Sac Büküm

Karaca Metal olarak özel CNC tezgahlarımızda, özel ölçü ve kalınlıklardaki sacları en yüksek hassasiyet ile bükerek, farklı sektörlerdeki ihtiyaçlarınıza uygun forma dönüştürerek sizlere sunuyoruz. Yüksek teknolojiye sahip sac büküm tezgahlarımız, malzeme bilgisi ve teknik altyapıya sahip olan deneyimli kadromuz ile en karmaşık ve zorlayıcı sac büküm işlemlerini de en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sürekli ve aynı kalitede imalatın insan tabanlı olarak yapılabilmesinin zorluğundan dolayı üretilen CNC büküm makinelerinden en yüksek verimliliği alıyoruz. Makinelerimiz hız, sac dayaması gibi konularda insanlara göre daha avantajlı bir çalışma imkanı sunmaktadır. Ayrıca bu makinelerimiz ile seri büküm işlemleri de yapabilmekteyiz. Makinelerimiz istenilen kalitedeki imalatın sürekliliği konusunda bizlere destek vermektedir. CNC büküm makinelerimiz, bükülecek malzemelerin ölçülerinin makineye girilmesine de imkan sağlamaktadır.

CNC büküm makinelerimiz sayesinde malzeme cinsini belirledikten sonra gerekli stroklar ve kalıpların malzemeler ile uyumunu büyük bir titizlikle test etmekteyiz. Aynı zamanda gerekli dayama açıları, bükme açıları ve sıraları da paneller tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Bu detaylar bükme işleminin yapılabilmesi için bizlere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Farklı boyutlardaki sac büküm işlemlerini Karaca Metal olarak istediğiniz zamanda teslim edebileceğimiz şekilde zaman odaklı bir biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Değişik boyutlarda ve ölçülerdeki sacları en yüksek hassasiyet ile bükerek sektörün ihtiyaçlarına en uygun hale getiriyoruz. Hafif sanayiden ağır sanayiye kadar pek çok farklı alanda kullanılan sac malzemelerini ihtiyaçlarınıza uygun şekilde bükerek sizlere sunuyoruz. Metallerin düz sac şeklinden farklı olarak çeşitli kullanım alanları da bulunmaktadır. Bu durumun farkında olan firmamız yeni nesil teknolojilerden yararlanarak hizmet sunmaktadır.

Çelikten bakıra kadar bütün metalleri eğip bükebilen CNC tezgahlarımızı en yüksek verimlilik ile kullanarak güvenilir hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Profesyonel ekibimiz ilk etapta ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak tamamen size özel çözümler üretmektedir. Sac büküm işleminin fiyatları ve detayları ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru işareti var ise ekibimiz ile iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon