldukça iyidir. Kare profil ölçüleri aynı zamanda farklı şekillerde ihtiyacınıza yönelik olarak karşınıza çıkabilmektedir. Peki kutu profil nedir ve hangi özelliklere sahiptir?

 

Bir dizi ön galvanizli kare profil yer alsa bile paslanmaya karşı direnci arttırmak için imal edilen kare profillerin boyanması veya galvanizleme işleminin yapılmasın önerilir. Buna ek olarak gıda üretim sektöründe kullanılacak kare profillerde paslanmaz çeliğin tercih edilmesi çok daha doğrudur.

Kare Profil Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Karaca Metal ihtiyaçlarınızı karşılayacak pek çok farklı boyutta kare profillerin üretimlerini gerçekleştirir. Hızlı teslimat için var olan stoklardan yararlanma imkanı sunarız. Stoklarda olmayan boyutlar için hızlı ve güvenilir işlem sürecini başlatıp projenizde size yardımcı olmaya çalışırız.

 • Kare profil ürünlerimiz her projede uzun süreli kullanım için idealdir.
 • Kare profil üretiminde, üretim aşamasının her anında kalite kontrolü gerçekleştirerek ürün kalitesinde süreklilik sunarız.
 • Kare profil ürünlerinde tercih ettiğimiz rekabetçi fiyat politikası sayesinde müşterilerimize en iyi fiyatları sunarız.
 • Küçük veya büyük fark etmeksizin her projede müşterilerimizin kare profil ihtiyacını karşılayabiliriz.
 • Yüksek kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla müşterilerinizin taleplerini karşılamaya çalışırız.

Karaca Metal Kare Profil Ürünleri

Kare profiller içi boş olan diğer profillerle benzer özelliklere sahiptir. Kare kesitli oldukları için bunlar sütunlar veya direkler gibi daha küçük uygulamalarda kullanılırlar. Bununla birlikte, şekilleri diğer şekillere monte edilmesine engel olduğundan kirişler için uygun değildirler.

 

Karaca Metal size standart kare profil ürünleri sunabileceği gibi özel uzunluklarda kare profil ürünleri de sunabilir. Rekabetçi fiyat politikası ile her zaman ihtiyacınız olan ürünü daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir hizmet için Karaca Metal'i tercih edebilirsiniz. Kare profil boyutları arasında Karaca Metal’in sizler için özel olarak dizayn ettiği farklı boyutlar bulunmaktadır.

 

-- KARE PROFİLLER AĞIRLIK CETVELİ --

KULLANIM ALANLARI

Kare profiller çoklu yönlerde yüklemelerin söz konusu olduğu kaynaklı çelik çerçevelerde yaygın olarak kullanılır. Kare profiller bu çok eksenli yükleme için oldukça verimli şekillere sahiptirler. Çünkü iki veya daha fazla enine kesitin olması düzgün güç özelliklerini beraberinde getirir. Kare profil ağırlıkları sizlere özel olarak farklı şekillerde ortaya çıkmaktadır. Kare profil uzunlukları da ihtiyaçlarınıza göre farklılıklar gösterebilmektedir.

 • Kare profiller yapısal bir ürün olarak inşaat sektöründe yaygın bir biçimde kullanılır.
 • Çatı yapımı gibi alanlarda kare profillerden faydalanılır.
 • Yapısal özellikleri kare profillerin gemi yapımında kullanılmasını sağlar. Kare kutu profil ve kare kesitli profil modelleri gemi yapımlarında büyük bir öneme sahiptir.
 • Sanayi ve ağır sanayi endüstrisinde kare profillerin kullanımı oldukça yaygındır.
 • Makine imalatında yapısal özelliklerden faydalanmak için kare profiller kullanılır.
 • Otomotiv sanayisinde ihtiyaç duyulan her alanda kare profillere başvurulur.
 • Mobilyalarda mobilyalara istenilen şeklin verilmesi için kare profillerden faydalanılır.

 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon