Trapez Sac Fiyatları

Trapez galvaniz saclar (oluklu saclar), galvanizli tek kat ürünlerin 27/200 formlanmış hali trapez levha olarak adlandırılır.

Boyalı ve de boyasız olarak kullanıma sahip olan trapez sac aynı zamanda değişen kalınlık seçimleri ile de imal edilebilmektedir. Müşterinin kullanım alanı ve ihtiyacına göre hazırlanabilen trapez sac ürünlerinin fiyatları ise istenen özelliklere göre de değişim göstermektedir.

Isı yalıtımsız olan tek katlı trapez sac ürünlerin yanı sıra ısı yalıtımı olarak da kullanılmakta olan trapez sac ürünler ürün listemiz içinde yer almaktadır.

Trapez Sac 2021 Fiyat Listesi

Not: Kdv hariç fiyatlandırmadır.

Kalite: DX51

KALINLIK (MM) EBAT (MM) AĞIRLIK (KG) PEŞİN/KREDİ KARTI (TL/KG) 30 GÜN (TL/KG) 60 GÜN (TL/KG) 90 GÜN (TL/KG)
0,50 MM 860X2000 MM 8,00 KG ₺9,45 ₺9,64 ₺9,83 ₺10,03
0,50 MM 860X3000 MM 12,00 KG ₺9,45 ₺9,64 ₺9,83 ₺10,03
0,50 MM 860X4000 MM 16,00 KG ₺9,45 ₺9,64 ₺9,83 ₺10,03
0,50 MM 860X5000 MM 20,00 KG  ₺9,45 ₺9,64 ₺9,83 ₺10,03
0,50 MM 860X6000 MM 24,00 KG ₺9,45 ₺9,64 ₺9,83 ₺10,03

Karaca Metal olarak geniş ürün listesine sahip olup stok tedariğimizde trapez sac ürünlerine de yer açıyoruz. Farklı kullanım alanları ve özelliklerine göre hazırlanan ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri müşteri temsilcisinden kolaylıkla edinebilirsiniz.

‪Trapez Sac Nedir?‬‬

Birbirinden farklı yapı mimarilerinde kullanımı söz konusu olan trapez saclar, son derece kullanışlı üretime sahip olmaktadır. Hem montajı basit olup hem de taşınma sürecinde ek ihtiyaç gerektirmeyen bu ürünler, doğrudan dayanıklı bir yapıya sahip olması sayesinde kullanım alanları içerisinde güçlü bir mukavemet sağlamaktadır. Bunlarla beraber ısı yalıtım ya da ısı yalıtımsız şeklinde tek katlı, çift katlı şeklinde üretimi yapılırken taleplere göre üretimi, taleplere göre kullanım avantajı sunmaktadır. Dayanıklı bir ürün olması sayesinde trapez sac ürünlerinde ekonomik açıdan da kara geçebilmek mümkün olmaktadır.‬

Dekoratif olarak kullanımı bulunan sac çatı ürünlerinde, birbirinden farklı kullanım amacı olsa da kolay şekil alabilir ürünler olması sayesinde bu alanlarda kullanılıyor. Bununla beraber binaların dekoratif anlamında çatı görünümlerinde tercih ediliyor, yangın koruma alanlarında ise yangına karşı korumada etkili olması sayesinde de kullanılıyor.‬

‬Trapez Sacın Özellikleri Nelerdir?

Birbirinden farklı açıdan mukavemeti yüksek olan bu ürünlerde birçok avantajlı kullanım olacağı bulunmaktadır. Öncelikli olarak akla gelen şey, yüksek ağırlıkları taşıyabilir olması sayesinde yapı alanlarının birçoğunda kullanılır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz gibi, yangına karşı korumalarda da bu trapez sac ürünlerini kullanabiliyorsunuz. ‬

Isı yalıtıma karşı dirençli olmasının yanı sıra, boyalı veya boyasız müşteri taleplerine göre trapez sac ürünleri hızlıca hazırlanabiliyor. Tek katlı üretimlerde ısı yalıtım bulunmazken talep edilmesi halinde ısı yalıtımsız ya da ısı yalıtımlı olarak üretilebiliyor. Birçok yönden özelliği bulunan bu ürünlerde, ihtiyaca yönelik şekilde trapez sacların en uygun şekilde özelliklerini kullanabilir, buna göre de üretim yapabilirsiniz.‬

Trapez Sac Kullanım Avantajları Nelerdir?

Binaların yapımında inşaat alanlarında trapez sac ürünleri, yüksek mukavemet gücüne göre kullanımı da yaygındır. Dekoratif alanlarda da yaygın bir kullanım imkanı sunmasının en büyük nedeni, kolay işlem sağlaması ve en iyi maliyetlerde uygun bir fiyatlandırma sunuyor olmasıdır. Trapez sac ürünleriyle ilgili bilinir ve yaygın özellikler aşağıdaki gibi listelenmiştir:

• Taşınabilir kolaylık özelliği bulunması,
• Mukavemet gücü yüksek olması sayesinde dayanıklı olması
• Ömür boyu kullanma hakkı
• Kolay kurulabilir ve kullanılabilir olması sayesinde hızlı montaj avantajı
• Uzun vade de kullanımda ekonomik bir imkan sağlaması
• Müşteri taleplerine göre ister boyalı isterseniz de boyasız şekilde kullanabilme hakkı
• İstenilen kalınlıklarda ya da yapıda birbirinden farklı üretim yelpazesi genişliği
• Su yalıtım imkanları
• Yangın vb. Durumlara karşı dayanıklılık
• Tüm doğal afet koşullarına dayanıklılık sayesinde rüzgar, yağmur gibi olumsuz havalarda güçlü kullanım imkanı
• Çatıların kaplaması ve dekoratif alanlarda kullanımı
• Dayanıklılık ile geniş alanlarda çok yönlü kullanılabilir bir ürün
• Birçok alternatif renklerde sunulabilir olması sayesinde isteğe göre renk seçimleri

Trapez Sac Nerelerde Kullanılır?

Üretimi sonrasında ömür boyu kullanabileceğiniz trapez saclar, uzun yıllarca kullanılması gerek alanların neredeyse tamamında kullanılmaktadır. Ekonomik çözümler sunmakta olan trapez saclar, birbirinden farklı sektörler olarak sanayi, kişisel ve kamuya dayalı yapılarda veya çeşitli askeri alanlarda kullanılır.

Uzun yıllar kullanımı açısından da sosyal tesislerin kurulum aşamasındaki yapısal işlev görmektedir. Bununla beraber alışveriş merkezlerinde de yaygın bir kullanıma sahip olan bu trapez sac ürünlerinin tamamında, kolay montaj ve kurulum sayesinde hızlı bir kurulum avantaj sağlar. Fiyat seçenekleri içerisinde trapez saclar, isteklere bağlı olarak kaliteli bir hizmet anlayışıyla hızlı üretim sağlanmaktadır. Bu noktada kısa sürede teslimatı Karaca Metal farkı ile sağlıyoruz.

Trapez Sac Nasıl Sipariş Verilebilir?

Birbirinden farklı alanlarda kullanılabilir olan trapez saclar, birçok amaca uygun olması sayesinde geniş bir kullanım özelliği sağlar. Avantajlarından biri olan kolay işlenebilir olması sayesinde dekorasyona dayalı birçok alanda kullanabilirsiniz. Böylesine avantajlı ve birçok özelliğe sahip trapez sac üretimlerinde isteklerinizi bize ileterek siparişlerinizi hızlıca üretime geçilmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmelerde, doğrudan bu ürünle ilgili ölçü bilgisi alabilir, tercihlerinize göre fiyat teklifinizi de istekleriniz doğrultusunda yaptırabilirsiniz. Bunun için onay ile beraber ürünün en hızlı şekilde size teslim edilmesini de sağlamak mümkündür.

Trapez Sac Ölçüleri 

Yapı malzemelerinin başında gelen ürünlerden biri olan trapez saclar, kullanım alanlarında uygulanabilirliği kolay olan ürünlerden biridir. Beton ile çeliğin bir arada kullanımında, korozyona karşı dayanıklı bir yapı oluşturmak güçtür. Trapez sac modelleri uzun ömürlü kullanım yaratan ve en iyi şekilde de korozyona dayanıklılık kazandırılmış sac modellerdir.

Çelik ve bina maliyetlerinde en çok maliyeti azaltan ürünlerin başında trapez saclar geliyor. Tek kat trapezlerin en çok kullanıldığı bölgeler, teras alanları oluyor. Birçok forma uygun şekilde de üretimi yapılabildiği ve şekil verildiği için çeşitli çatı çatlarında da kullanıma uygun şekilde, uzun yıllar kullanılabilir biçimde üretilmektedir. 

Trapez saclar kullanılan alanlara göre birbirinden farklı ölçülerde bulunmaktadır. Galvanizli sac modelleri olarak üretildiği gibi genelde su izolasyonuna karşı kullanımı olması nedeniyle, korozyona karşı da bu sayede dirençli şekilde üretilmiş olur. Çatı katlarında ve çatılarda taşıyıcı olarak kullanıldığı için montajı kolay biçimde yapılabilmektedir. Çelik ve beton, bir arada olmasıyla beraber hem korozyona karşı korunaklı bir ürün arandığında hem de yüksek mukavemet gerektiğinde bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. 

Karaca Metal, alanında en iyi yapı malzemeleriyle beraber bilinen ve yalıtım alanında da bu tip ürünleriyle beraber sektörde öncü olmayı başarmış markalardan biri olarak, sizlerin projelerinde de ihtiyaç olan trapez saclarda istenen ölçülerde sizlere yardımcı olmaktadır. Aradığınız en iyi kalitede, uygun fiyatlı çalışmaların tamamında doğrudan bize ulaşabilir ve bizi arayabilirsiniz. Web sitemizde yazan trapez sac ölçülerinin de dışında özel isteklerinize uygun şekilde ölçülerde trapez sac üretiyoruz. 

Beklentilerinizi karşılayacak fiyat çalışmasında, en iyi fiyata en doğru ürünleri sizlere sağlamak ve sunmak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılar nitelikte, trapez sac ölçülerinde aranan her şeyi bulacağınız Karaca Metal ile çalışmak için doğrudan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Panel Sac Fiyatları

Zarf, çaplı tipli çatı türlerinde sandviç panel yaptırabilirsiniz. Sandviç panel fiyatları tamamen çatıların boyutlarına göre kullanılacak sac ölçülerine göre değişecektir. Metrekare başına verilen fiyat çalışmasında kalınlıkta önemlidir. Ürünlerin tamamında basit montaj edilebilir tür bulunmaktadır. Fiyat çalışmasında da sandviç panel fiyatları tamamen sac kalınlığına göre değişkenlik gösterecektir.

Çeşitli tiplere sahip çatılarda sandviç panel saclar, kolay montaj uygulanabilir şekilde hazırlanan projelerin tamamında panel boyları belli olduğunda en doğru ölçülerde değerlendirilmesi sağlanarak fabrikaya üretime gönderilir. En hızlı üretime, montaja sahip olan bu ürünlerde taşıma kapasitesi ve mukavemet gücü de oldukça yüksektir.

En güçlü doğa şartlarına göre aktif bir koruma için faydalanacağınız sandviç panel çeşitlerinde çatıda coğrafi şartlara uygun şekilde estetik uyumu yakalayabilirsiniz. Güvenli bir koruma sağlaması adına dış metal levha ile yalıtım kalınlığı güçlü olan sandviç panellerinde en iyi şekilde ülkemiz şartlarında, sosyal ve sanayi alanlarında doğru bir yapı çerçevesinde siz de çatı, cephe, soğuk hava odalarında kaplama olarak sandviç panellerden faydalanabilirsiniz.

Trapez Oluklu Sac Fiyatları

Galvaniz trapez oluklu sac modellerinde birbirinden farklı sac tabakasının genişliğinden çok daha iyi oranlarda, birbirinden farklı ölçülerde kalınlık üretimleri sağlamaktayız. Trapez sac İkitelli ve çevresi için istediğiniz projelere uygun olarak Karaca Metal sizlere destek sağlamaktadır. En iyi üretim hattıyla birlikte trapez sac demirciler sitesi ve çevresinde en uygun fiyat çalışmasıyla trapez oluklu sac modelleri olmak üzere birçok galvanizli sac üretiminde aktif bulunur. 

Genişliği birbirinden farklı sac tabakasına göre değişen trapez oluklu sac fiyatları da buna göre değişkenlik göstermektedir. Kullanılacak alanlarda, projelerinize bağlı kalarak istediğiniz özel ölçüler için doğru fiyat çalışmasını bizle irtibata geçerek anında alabilirsiniz.

Diğer ihtiyaçlarınız için sac fiyatları sayfasına göz atabilirsiniz.

Göz Atmadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL