Rulo Sac Kesim

Metal malzemelerin levha halindeki hallerine sac adı verilmektedir. Endüstriyel şekilde işlenerek rulo haline getirilen bu saclar rulo olarak da pek çok farklı sanayi alanında ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır.

Karaca Metal olarak rulo sac kesim işlemlerinde sizlere özel sac kesim çalışmaları sunmaktayız. Uzun yıllar sektör içerisinde elde ettiğimiz tecrübelerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı başlatarak en güvenilir ve en hızlı şekilde çalışmalarımızı tamamlayarak sizlere sunmaktayız.

Rulo sac kesim ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek yeterlilikteki özel makinelerimiz, yararlandığımız yeni nesil teknolojiler ve alanında uzman olan ekibimiz ile hareket ederek zaman odaklı bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bakır plaka olarak da adlandırılan sacların kullanılabilir hale gelebilmesi için rulo sac kesim tekniklerini profesyonel şekilde uygulamaktayız.

Pek çok farklı avantajı da beraberinde getiren bu işlemler sayesinde seri üretime katkı sağlayabiliyor ve aynı zamanda işletme maliyetinizin de optimum düzeylere gelebilmesini sağlıyoruz. Sac kesim işlemlerinde en yüksek verimlilik elde edebileceğimiz özel makinelerimizden yararlanarak uzun vadede karlı bir yatırım yapabilmenizi sağlıyoruz.

Kullandığımız malzemelerde deformasyon neredeyse sıfıra indirildiği için çalışmalarımızı tamamen güvenilir ve şeffaf bir şekilde sizler için gerçekleştirmekteyiz. Malzemeler ile rulo sac kesim işlemi esnasında temas gerçekleşmediği için malzemeler üzerinde herhangi bir çizilme de meydana gelmemektedir.

Rulo sac kesim işlemlerinde oluşabilecek bütün dalga ve kırıkları en aza indirerek riski ortadan kaldırıyor ve malzemelerin daha düzgün bir görünüme kavuşmasını sizler için sağlıyoruz. Rulo saclar genellikle estetik görünümlerinden dolayı aydınlatma sistemleri, beyaz eşya ve inşaat sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Pek çok farklı kullanım alanına sahip olan bu ürünleri müşterilerimize en güvenilir ve hızlı şekilde sunabilmeyi amaçlamaktayız.

Müşterilerimiz tarafından talep edilen ürünleri en son teknolojik araçlar ve en son teknolojiye uygun olarak üretmekteyiz. Firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren ve çalışmalarını bu çizgide devam ettiren bir firmadır. Ürünlerin teslimat noktası ve belirtilen teslimat süresine son derece hassas yaklaşan firmamız bu konuda çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütmektedir.

 

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon