Sac Kesim

Levha haline getirilen metaller sac olarak adlandırılmaktadır. Metal maddelerin endüstriyel şekilde işlenerek düz hale getirilmesi de sac olarak nitelendirilir. Sanayi alanında pek çok farklı noktada kullanılan sac çeşitleri, işletmelerin ihtiyaç duydukları en temel ürünler arasında yer almaktadır.

Karaca Metal olarak sac işleme merkezimizde sizlere özel sac kesim çalışmalarını sürdürmekteyiz. Uzun yıllardır bu sektörde yer alan ve hizmet kalitesini her geçen gün artıran firmamız sac kesim işlemlerini en güvenilir şekilde zaman odaklı bir biçimde tamamlamaktadır.

Sac kesim ihtiyaçlarınızın tamamına yanıt verebilecek yeterlilikte makinelerimiz ve alanında profesyonel olan ekibimiz sayesinde sizlere özel çözümler üretmekteyiz. Bakırdan yapılan plakalar olarak da adlandırılan saclar, sanayinin farklı alanlarında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak ürünlerin kullanılabilir hale gelebilmesi için uygun şekilde kesilmesi veya bükülmesi gerekmektedir. Bu işlemler firmamız tarafından profesyonel şekilde yapılmaktadır.

Sac kesimi aynı zamanda pek çok farklı avantajı da beraberinde getirmektedir. Bu avantajlar seri üretime katkı sağlayabildiği gibi aynı zamanda maliyetin de düşmesini sağlayabilmektedir. Sac kesim işlemleri üretimde işlenecek olan malzemenin en yüksek verimlilikte kullanılabilir olmasını sağlar. Düşük maliyetli ve hızlı kesim olanağının sizlere sunulması ise sac kesim işleminin ön plana çıkan avantajları arasındadır.

Adet çok fazla olmadığı sürece kalıp gerektirmeyen bir işlemdir. Kullanılacak malzemelerde deformasyon neredeyse sıfıra indirilmektedir. Malzemelerdeki fire oranını en makul seviyelere düşürerek sac kesim işlemi size sunulmaktadır. Malzemeler ile temas gerçekleşmeyeceği için sac kesim işleminde çizilme riski de sıfıra indirilmiştir.

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon