Boyalı trapez saclar galvanizli ince çelik sacdan yapılan bir kaplama malzemesidir. Bu malzemeler daha çok çatı kaplamalarının ve dış cephe kaplamalarının temel ürünüdür. Boyalı trapez saclar, estetik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek renklerde olabilirler. Bununla birlikte bu metaller dayanıklı, hafif, hava koşullarına karşı mukavemetli ve esnektirler. Boyalı trapez sac ölçüleri arasında kullanım alanlarına göre farklı ölçüler yer almaktadır.

Boyalı trapez saclar her alana ve ölçüye uyum sağlayabildikleri için tercih edilirler. Bu saclar uygulamada dikey, yatay ve çapraz şekilde yerleştirilebilirler. Estetik cephe görünümü elde etmek için boyalı trapez sacları kullananların fiyat performans açısından alternatifleri yoktur. Galvaniz boyalı trapez sac modelleri uzun yıllar boyunca kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir.

Boyalı Trapez Sac Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Boyalı trapez saclar çeşitli malzemeler için oluklu ve rulo şekillendirme imkanı sunar. Boyalı trapez sacların büyük bir bölümünü çelik ve alüminyum rulo şeklindeki ürünler oluşturur. Karaca Metal, herhangi bir uygulama için boyalı trapez sac üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.

  • Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla problemlere hızlı çözümler üretme
  • Boyalı trapez sac ürünlerinde çeşitlilik sunma
  • Kaliteli hizmet yoluyla müşteri memnuniyetini üst seviyede tutma
  • Rekabetçi fiyatlandırma politikasıyla benzersiz fiyatlar sunabilme
  • Boyalı trapez sac ürünlerinde %100 zamanında teslimat sözü

Karaca Metal Boyalı Trapez Ürünleri

Karaca Metal boyalı trapez sac ürünleri estetik dış cephe ve çatı kaplamaları için ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Boyalı trapez sac üretiminde standartları yakalamayı başarmış olan markamız aldığınız her üründen memnun kalmanızı sağlayacaktır. Boyalı trapez sac üreticileri arasında bulunan firmamız uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz ürünleri sizlere sunmaktadır.

Karaca Metal en kaliteli boyalı trapez sac ürünlerinizi bulmanıza yardımcı olur. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine dayalı olan hizmetlerimiz ile satış sonrası ve satış sonrası benzersiz bir destek hizmeti alabilirsiniz. Boyalı trapez sac fabrikası olan firmamız sizlere kesintisiz bir destek hizmeti sunmaktadır.

Boyalı Trapez Saclar Ağırlık Tablosu

Karaca Metal sektörü yakından takip ederek sürekli gelişim gösterir. Hizmetlerimizde her zaman sürekliliği esas alırız. Ekibimizin kendini geliştirmesine, yeni teknolojilere uyum sağlamasına ve verimli çalışmasına dikkat ederiz. Bu sayede müşterilerimize layık oldukları kaliteli hizmeti sunmayı başarırız. Boyalı trapez sac ağırlıkları tamamen sizlerin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre ortaya çıkmaktadır.

Kullanım Alanları

Çeliğin ahşaptan daha büyük bir gerilme direncine sahip olmasına boyalı trapez sacları dış cephe ve çatı kaplamada kullanılabilen ideal bir ürün haline getirmiştir. Her türlü darbeye ve ağırlığa karşı dayanıklı olan boyalı trapez sacların kaplama ürünü olarak tercih edilmesinin bir diğer sebebidir:

  • Boyalı trapez saclar sahip oldukları nitelikler sayesinde inşaat sektöründe sıklıkla kullanılırlar.
  • Boyalı trapez sacların hangarlar ve buna benzer yapılarda kullanımı oldukça yaygındır.
  • Boyalı trapez sacların en yaygın kullanım alanları çatılar olsa bile dış cephe kaplamaları için kullanılabilen bir üründür
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
Telefon