Baklavalı Saclar

Baklavalı saclar aynı zamanda kareli saclar ve elmas saclar olarak bilinirler. Bu saclar sırt plakaları olarak kullanılırlar. Sacın bir tarafında elmas şekilli desenler, diğer tarafında düz bir yüzey bulunur. Elmas desenleri nedeniyle sacın kayma riski önemli ölçüde azalır. Baklavalı saclar genellikle merdivenler, rampalar, yürüyüş yolları ve araçların içi gibi alanlarda kullanılır. Baklava sac modelleri arasında pek çok farklı alanda kullanılabilecek modeller yer almaktadır.

Baklavalı sac kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren alüminyum, paslanmaz çelik ve sıcak haddelenmiş çelik şeklindedir. Bu sacların en önemli özellikleri kaymaz yüzeyleridir. Son derece dayanıklı oldukları için bakım gerektirmezler. Baklavalı saclar hava koşullarına ve korozyona karşı dayanıklıdır. Ayrıca yüzeyleri parlak ve yansıtıcıdır.

Baklavalı Sac Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Karaca Metal'in baklavalı sac ürünleri hava koşullarına ve korozyona karşı dayanıklıdır. Baklavalı sac üreticileri arasında yer alan firmamız sizlere müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmaktadır. Baklavalı sac ürünleri içeren kapsamlı envanterimiz, hem kabartmalı hem de elmas desenli parlak sacları içerir. Baklavalı sac üretimi ve baklavalı sac birim fiyat konusunda profesyonel çözümler sunan firmamızda ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler yer almaktadır. Kalınlık ve ebat açısından stok çeşitliliğimiz mevcuttur:

  • Baklavalı sac ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
  • Rekabetçi fiyatlandırma politikası sayesinde en iyi fiyat teklifi
  • Ürün kalitesinde sürekliliği sunarak müşteri memnuniyetini sağlama
  • Kaliteli hizmet sunumu
  • Baklavalı sac ürünlerinde ürün çeşitliliği sunarak müşteri taleplerini karşılama

Karaca Metal Baklavalı Sac Ürünleri

Baklavalı sac ürünlerine ihtiyacınız varsa size sadece satış yapmayı düşünmeyen aynı zamanda sizinle ortaklık yapmayı düşünen firmamızla çalışmayı tercih etmelisiniz. Karaca Metal her türlü ürün ihtiyaçlarınıza karşılık vermeyi amaçlar. Ürünlerimizde endüstri standartlarını yakalayarak müşterilerin memnun kalmasını sağlarız. Baklavalı sac boyutları arasından geniş bir yelpazede seçim yapabilmenizi sağlayan firmamız baklavalı sac fabrikası firmaları arasında yer almaktadır.

Karaca Metal en ideal baklavalı sac ürünleriyle tanışmanızı sağlar. Oldukça geniş olan ürün yelpazemiz sayesinde size yardımcı olabiliriz. Önceliğimiz her zaman sizden gelen taleplere doğru şekilde karşılık verebilmektedir.

Baklavalı Sac Ağırlık Tablosu

Karaca Metal sürekli gelişime odaklanan bir firmadır. Ekibimiz sürekli kendini geliştirir ve yeni teknolojilere adapte olmayı başarır. Baklavalı sac ürünleri için bizi tercih etmeniz durumunda ürünlerinizi belirtmiş olduğumuz tarihte teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Baklavalı sacların kullanım alanları oldukça yaygındır. Baklavalı saclar özellikle inşaat endüstrisinde yapı malzemesi olarak kullanılırlar. Baklavalı saclar özellikle kaymaz ve dayanıklı yüzeylerin gerekli olduğu her alanda değerlendirilen bir malzemedir.

  • Baklavalı saclar plaka halinde otoparklarda, garajlarda, merdivenlerde ve asansörlerde kullanılır.
  • Baklavalı saclar nakliye sektörünün içerisinde yükleme limanlarında, depolarda ve dağıtım merkezlerinde kullanılabilir.
  • Baklavalı saclar hastane inşaatında kullanımı oldukça yaygındır.
  • Baklavalı saclar özellikle insan hayatını kolaylaştıran yürüme yollarında ve engelli erişim rampalarında kullanılabilir.
  • Baklavalı sacların görünümleri oldukça güzel olduğu için zaman zaman dekoratif malzeme olarak kullanılması mümkündür.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon