Köşebent Ağırlık Hesaplama
Köşebent Ağırlık Hesaplama

Köşebent ağırlık hesaplama işlemini yapmak isterseniz sizlere özel olarak sunduğumuz hesaplama aracından yararlanabilirsiniz. Köşebent ağırlık hesaplama işlemi için belirtilen alanları doldurmanız yeterli olacaktır. Eğer ağırlıklar ile ilgili aklınıza takılan farklı türdeki sorular olursa ekibimiz ile de iletişime geçebilirsiniz.

L demiri ve köşebent demiri modelleri standart ağırlıklarda ve teknik özelliklerde üretilebildiği gibi aynı zamanda kişiye özel ağırlıklarda ve teknik özelliklerde de üretilebilmektedir. Her biri dünya kalite standartlarında üretilen ürünleri uzun yıllar boyunca sizler de kullanabilirsiniz.

Köşebent Modelleri Nelerdir?

Köşebent modelleri haddeleme işlemiyle elde edilen, imalat ve onarım projelerinde de popüler hale gelen ürünler arasındadır. Römorklar, kamyon yatakları, çiftlik uygulamaları, inşaat ekipmanları gibi farklı alanlarda kullanılabilen ürünler diğer metal türleriyle kıyaslandığı zaman daha düşük fiyatlı olarak ön plana çıkmaktadır.

Bu ürünler T şeklinde olan yapısal ürünlerdendir. Genel olarak düz karbon çelikten imal edilirler. T bölümlerinin üretim yöntemlerinden birisi ise sıcak haddeleme yöntemidir. Genel olarak imalat için kullanılan köşebentler geniş bir ürün yelpazesinde sizlere sunulmaktadır.

Tedarik hizmetinde güvenilir, uygun ve hızlı hizmet yaklaşımı sunan firmamız %100 teslimat garantili olarak da hizmet sunmaktadır. Köşebentler dahil olmak üzere demir ve çelik ürünlerinde de sizlere özel  farklı seçenekler bulunmaktadır. Ekonomik ürünler olarak ön plana çıkan köşebentlerin kaynaklanması, kesilmesi, biçimlendirilmesi ve işlenmesi son derece basit ve kolaydır. Ancak işlemler için profesyonel destek alınması da gerekebilir. Bu tür durumlarda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Köşebent Fiyatları Belirlenirken Nelere Dikkat Edilir?

Karaca Metal olarak önceden kesilen ve gönderilmeye hazır olan köşebentleri sizlere sunuyoruz. Beyaz yüzey kaplamalı olarak açılı hadde ürünleri de mevcuttur. Müşterilerimizin gereksinimlerine tam olarak uyabilmesi için standart kimyasal bileşimi taşımaktadır. Köşebent ağırlıkları ve demir ölçüleri ile ilgili ekibimiz ile iletişime geçebilir veya köşebent ağırlık hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Mimari döşemelerde ve kalıplarda kullanılan bu ürünler çeşitli inşaat projelerinde de yapısal destek elemanı olarak tercih edilmektedir. İnşaatların en fazla tercih ettiği ürünlerden olan köşebentler farklı rafların yapımında da yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Köşebent fiyatları ve teknik özellikleriyle ilgili aklınıza takılan sorular için ekibimiz ile iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olan ayrıntıları satın alım öncesinde öğrenebilirsiniz.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon