Gözyaşı desenli saclar genellikle sırt plakaları olarak kullanılan ürünlerdir. Gözyaşı desenli sac imalatı yapılırken bu sacların bir tarafı düz bir yüzeye sahip olması sağlanır ve diğer tarafında ise gözyaşı desenleri yer alır. Gözyaşı desenleri saclarda kayma riski oldukça azdır. Bu nedenle gözyaşı desenli saclar genellikle merdivenlerde, rampalarda ve yürüyüş yollarında kullanılır.

Gözyaşı desenli sacların yüzeyleri kayganlığa karşı fazlasıyla dayanıklıdır. Bu saclar oldukça dayanıklı oldukları için herhangi bir bakıma ihtiyaç duymazlar. Buna ek olarak gözyaşı desenli saclar korozyona ve hava koşullarına karşı dayanıklıdırlar.

Gözyaşı Desenli Sac Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Karaca Metal farklı genişliklerde ve kalınlıklarda gözyaşı desenli sac üretimi yapar. Markamız gözyaşı desenli sac üretiminde sunduğu ürün çeşitliliği ile fark yaratır. Gözyaşı desenli saclar özellikle pek çok farklı alanda yaygın olarak kullanıldığı için firmamız ihtiyaçları karşılamaya odaklı bir çalışma gerçekleştirir.

  • Gözyaşı desenli sac ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
  • Gözyaşı desenli sac ürünlerinde rekabetçi fiyatlandırma politikası
  • Ürün kalitesi sürekliliğinin sağlanması
  • Son derece kaliteli ve güvenilir hizmet sunumu
  • Gözyaşı desenli sac ürünlerinde ürün çeşitliliği sunarak müşteri memnuniyeti sağlama

Karaca Metal Gözyaşı Desenli Sac Ürünleri

Gözyaşı desenli sac ürünlerinde gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Size sunacağımız hizmeti sadece basit bir satış olarak düşünmeyiz. Yaptığımız her satışı bir ortaklık gibi düşünerek uzun vadeli çalışmalara odaklanırız. Karaca Metal her türlü ürün gereksinimlerine karşılık vermek için çaba gösterir. Ürünlerimiz her zaman endüstri standartlarındadır. Gözyaşı desenli sac üretimi konusunda uzman olan firmamız gözyaşı desenli sac fabrikası firması olarak da hizmet sunmaktadır.

Karaca Metal en kaliteli gözyaşı desenli sac ürünlerine sahip olmanızı sağlar. Oldukça geniş olan ürün yelpazemiz sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışırız. Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin arzu ettiği türde ürünlerle buluşmalarını sağlamaktır.

Gözyaşı Desenli Sac Ağırlık Tablosu

Karaca Metal sürekli gelişim odaklı bir yaklaşıma sahiptir. Ekibimiz sektördeki yeni gelişmeleri takip eder ve kendisini yeniliklere hazır hale getirir. Gözyaşı desenli sac ürünleri için bizi tercih ederseniz size zamanında teslimat garantisi sunarak kaliteli hizmet almanızı sağlarız. Gözyaşı desenli sac ağırlık tablosu içerisinde her kişinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünler yer almaktadır. Gözyaşı desenli sac ölçüleri projelerinizin özelliklerine göre özel olarak değerlendirilmektedir.

Kullanım Alanları

Gözyaşı desenli saclar temel yüzeyde kullanılan malzemelerin nitelikleri sayesinde sürtünme kuvvetinin daha fazla olmasını sağlayarak kayma tehlikesini ortadan kaldırır. Bu tür malzemelere ihtiyaç duyulan her alanda gözyaşı desenli sacları görmek mümkündür. Gözyaşı desenli sac İstanbul firmaları arasında yer alan firmamızdaki ürünleri aşağıdaki alanlarda kullanabilirsiniz.

  • Gözyaşı desenli sacların en yoğun kullanıldığı alan yangın merdivenleri ve yürüme yollarıdır.
  • Gözyaşı desenli saclar ağır endüstriyel alanlarda, rampalarda ve makinelerde kullanılır.
  • Gözyaşı desenli saclar suyla temas ettiğinde dahi çok fazla kaygan olmadığı için gemilerde ve kıyı tarafında yer alan binaların ıslak zeminlerinde kullanılır.
  • Nakliyecilik sektöründe gözyaşı desenli saclar kamyonlarda, rampalarda, depolarda ve merdivenlerde kullanılır.
  • Dekoratif olarak şık durduğu için gözyaşı desenli sacları zemin kaplamasında veya dış cephelerde görmek mümkündür.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
Telefon