Siyah Sac Fiyatları

Siyah Saclar, sürekli olarak döküm yöntemiyle elde edilen dikdörtgen kesitli ürünlerdir. Belirli bir sıcaklığa ısıtılarak haddelenmesiyle oluşturulan yassı çelik ürünleri olarak da nitelendirilirler. Siyah Sac Fiyatları 2020 yılı başlangıcında düşüşle başlarken, son iki aydır yükseliş trendinde. Siyah Sac Fiyat listesi tabloda verilmiştir.

İskontolu fiyatları için 0212 549 21 43 No'lu telefondan fiyat sorabilirsiniz.

Son Günceleme: 2020 Yılı Siyah Sac Fiyat Listesi

Kalınlık Pesin (TL) Kart 30 gün 60 gün 90 gün
1,50 mm 3,35 TL 3,35 TL 3,49 TL 3,59 TL 3,69TL
2,00 – 12 mm 3,10 TL 3,10 TL 3,20 TL 3,37 TL 3,49 TL
15,00 – 22,00 mm 3,19 TL  3,19 TL 3,29 TL 3,35 TL 3,45 TL
25 – 100 mm 3,15 TL  3,15 TL 3,23 TL 3,33 TL 3,43 TL

 

Demir çelik sektörü içinde yer alan siyah sac döküm işlemi ile üretilmektedir. Dikdörtgen kesitli olarak hazırlanan döküm işlemi ile üretilen saclar belirli sıcaklığa kadar ısıtılıp sonrasına hadde işlemine yer verilen ürünlerdir. Tüm işlemler sonrasında elde edilmiş olan yassı çelikler olarak ifade edilir.

Siyah Sac Özellikleri Nelerdir?

Döküm işlemi ile hazırlanan ürünlerdir. Mukavemeti yüksek olan siyah sac ürünleri aynı zamanda kolay şekil alabilmesi sebebi ile de farklı kullanım alanlarda kendine yer edinebilmektedir. Kolay kaynak olabilmesi ve şekil alması ile görünen ya da görünmeyen birçok alanda kullanılır.

Standart ölçülere göre hazırlanan bu ürünler aynı zamanda özel üretim ile de müşterinin talebine göre farklı ölçüler eve farklı ağırlığa sahip olarak da hazırlanmaktadır. Kaliteli üretime sahip olan siyah sac alım işlemi için Karaca Metal firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Döküm işlemi yapılarak üretilerek sıcak hadde işlemi ile hazırlanan siyah sac kullanım alanı oldukça geniş olan ürünler arasında yer almaktadır. Kullanımında en sık rastlanan alan ise beyaz eşya sektörüdür. Ürün üretimlerinde sıklıkla kullanılan siyah sac ürün yanı zamanda otomotiv sektörü içinde de kullanımına rastlanır.

Görünür parça ya da görünmez parça olarak ürün üretimlerinde görev alan siyah sacları büro malzemelerinin imalarında, depolama tankları,  tren rayları, genel konstrüksiyon levhaları, iş makine imalatlarında, gemi ve tersanelerin yanı sıra çelik kasa üretimlerinde de kullanılmaktadır.  Kara ve demir yolu araçları üretiminde etkili olan siyah sac hem üründe hem de üretim için gerekli olan uygulamalarda yer almaktadır.

Yüksek mukavemet özelliğine sahip olan ürün bu sebeple de son derece geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sadece yüksek mukavemet değil kolay kaynak yapılabilmesi ve istenen şeklin kolaylıkla şekillendirilmesine olanak sunması da ürün kullanımının birçok farklı sektör içinde de yer almasına etki etmektedir.

Kullanım Avantajları

Siyah sac yüksek mukavemet özelliğinin yanı sıra kolay kullanıma sahip olması ile de bilinir. Kolay şekil alma özelliğine sahip olmak ile beraber aynı zamanda kaynak yapılabilmesi sebebi ile de birçok sektörde kullanılmaktadır.

Lazer kesim alımları fire oranının düşmesinde etki ederken aynı zamanda aynı sac üzerinde iki farklı parçanın da işlenmesine olanak sunar. Siyah Sac ölçüleri ürün kullanımlarına göre farklılık gösteren özellikler ile sunulmanın yanı sıra müşterinin talebine göre de değişim gösterir. Sadece sac ölçüleri değil aynı zamanda saç ağırlıkları da bu detaylara göre değişen seçenekler ile sunulmaktadır.

Siyah Sac Fiyatları

Kullanım alanı son derece geniş olan siyah sac ürünleri yüksek mukavemet ve kolay şekillenebilme özelliğine de sahiptir. Standart ölçülerinin yanı sıra müşteri talebine göre de üretimi yapılan siyah sac ürünleri alımında kaliteli seçime yer açmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Siyah sac kilosu ürün ölçülerine göre değişim göstermek ile beraber müşteri talebine göre de farklı olabilmektedir. Kg fiyatı ile ilgili olarak detaylı bilgileri ise ürün listemizde görebilirsiniz. Özel siparişleriniz için fiyat teklifi almak için ise müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçerek anında bilgi edinmeniz mümkün.

1,50 mm kalınlığa sahip olan bu saclar 100 mm arasından değişim gösterir. 2 mm sac fiyatı ile 12 mm fiyatları aynı olmak ile beraber 15 mm ile 22 mm arası da aynı fiyat seçenekleri ile sunulur. Bunun yanı sıra 25 mm ile 100 mm ile de aynı fiyat aralığındadır.

Siyah Sac Sipariş İşlemleri

Hızlı teslimat özelliğine sahip olan firmamız kaliteli üretimlere yer vererek siyah sac üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. Siyah saclar geniş kullanım alanını sahip olması ile bilinen ürünlerdir. Bu anlamda geniş tedarik uygulamasına yer açarak sizler için üretimlerimizi hız kesmeden devam ediyoruz.

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz üretimlerimiz ile güvenli ve hızlı teslimat sunmaktayız. Satın aldığınız ürünlerde zamanında teslimat ile kaliteli hizmeti de veren firmamızın siyah sac ürünlerini satın almak ise son derece kolaydır.

Ürün listemizde yer alan fiyat listesinden satın almak istediğiniz ölçülere göre tercihinizi yaparak satın alma kriterinize göre detayları da öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra özel üretim talebiniz için firmamız müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçerek fiyat teklifini de hemen alabilirsiniz.

Siyah sac alımlarınızı firmamızdan gerçekleştirerek kaliteye uygun fiyat seçeneği ile ulaşmanın da avantajını elde edebilirsiniz. Hemen müşteri temsilcimizle iletişime geçerek siparişinizi ya da fiyat teklifini alabilirsiniz.

Tüm sac kesim ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Göz Atmadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon