Sac Büküm

Karaca Metal olarak özel CNC tezgahlarımızda, özel ölçü ve kalınlıklardaki sacları en yüksek hassasiyet ile bükerek, farklı sektörlerdeki ihtiyaçlarınıza uygun forma dönüştürerek sizlere sunuyoruz. Yüksek teknolojiye sahip sac büküm tezgahlarımız, malzeme bilgisi ve teknik altyapıya sahip olan deneyimli kadromuz ile en karmaşık ve zorlayıcı sac büküm işlemlerini de en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sürekli ve aynı kalitede imalatın insan tabanlı olarak yapılabilmesinin zorluğundan dolayı üretilen CNC büküm makinelerinden en yüksek verimliliği alıyoruz. Makinelerimiz hız, sac dayaması gibi konularda insanlara göre daha avantajlı bir çalışma imkanı sunmaktadır. Ayrıca bu makinelerimiz ile seri büküm işlemleri de yapabilmekteyiz. Makinelerimiz istenilen kalitedeki imalatın sürekliliği konusunda bizlere destek vermektedir. CNC büküm makinelerimiz, bükülecek malzemelerin ölçülerinin makineye girilmesine de imkân sağlamaktadır.

CNC büküm makinelerimiz sayesinde malzeme cinsini belirledikten sonra gerekli stroklar ve kalıpların malzemeler ile uyumunu büyük bir titizlikle test etmekteyiz. Aynı zamanda gerekli dayama açıları, bükme açıları ve sıraları da paneller tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Bu detaylar bükme işleminin yapılabilmesi için bizlere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Farklı boyutlardaki sac büküm işlemlerini Karaca Metal olarak istediğiniz zamanda teslim edebileceğimiz şekilde zaman odaklı bir biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Sektörde ihtiyaç bulunan yönde, gereken hassasiyet uygulanarak büküm işlemi istenilen ölçü, boyutlar içerisinde yapılabiliyor. Sanayiye uygun şekilde hafif – ağır sanayi alanında birbirinden farklı alanlarda kullanılabilir sac büküm malzemesi sunarken, projelerinize uygun şekilde de büküm hizmetleri verilir. Metal sac ürünlerinin tamamı düz veya bükümlü kullanıma uygun şekilde üretilir. Yeni nesil teknoloji ile uzman kadromuz, projelerinize en uygun şekilde istenilen ölçülerde saclarda büküm hassasiyeti sağlayarak sizlere sunar.

Çelikten bakıra kadar bütün metalleri eğip bükebilen CNC tezgahlarımızı en yüksek verimlilik ile kullanarak güvenilir hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Size özel çözüm konusunda sac büküm işlemlerinin tamamı profesyonel olarak, ihtiyaçlarınız ve bütçenize uygun biçimde tamamlanır. Fiyatlandırmalar ve değerlendirmeniz durumunda. Akla takılan tüm sorularınız için bizimle iletişime geçerek, uzman ekiplerimizle görüşme yapabilir, detaylı bilgi ve yönlendirmelere anında sahip olabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon