Vizyonumuz

Köklerimizden aldığımız güç, tecrübe ve yenilikçi yaklaşım ile kapsamlı çözümler sunan çelik sektöründe öncü bir marka olmak.

Misyonumuz

Tüm paydaşlara değer katarak kaliteden ödün vermeden sürekli gelişim anlayışı ile güvenilir ve sürdürülebilir çözüm ortağı olmak.

Temel Değerlerimiz
Farklı Fikirlere Açık ve Yenilikçi Ahlaki ve Etik Değerlere Bağlı
Ürün ve Hizmetlerde Kalite / Süreç Odaklılığa Nitelikli ve Motivasyonu Yüksek İnsan Kaynağına Önem Veren
İnsana ve Emeğe Değer Veren
  • Farklı Fikirlere Açık ve Yenilikçi; gelişen teknolojide ve diğer tüm koşullarda şirkete katma değer sağlayacak her fikre ve yeniliğe açık.
  • Ahlaki ve Etik Değerlere Bağlı; bütün faaliyetler, kararlar ve çalışmalarda ahlaki değerleri gözetir.
  • Ürün ve Hizmetlerde Kalite / Süreç Odaklılığa; ürün ve hizmet süreçlerimizin performansını koruyarak, kalite ve sürdürülebilir hizmet çerçevesinde müşteri beklentileri karşılanır.
  • Nitelikli ve Motivasyonu Yüksek İnsan Kaynağına Önem Veren; eğitimli, deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, tüm gelişimlere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş insan kaynağı en önemli değerlerimiz arasındadır.
  • İnsana ve Emeğe Değer Veren; çalışanlarımızın göstermiş olduğu performansa göre çalışanların emeğine önem gösterir. Çalışma şartlarını iş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine uygun olarak yönetilir.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL