Boyalı Trapez Saclar

Boyalı trapez sac dediğimiz zaman akla galvanizli, ince çelikten yapılmış olan kaplama gelmektedir. Bu malzemeler esasen daha çok dış cephe ve çatı kaplamalarının temel malzemesidir denebilir. Boyalı trapez saclar farklı renklerde üretilebildiğinden estetik anlamda kişinin zevkine de hitap edebilmektedir. Çatı ve cephe kısımlarda, tek kat yapılarda rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. 

Boyalı trapez sacların en önemli özelliklerinden bir tanesi de hafif, sağlam ve hava koşullarına karşı dayanıklı olabilmesidir. Boyut ve ebatlar ise kullanılacak alana göre değişiklik gösterebilirler. Hemen her alanda rahat bir şekilde kullanılabilen esnek yapıdaki boyalı trapez sac bu rahat kullanımı nedeni ile tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca sağlamlığı nedeni ile uzun yıllar ihtiyacı kusursuz bir şekilde karşılamaktadırlar. 

Boyalı - Galvaniz Trapez Sac Ölçü ve Ağırlık Tablosu

Kalınlık (mm) Ebat (mm) 1 Plaka Ağırlık (kg) Kalite
0,50 MM 860X2000 MM 8,00 KG DX51   
0,50 MM 860X3000 MM 12,00 KG DX51   
0,50 MM 860X4000 MM 16,00 KG DX51   
0,50 MM 860X5000 MM 20,00 KG  DX51   
0,50 MM 860X6000 MM 24,00 KG DX51   

Karaca Metal Garantisi ile En Kaliteli Boyalı Trapez Saclar

Kullanım itibarıyla boyalı trapez sac, rulo ve oluklu şekillendirme imkânı sunmaktadır. Bu sac türünün büyük bir kısmını alüminyum ve çelik rulo biçimindeki ürünler oluşturmaktadır. Karaca Metal olarak yıllardır müşterilerimize kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı boyalı trapez sac çeşitleri sunmaktayız. Firma olarak;  

  • Müşteri odaklı, hızlı ve ekonomik hizmet,
  • Boyalı sac ürünlerinde çeşitlilik,
  • Müşteri beklentisine önem verme,
  • Fiyatlandırma politikasında müşteri lehine davranma,
  • Önceden belirlenmiş olan tarihte teslimat gibi faktörlere son derece önem veriyoruz.

Her Ebatta Metal Boyalı Trapez Ürünleri 

Eğer estetik dış cephe ya da çatı kaplaması yapacaksanız Karaca Metal boyalı trapez sac ürünlerini mutlaka kontrol etmelisiniz. Karaca Metal olarak sac üretiminde standartları en iyi şekilde karşılamaktadır. Üstelik firmamızdan temin edeceğiniz boyalı trapez sacı yıllarca güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Firmamızda tıpkı diğer sa ürünlerinde olduğu gibi boyalı trapez sac konusunda da çeşitliliğe önem veriyoruz. İhtiyacınızı karşılayacak ölçüyü bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalar sayesinde insanları hem kaliteli hem de ekonomik sac çeşitleri ile buluşturuyoruz. Ayrıca ekibimiz sadece satışta değil, satış sonrasında da müşterilerine tam destek sağlamaktadır. Boyalı ve galvanizli saç seçeneklerimiz ile dilediğiniz an yanınızda oluyoruz. 

Karaca Metal olarak sektörde kaliteli ve hesaplı oluşumuz ile fark yaratmaya ve müşterilerimizi bu anlamda memnun etmeye devam ediyoruz. Bizim için süreklilik daima esas olmuştur. Bu anlamda yerinde sayan değil, yeni teknolojilere ve üretim süreçlerine adapta olan inovatif bir yapıya sahibiz. Boyalı sac modellerimiz farklı ağırlıklarla sizlere sunulmaktadır. Gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayacak sac modellerimizden dilediğinizi seçerek kullanabilirsiniz. 

Boyalı Trapez Sac Nerelerde Kullanılır?

Hemen her türlü ağırlık ve darbeye karşı dirençli olan boyalı trapez sac günümüzde oldukça sık tercih edilmektedir. Boyalı trapez saç pek çok alanda kullanılmaktadır. Örneğin; inşaat sektöründe, hangar ve depo gibi alanlarda, dış cephe kaplamalarda ve çatılarda sıklıkla kullanılmaktadır.  

Boyalı Trapez Sacların Ne Gibi Özellikleri Vardır?

Boyalı trapez galvaniz trapez sactan imal edilmektedir. Uygulanan galvanizleme neticesinde oldukça sağlam bir yapıya bürünmektedir. Bu anlamda son derece dayanıklı olmaktadır. Endüstriyel bina ve uçak hangarlarında tercih edilmesinin temel sebebi bu dayanıklılığıdır. Sacın en belirgin özelliklerinden bir tanesi de hava koşullarına karşı direnç gösterebilmesidir. Rüzgarlı, karlı havalarda herhangi suretle sizleri yarı yolda bırakmaz. Boyalı trapez sac ihtiyacınız doğrultusunda arzu ettiğiniz uzunlukta üretilebilmektedir. Farklı alanlarda kullanılan boyalı sac trapez sektörün gereksinimini karşılayacak dirençte olmaktadır. Ayrıca boyalı trapez sac geri dönüştürülebilir niteliktedir. Bu sebeple çevreye de dosttur. 

Dış mekan koşulları ne olursa olsun ya da iklim tipi nasıl olursa olsun boyalı trapez sac dayanıklılık göstermektedir. Kalıcı renk seçeneği ile dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Galvanizleme yapılmış çeliğin üzerindeki boyalar uzun ömürlü bir forma sahip olmasında da etkilidir. Ayrıca boyalı trapez saclar hızlı ve kolay montaj avantajını da sahiptir. Trapez sac ürünleri pek çok renk seçeneği ile kullandığınız alanda estetik bir görünüm elde etmenizi de sağlar. Boyalı formdaki trapez saclar Karaca Metal bünyesinde ekonomik ve uzun ömürlü şekilde sizlere sunulmaktadır. 

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL