Rulo Dilme Kesim

Tesisiniz ya da müşterileriniz tarafından bazı zamanlarda farklı bant genişliğine sahip olabilecek rulo dilme kesim sac talepleriniz olabilir. Bu talep ve ihtiyaçları karşılayabilmeniz için sizlere Karaca Metal olarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Hat yerleşimi ve tesisinizde gerekli inşa değişikliklerini statik yük dayanımlarına kadar analiz ettikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. Rulo dilme kesim işleminde rulo ağırlığı, genişliği, çapı ve dilediğiniz malzeme kalitesine göre tasarımlar geliştiriyoruz.

Rulo dilme kesim işlemi, belirli genişliklerdeki rulo haldeki sac malzemelerin açılarak belirli aralıklara sahip dairesel bıçaklar arasından geçirilmesi ve daha da dar bantlar halinde sarılması işlemidir. Rulo bekletme turnikeleri hattın yakınında rulo bekletmeyi sağlar ve rulo yükleme zamanını da azaltır.

Zemin tipi rulo yükleme arabaları ise ruloyu bekletme kanalından veya vinçten alarak seri ve hızlı bir şekilde rulo açıcıların merdanelerine transfer eder. Rulo açıcılar ruloyu belirli bir gerilim ile açarak sacın ucunun beslenmesini sağlar. Motor tahrikiyle dönen üst baskı merdaneleri ise sacın ucunun kontrolsüz biçimde açılmasını engeller ve hatta sürülmesine yardımcı olur.

Karaca Metal olarak, müşterilerimiz tarafından talep edilen kalite ve boyutlardaki malzemelerin üretimi ve uygun rulo sacları konusunda uzman olan personellerimiz tarafından istenilen ölçülerde en hassas şekilde oluşturulur. Rulo dilme kesim işlemi esnasında periyodik aralıklar ile ekibimiz kontrollerini gerçekleştirir. Kontrol işlemlerinden ve dilme işleminden sonra son kontroller yapılır ve çemberleme ile ambalajlama işlemlerine geçiş yapılır.

Rulo dilme kesim işlemi yapılan bantlar sevkiyat depolama alanlarında muhafaza edilir ve etiketlenir. Böylelikle ürünler tarafınıza sevk edilmeye hazır hale getirilmiş olur. Taşıması kolay olan ürünler çizilmelere karşı dayanıklı olabilecek şekilde ambalajlanarak sizlere sunulur. Rulo dilme kesim işlemleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için ekibimiz ile ilgili iletişim kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon