Baskılı Sac Teknik ve Mekanik Özellikleri

Baskılı sac modelleri farklı alternatif tasarımlarıyla üretilen ürünlerdir. Demir ve çelik sektöründe yaygın olarak kullanılan baskılı sac teknik ve mekanik özellikleri seçeceğiniz ürünün türüne göre değişebilmektedir. Bir dizi işlemden geçirildikten sonra nihai olarak sac şeklini alan baskılı saclar kullanım alanlarına göre baskılar verimli bir şekilde kullanılmaya hazır hale gelir.

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda çok fazla tercih edilen baskılı saclar 0.mm ile 2.00 mm arasındaki kalınlıklara sahiptir. Boylarının ise 4000 mm’ye kadar çıkabildiği bilinmektedir. Ebatlar konusunda esnek bir hareket alanı ortaya çıkartabilen baskılı saclar standart ölçülere bağlı olarak üretildiği gibi aynı zamanda kişisel tercihlerinize göre de üretilebilmektedir.

Baskılı Sac Kullanım Alanları Nelerdir?

Baskılı saclar farklı sektörlerde tercih edilmektedir. Taban yüzeyinde kullanılan baskılı saclar, kaymayan yüzeyleri mümkün kılan baskılı saclar yürüyüş yolları, kamyon ve tır kasaları, rampalar ve gemi yüzeyleriyle deniz kenarındaki tesislerde de kullanılmaktadır. Dekorasyon amaçlı olarak da binaların dış cephesinde kullanılan baskılı saclar gündelik hayatın pek çok farklı noktasında karşılaşabileceğiniz saclardır.

Baskılı sacları tercih ederken firma tercihlerinize de dikkat etmelisiniz. Firmaların güvenilir olanlarını ön planda tutarsanız daha uzun süre boyunca kullanabileceğiniz baskılı saclara sahip olabilirsiniz. Müşterileri tarafından da olumlu geri dönüş alan firmaların üretimini üstlendiği baskılı saclar çevresel faktörlere karşı da dayanıklıdır.

Baskılı saclar dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan ürünlerdir. Her biri farklı kullanım alanıyla ön plana çıkan baskılı sacların fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlar arasında her kişinin bütçesine uygun fiyat seçenekleri yer almaktadır.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon