Baskılı Saclar

Klasik saclar yassı bir şekilde haddelenmiş ürünlerdir. Bu saclar geniş alanları kaplamak için ince ve düz şekilde biçimlendirilir. Baskılı saclar ise bu klasik sacların üzerine baskı uygulama yoluyla elde edilir. Sacın elde edilmesi için gerçekleştirilen sıcak haddeleme işlemini pürüzsüz bir yüzey elde etmek için soğuk haddeleme işlemi takip eder.

Saca baskı soğuk haddeleme işlemi sırasında uygulanır. Baskı işleminin uygulanması oldukça kolay ve üstelik oldukça ekonomik bir çözümdür. Baskılı saclar klasik saclardan çok daha estetik bir görünüme sahiptir.

Baskılı Sac Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Basklı sac ürünleri farklı boyut ve ölçülerde olabilir. Karaca Metal ihtiyaç duyduğunuz türden baskılı sac ürünlerini tedarik etme konusunda size yardımcı olur. Baskılı sac çeşitleri tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve projelerinize uygun olarak dizayn edilebilmektedir. Baskılı sac modelleri arasında her kişinin bütçesine ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek ürünler yer almaktadır. Gereksinimlerinize karşılık verebilecek ürünleri bulmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz:

 • Tüm baskılı sac ürünlerinin üretilmesi ve tedarik edilmesi
 • Hızlı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ihtiyaçların karşılanması
 • Geniş ürün yelpazesi ile müşterilere ürün çeşitliliğinin sunulması
 • Kaliteli ve güvenilir hizmet sunumu yoluyla müşteri memnuniyeti
 • Baskılı sac ürünlerinde %100 zamanında teslimat sözü
 • Rekabetçi fiyatlandırma politikası ile müşterinin lehine olacak benzersiz fiyatlar. Baskılı sac birim fiyat konusunda esnek ve ekonomik seçenekler

Karaca Metal Baskılı Sac Ürünleri

Karaca Metal baskılı sac ürünleri estetik bir çekiciliğe sahip ürünlerdir. Endüstride yer alan hemen hemen her firma standart kalitede baskılı sac üretebilir. Biz ise ihtiyaçlarınızı karşılamak için üretim yaparak müşterilerimiz ile aramızda geçerli olan yeni bir kalite standardı belirleme yoluna gideriz. Böylece müşterinin memnuniyet duyacağı türden ürünleri elde etmesini sağlarız.

Karaca Metal en kaliteli ve en ekonomik baskılı sac ürünlerini bulmanıza yardımcı olur. Geniş ürün yelpazemiz ve benzersiz fiyat politikamızla ihtiyaçlarınıza karşılık verebiliriz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız sunmuş olduğumuz hizmetlerin hepsinde geçerlidir. Baskılı sac fabrikası hizmeti sunan firmamızı tercih ederek uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz özel tasarımlı sac ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Baskılı Sac Ağırlık Tablosu

Sürekli gelişim ve hizmetlerin sürekli daha iyi getirilmesi temel prensibimizdir. Ekibimiz verimli ve kaliteli hizmet sunabilmek için sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yeni teknolojilere uyum sağlar. Bu şekilde müşterilerimize her zaman kalitesi yüksek hizmet sunmayı başarırız.

Kullanım Alanları

Baskılı sacların kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Sahip oldukları estetik görünüm sayesinde özellikle inşaat sektöründe baskılı sac kullanımını görebilmek mümkündür. Baskılı sac ölçüleri kullanım alanlarına göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Baskılı sac imalatı yapan firmamızda tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun ürünler yer almaktadır. Ayrıca bu saclar park ve bahçelerde sıkça kullanılan bir üründür:

 • Baskılı saclar sıklıkla merdiven basamaklarında veya yürüme yollarında kullanılır.
 • Baskısı saclar ağır sanayi makinelerinde ve kamyon kasalarında kullanılabilir.
 • Rampalarda, gemilerde ve fabrikalarda baskılı sac kullanımını görmek mümkündür.
 • Çeşitli kapılarda, depolarda ve kasalarda baskılı sac kullanılır.
 • Baskılı sacların dekoratif bir yönü olduğu için çeşitli mimari projelerde kullanması mümkündür.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon