HRP Sac Fiyatları

Asitle temizlenmiş sac olarak adlandırılan ürün HRP sac fiyatları son 60 günlük periyotta yükselişte.

İskontolu hrp sac fiyatları için 0212 549 21 43 no'lu telefondan fiyat sorabilirsiniz.

Anlık Güncel Fiyatlar İçin Lütfen İletişime Geçiniz...

Son Günceleme: 2020 Yılı Hrp Sac Fiyat Listesi

Kalınlık Pesin (TL) 30 gün 60 gün 90 gün
2,50-3,00 mm 3.45 TL  3.51 TL  3.59 TL 3.66 TL
4,00-5,00 mm 3.45 TL  3.51 TL  3.59 TL 3.66 TL

 

Rulo ya da sac seklinde hazırlanmakta olan HRP sac ürünleri yassı çelik olarak üretilmektedir. Değişen sac ölçüleri ile imalatı yapılan yassı çelik ürünler sıcak hadde işlemi ile hazırlanmaktadır. Levha haline getirilerek sunulan HRP sac sıcak haddelenmiş olarak hazırlanmasının sonrasında soğuk hadde işlemine yer açılarak pürüzsüz yüzeyin oluşmasına destek verilecek şekilde sunulur.

Kolay şekillenebilirliği ile bilinen HRP sac aynı zamanda dayanıklılığı ile de kullanım alanlarında avantaj sağlamaktadır. Farklı birçok sektör içinde kendine yer edinebilen HRP sac demir çelik sektöründe üretimi yapılan önemli ürünler arasında yer almaktadır.

HRP Sac Nedir?

Demir çelik sektörü içinde üretimi yapılarak kullanım alanı da son derece geniş olan ürünler arasında yer alan HRP saclar farklı ölçülere sahip olarak hazırlanmaktadır.  Birçok alanda kullanıma yer açılan ürün aynı zamanda özel sipariş ile müşteri talebine göre de hazırlanabilmektedir.

Sıcak haddelenmiş yassı çeliklerin sonrasından soğuk haddeleme işleminde yer açılarak daha pürüzsüz yüzeyin elde edilmesi sağlanır. Böylelikle mukavemette de yükselme elde edilir.

Kalınlıkları 2,50 mm 5,00 mm arasında değişmekte olan rulolar ile hazırlanan HRP sac yassı çelik ürünlerdir.

HRP Sac Kullanım Alanları

HRP sac üretimlerine yer açan firmamız kaliteli ürünleri sizlere hızlı teslimat ile sunuyoruz. Farklı sektör alanlarından kullanılması ile bilinen HRC sac alımında ihtiyacınıza uygun olan ölçü tercihlerinizi yaparak sipariş verebilirsiniz.

Dayanıklı ev aletleri olan beyaz eşya ürünlerinde kullanımına yer açılan HRP sac ürünleri aynı zamanda otomotiv sektörünün de vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Radyatör imalatları, mutfak eşyalarının hazırlanmasında, havalandırma ekipmanlarının üretiminde, boru profil imalatlarında da sıklıklar kullanılır.

HRP Sac Kullanım Avantajları

HRP sac ürünleri yüksek mukavemet özelliğinin yanı sıra kolay şekil alabilmesi ve kolay kaynak yapılabilmesi ile bilinmektedir.

Farklı ölçülerde üretimi yapılmakta olan ürünler arasından seçimleri ile kullanım alanı ve kullanım şekline göre değişebilmektedir.

Birçok sektör içinde kendine yer edinebilen HRC sac ürünleri kullanım kolaylığını sunması ile de avantaj sağlarken aynı zamanda ekonomik bir seçim olarak da yer alır.

HRP Sac Fiyatları

HRP sac ürünleri farklı ölçüler ile hazırlanarak her ölçüye göre fiyatlandırılması da değişen seçeneklere sahiptir.  3mm hrp sac fiyatları en çok talep gören ölçüler arasında yer almaktadır.

HRP sac alım işlemlerinizde kaliteli üretim özelliğine sahip olan ürün alımına yer verebilmek için ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz Kaliteyi uygun fiyat seçenekleri ile satın almanın yanı sıra hızlı teslimat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

HRP Sac Siparişi

Kolay şekil alması ve kaynak yapılabilmesi ile bilinen HRP sac ürünleri aynı zamanda yüksek mukavemeti ile da kullanım alanında dayanıklılık sağlar. Mutfak eşyalarından otomotiv sektörüne kadar geniş kullanım imkânını sunan ürün alımında kaliteye yer açmak için ise firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Kaliteli üretim anlayışı ile gerçekleştirdiğimiz ürün imalatlarında zamanında ve hızlı teslimata da yer açarak gerçekleştirilecek üretimlerde size avantaj sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız HRP sac ürünlerinde de gerekli tedarike sahiptir.

Yüksek mukavemete sahip olan HRP sac ürünleri arasından seçimlerinizi ölçülere göre yaparak firmamızdan siparişinizi verebilirsiniz. Ürün alım işleminiz ile ilgili aklınıza takılan soruları ya da farklı ölçüye sahip olan ürün fiyat teklifi içinde firmamız müşteri hizmetlerinden destek talep edebilirsiniz.

Müşteri temsilcimizin kısa süre içinde fiyat teklifini sunmasının akabinde onay vermeniz ile beraber gerekli teslimat bilgilerine göre ürünümüz kısa bir süre içinde tarafınıza teslim edilir. Kaliteli üretim özelliğine sahip olan ürünleri uygun fiyatlar ile satın almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Göz Atmadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon