Boru Kesimi Yapan Firmalar

Boru ve profilleri, tesis ve makine üretimi başta olmak üzere endüstriyel sektörde hemen her alanda kullanılır. Alana uygun boru profillerinin oluşturulması için genellikle en kolay ve doğru kesim yöntemi olarak lazer kesim tercih edilir.

Genellikle dekorasyon uygulamalarında kullanılmak üzere küçük borulardan başlamak üzere büyük boyutlu borulara kadar her sektöre uyum sağlayan borular, kesim işlemine tabi tutularak kullanılabilir. 12 mm - 610 mm arası borular, lazer makinesi ile boru kesim işlemi sayesinde istenilen formda parçalar üretilebilir. Geniş bir boru yelpazesi sunan hammadde ve boru profil kesimi yapan makinelerimiz sayesinde kesim prosesi ve sağlamlıktan ödün vermeden isteklerinizi en iyi şekilde gerçekleştirebiliriz.

2D, 3D ve 5D Kesim

Firmamız, sektörde en geniş çözüm aralığına sahip olması sayesinde şase ve iskeletlerin birleştirilmesini kolaylaştıran 2D kesim işlemini yine gelişmiş boru lazer makineleri ile gerçekleştirir. Sonrasında eklem parçaları olarak kullanılacak olan ve yüksek kalınlık arz eden borular için 3D lazer kesim makineler kullanmaktadır.

Sadece borular değil, aynı zamanda preslenmiş saçlar için de tercih edilebilen ve robotlar yardımı ile yönlendirilen 5D lazer kesim yöntemi, serbest hareket yeteneği sunan makineler sayesinde gerçekleştirilir.

Her Şekil ve Ebatta Kesim

Genel bilinenin aksine boru kesimi sadece yuvarlak formda yapılmaz. Aynı zamanda kare ya da dikdörtgen şekillerde de yapılabilir. Özel şekilli profiller ve açık profiller denilen bu sistem, standart boru kullanımının da tarzını zaman içerisinde değiştirmiştir. Özel ekipmanlara gerek duymadan, farklı profillerde kesilen malzemeleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Makinelerimizin sunduğu özel yazılımlar, tasarım özgünlüğü, yüksek performans ve güvenilirlik ile birleşerek tüm potansiyellerden yararlanmanızı sağlar.

İstenilen şekillerin özel yazılım sayesinde tasarlanması (import edilmesi), otomatik olarak makine programına dönüştürülmesi, işinizi hem kolaylaştıracak hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Ortaya çıkacak olan profil ve yapıların son halini simüle edebilen firmamız, rahat ve hızlı çözüm odağı sunar. Siz değerli müşterimizin ise tek yapması gereken hangi formda bir boru kesimine karar vermektir.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon