Rulo Dilme Kesim

Rulo dilme kesim saç talepleri, birbirinden farklı müşteri talepleri ya da işletme talebi olması halinde Karaca Metal farkı ile sunulabilir. Kaliteli ve çözüm odaklı ihtiyaçlarda Karaca Metal, en iyi çözümler ile sizlere birbirinden farklı bant genişliğinde rulo dilme kesim modelinde saclar üretmektedir. Üretim hattında, ilgili ürünlerin hat yerleşimi tespiti yapıldıktan sonra, statik yük hesaplamaları yapıldıktan sonra çalışmalar başlanır. Ürünlerin üretim hattı içerisinde rulo için çap, genişlik ve ağırlık hesaplamaları ile birlikte istenilen kalitede kesimler yapılmaktadır.

Rulo halinde sacların dairesel yapıya sahip bıçaklar yardımıyla, rulo sac malzemelerini açılarak kesilmesi işlemiyle elde edilen ürünler rulo dilme kesimlerdir. Bu işlemde kesim işlemi sonrası daha dar olacak biçimde sarım işlemi yapılır. Ruloların bu süreç sonrası bekletildiği alanlarla beraber rulo yükleme zamanını da azaltarak işlem uygulanmış olur.

Zemin tipi rulo yükleme arabaları ise ruloyu bekletme kanalından veya vinçten alarak seri ve hızlı bir şekilde rulo açıcıların merdanelerine transfer eder. Rulo açıcılar ruloyu belirli bir gerilim ile açarak sacın ucunun beslenmesini sağlar. Motor tahrikiyle dönen üst baskı merdaneleri ise sacın ucunun kontrolsüz biçimde açılmasını engeller ve hatta sürülmesine yardımcı olur.

Karaca Metal olarak, müşterilerimiz tarafından talep edilen kalite ve boyutlardaki malzemelerin üretimi ve uygun rulo sacları konusunda uzman olan personellerimiz tarafından istenilen ölçülerde en hassas şekilde oluşturulur. Rulo dilme kesim işlemi esnasında periyodik aralıklar ile ekibimiz kontrollerini gerçekleştirir. Kontrol işlemlerinden ve dilme işleminden sonra son kontroller yapılır ve çemberleme ile ambalajlama işlemlerine geçiş yapılır.

Rulo dilme kesim işlemi yapılan bantlar sevkiyat depolama alanlarında muhafaza edilir ve etiketlenir. Böylelikle ürünler tarafınıza sevk edilmeye hazır hale getirilmiş olur. Taşıması kolay olan ürünler çizilmelere karşı dayanıklı olabilecek şekilde ambalajlanarak sizlere sunulur. Rulo dilme kesim işlemleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için ekibimiz ile ilgili iletişim kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon