Rulo Sac Kesim

Metal malzemelerin levha halindeki hallerine sac adı verilmektedir. Endüstriyel şekilde işlenerek rulo haline getirilen bu saclar rulo olarak da pek çok farklı sanayi alanında ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır.

Karaca Metal markası kalitesiyle tanışarak, rulo sac kesim aşamalarında tüm özel sac kesim isteklerinize karşılamaktayız. Kaliteli, güvenli ve hızlı çözümler sunduğumuz sektör içindeki ihtiyaçlarınızda, sektörde uzun yıllardır bulunmamızın sağlamış olduğu tecrübe ve deneyim ile siparişlerinizi en iyi şekilde tamamlıyoruz.

Hızlı ve kaliteli üretim hattımızda, yeni nesil teknoloji yardımıyla beraber uzman kadromuz eşliğinde rulo sac kesim ihtiyaçlarınızı, en iyi hizmet kalitesiyle beraber sunuyoruz. Özel makinelerimiz ile istenilen özelliklerde kesim işlemleriyle beraber projelerinize en uygun şekilde üretim sağlanmaktadır. Rulo sac kesim ürünleri aynı zamanda bakır plaka olarak da bilinirken, kesim tekniğinde profesyonel işlemler ile hem proje hem de isteklerinize ne uygun biçimde üretim hattı gerçekleştirilmektedir.

Pek çok farklı avantajı da beraberinde getiren bu işlemler sayesinde seri üretime katkı sağlayabiliyor ve aynı zamanda işletme maliyetinizin de optimum düzeylere gelebilmesini sağlıyoruz. Sac kesim işlemlerinde en yüksek verimlilik elde edebileceğimiz özel makinelerimizden yararlanarak uzun vadede karlı bir yatırım yapabilmenizi sağlıyoruz.

Kullandığımız malzemelerde deformasyon neredeyse sıfıra indirildiği için çalışmalarımızı tamamen güvenilir ve şeffaf bir şekilde sizler için gerçekleştirmekteyiz. Malzemeler ile rulo sac kesim işlemi esnasında temas gerçekleşmediği için malzemeler üzerinde herhangi bir çizilme de meydana gelmemektedir.

Rulo sac kesim işlemlerinde oluşabilecek bütün dalga ve kırıkları en aza indirerek riski ortadan kaldırıyor ve malzemelerin daha düzgün bir görünüme kavuşmasını sizler için sağlıyoruz. Rulo saclar genellikle estetik görünümlerinden dolayı aydınlatma sistemleri, beyaz eşya ve inşaat sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Pek çok farklı kullanım alanına sahip olan bu ürünleri müşterilerimize en güvenilir ve hızlı şekilde sunabilmeyi amaçlamaktayız.

Müşterilerimiz tarafından talep edilen ürünleri en son teknolojik araçlar ve en son teknolojiye uygun olarak üretmekteyiz. Firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren ve çalışmalarını bu çizgide devam ettiren bir firmadır. Ürünlerin teslimat noktası ve belirtilen teslimat süresine son derece hassas yaklaşan firmamız bu konuda çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütmektedir.

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon