Çit Hasırları
Çit hasırlar endüstriyel ortamlarda performans gösterme gücüne, mimari tasarımları estetik açıdan zenginleştirme etkisine ve farklı alanlard...
Beton Hasırları
Beton hasırlar, yapısal olmayan çatlaklar için tasarlanmıştır. Çok fazla ağırlığın bulunmadığı küçük projelerde kullanılırlar. Beton hasırla...
Kafes Hasırları
Kafes hasırları, çelik, paslanmaz çelik, pirinç ve bakır dahil olmak üzere çeşitli alaşımlardan üretilirler. Kafes hasırları çeşitli ebatlar...

Çelik hasırlar, soğuk çekme yöntemi ile çekilip nervürlenerek üretilen ve yüksek dayanıklılık gücüne sahip olan beton çeliğidir. Genel olarak inşaatlarda kullanılan bu ürünler uluslararası kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulmaktadır. Çelik hasırların üretimi, çekme sırasında tamburlara sarılan çubukların otomatik doğrultma ve kesme makinelerinde istenilen boylarda kesilmesiyle yapılır. Peki çelik hasırı nedir ve çelik çeşitleri nelerdir diye merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Elektronik programlı punto kaynak makinelerinde dokunma işleminin de uygulandığı çelik hasırlar kişisel ihtiyaçlarınıza göre özel boyutlarda da üretilebilmektedir. Çelik hasır satan firmalar tarafından sizlere sunulan bu ürünler kat döşemelerinde betonarme kat döşemelerinin geniş yüzeyli ve kalınlıklarının az olmasından dolayı sehim yapma riskini artırmaktadır. Değişken hareketli yüklere maruz olan donatı seçimleri ve işçiliği bu sebeplerden dolayı son derece önemlidir.

Toplu konutlarda da çelik hasırlar kullanılabilmektedir. Hız, zaman, kontrol ve kalite toplu konutlar için son derece önemli bir detaydır. Döşemeler simetrik olduğu için döşeme işlemi toplu konutlarda pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Baraj ve kanallarda da çelik hasırlar yer almaktadır.

Zemin betonlarının alternatifi yoktur. Burada mutlaka çelik hasır kullanılması gerekebilir. Çelik hasır üreten fabrikalar arasında yer alan Karaca Metal’i tercih ederek sizler de ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretebilirsiniz. Çelik hasır fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak çelik hasırlar arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek modeller yer almaktadır.

Çelik Hasır Fiyatları Ne Kadar?

Çit hasırları fiyatları da çelik hasır fiyatları gibi ürünlerin teknik özelliklerine göre belirlenmektedir. Ürünlerin fiyat ve teknik detaylı özelliklerini öğrenebilmek isterseniz Karaca Metal ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Karaca Metal ekibi aynı zamanda ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler hakkında da sizlere bilgi verecektir.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon