Çit Hasırları
Çok yönlü bir ürün olarak, kullanım alanı birbirinden farklı birçok alanda yer alan çit hasırlar, günümüzde endüstriye alanlardan mimarı tas...
Beton Hasırları
Beton hasırlarının üretim amacı, küçük projelerdir. Çeşitli projelerde, temel olarak yapısal olmayan çatlakların tasarlanması amaçlı ve ağır...
Kafes Hasırları
Çelik, pirinç, paslanmaz çelik ve bakır olmak üzere birçok alaşımlardan elde edilen kafes hasırları, günümüz şartları içerisinde birçok boyu...

Çelik hasırlar, soğuk çekme metodu ile çekilip nervürlenerek üretilen ve yüksek dayanıklılık gücüne sahip olan beton çeliğidir. Genel olarak inşaatlarda kullanılan bu ürünler uluslararası kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulmaktadır. Çelik hasırların üretimi, çekim esnasında tamburlara sarılmış olan çubukların otomatik bir şekilde doğrultma ve kesme makinelerinde istenilen boyda kesilmesi ile yapılır. Peki çelik hasırı nedir ve çelik çeşitleri nelerdir diye merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Elektronik olarak programlanmış punto tarzı kaynak makinelerinde dokunma işleminin de uygulandığı çelik hasırlar kişisel ihtiyaçlarınıza göre özel boyutlarda da üretilebilmektedir. Çelik hasır satan firmalar tarafından sizlere sunulan bu ürünler betonarme yapılmış kat döşemelerinin geniş yüzeyli ve inceliklerinin fazla olmasından dolayı sehim oluşturma tehlikesini artırmaktadır. Değişen hareketli ağırlıklara maruz olan donatı seçimleri ve işçiliği bu sebeplerden dolayı son derece mühimdir.

Toplu şekilde bulunan konutlarda da çelik hasırlar kullanılabilmektedir. Kontrol, kalite, zaman, hız toplu konutlar için son derece önemli bir detaydır. Döşemeler simetrik olduğu için döşeme işlemi toplu konutlarda pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Kanallar ve barajlarda da çelik hasırlar yer almaktadır.

Zemin betonlarının alternatifi yoktur. Bu kısımda çelik hasırların kullanılması gerekebilir. Çelik hasır üreten fabrikalar arasında yer alan Karaca Metal’i tercih ederek sizler de ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretebilirsiniz. Çelik hasır fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak çelik hasırlar arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek modeller yer almaktadır.

Çelik Hasır Fiyatları Ne Kadar?

Çit hasırları fiyatları da çelik hasır fiyatları gibi ürünlerin teknik özelliklerine göre belirlenmektedir. Ürünlerin fiyat ve teknik detaylı özelliklerini öğrenebilmek isterseniz Karaca Metal ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Karaca Metal ekibi aynı zamanda ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler hakkında da sizlere bilgi verecektir.

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon