Baskılı Saclar

Saclar yapı itibarıyla kendi aralarında ayrılmaktadırlar. Klasik saclara baktığımızda karşımıza yassı bir şekilde haddelenmiş ürünler çıkmaktadır. Geniş alanları kaplamak için kullanılan bu saclar düz ve ince bir şekilde biçilendirilmişlerdir. Baskılı saclar ise bu bahsettiğimiz klasik sacların üzerine baskı uygulanması ile ortaya çıkarlar. Sac elde edilirken ilk adımda sıcak haddeleme işlemi yapılırken akabinde pürüzsüz bir yüzey sağlama açısından soğuk haddeleme yapılmaktadır. 

Baskılı Sac Ölçü ve Ağırlık Tablosu

Kalınlık (mm) Ebat (mm) 1 Plaka Ağırlık (kg) Kalite
1,20 MM 1000X2000 MM 19,20 KG ST37-ST44-ST52-6112-DX51  
1,20 MM 1250X2500 MM 30,00 KG ST37-ST44-ST52-6112-DX51  
1,50 MM 1000X2000 MM 24,00 KG ST37-ST44-ST52-6112-DX51  
1,50 MM 1250X2500 MM 37,50 KG ST37-ST44-ST52-6112-DX51  

 

Saca uygulanacak baskı işlemi ise soğuk haddelemeyi takiben yapılmaktadır. Baskı işlemi düşünülenin aksine oldukça kolay ve bir o kadar ekonomik bir uygulamadır. Kullanımı bir yana baskılı saclar klasik saclara göre çok daha estetik bir görünüme sahip olması ile dikkat çekmektedir.

Karaca Metal’in Baskılı Sac Ürünleri ile Tanışın

Klasik saclar gibi baskılı saclar da isteğe göre farklı ebatlarda üretilmektedir. Karaca Metal olarak arzu ettiğiniz kadar arzu ettiğiniz ebatlarda sac ürünlerini sizlere zamanında tedarik ediyoruz. Baskılı saclar tamamen sizin kullanım alanınız ve ihtiyacınıza göre tasarlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Baskılı sac modelleri arasında her bütçeye göre çeşit bulunmaktadır. Bu anlamda hem ekonomik hem de kullanışlı baskılı sac arzu ederseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak süreçlerimiz;

  • Baskılı sac ürünlerinin üretimi,
  • Müşteri odaklı, hızlı ve kusursuz bir hizmet sağlanması,
  • Zengin ürün çeşitleri ile müşterilerin ihtiyacının karşılanması,
  • Güvenilir ve kalite standartlarından taviz vermeyen prosedürlerle müşteri memnuniyetinin sağlanması,
  • Firmalar arası fiyatlandırma politikasını müşteri lehine olacak şekilde ayarlanması ve esnek, ekonomik seçenekler sunulması şeklinde gelişmektedir.

Neden Karaca Metal Baskılı Sac Ürünleri?

Sektörde yılların tecrübesini elinde bulunduran Karaca Metal, baskılı sac ürünlerinde estetiğe önem vermektedir. Sektörde hemen herkesin standart kalitelerde baskılı sac ürettiği düşünülürse Karaca Metal olarak müşterilerimiz ile ihtiyaca uygun ve estetik kaygıları da ön planda tutan yeni bir standart oluşturmuş bulunuyoruz. Böylece müşterilerimizin en kaliteli, ekonomik ve benzersiz ürünlere sahip olmasına yardımcı oluyoruz. 

Karaca Metal olarak çeşitliliğe önem veriyoruz. Bu anlamda müşterilerimizin bütçesine uygun ürünlere zorlanmadan sahip olmasını sağlıyoruz. Özel tasarımlı sca ürünlerimizin tamamı uzun yıllar dayanıklı ve ihtiyacı karşılayacak kapasitededir. Karaca Metal olarak baskılı sac ürünlerinde sürekli gelişimi ön planda tutuyoruz. Bu anlamda stabil değil dinamik bir firma profili çizdik çizmeye de devam ediyoruz. Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve yeni teknolojileri zaman kaybetmeden firmamıza adapte ediyoruz. Bu anlamda kalitesi yüksek hizmet sunarak müşterilerimizin ürünlerden memnun kalmasını sağlıyoruz.

Baskılı Sac Kullanım Alanları Nerelerdir?

Tıpkı klasik saclarda olduğu gibi baskılı sacların da kullanım alanları oldukça geniştir. Baskılı sac kullanımını en yaygın şekilde inşaat sektöründe görmekteyiz. Baskılı sac ürünleri kullanılacak alana göre farklı ebat ve ölçülerde üretilebilmektedir. Karaca Metal olarak ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak baskılı sac ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Baskılı sac ürünlerinin kullanım alanlarına değinmek gerekirse;

  • Yürüme yolları, merdiven basamaklarında,
  • Kamyon kasaları ile ağır sanayi makinelerinde,
  • Fabrika, gemi ile rampalarda,
  • Depo, kasa ve kapılarda,
  • Dekoratif bir görünüm sağladığı için çeşitli mimari projelerde sıklıkla baskılı sac tercih edilmektedir.
Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon