Boyalı Trapez Saclar

Boyalı trapez saclar galvanizli ince çelik sacdan yapılan bir kaplama malzemesidir. Bu malzemeler daha çok çatı kaplamalarının ve dış cephe kaplamalarının temel ürünüdür. Boyalı trapez sac, estetik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek renklerde olabilir. Aynı zamanda görsel zenginlik yaratmaktadırlar. Tek kat yapılarda, çatı ve cephede kullanılabilme avantajına sahiptirler. 

Bununla birlikte bu metaller dayanıklı, hafif, hava koşullarına karşı mukavemetli ve esnektirler. Aynı zamanda ölçüleri arasında kullanım alanlarına göre farklı ebat ve boyutlar yer almaktadır.

Her alana ve ölçüye uyum sağlayabildikleri için tercih edilirler. Bu saclar uygulamada dikey, yatay ve çapraz şekilde yerleştirilebilirler. Estetik cephe görünümü elde etmek için trapez sacların boyalı çeşitlerini kullananların fiyat performans açısından alternatifleri yoktur. Galvaniz trapez boyalı sac modelleri uzun yıllar boyunca kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir.

Boyalı Trapez Sac Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Boyalı trapez sac seçenekleri, çeşitli malzemeler için oluklu ve rulo şekillendirme imkanı sunar. Bu sacların büyük bir bölümünü çelik ve alüminyum rulo şeklindeki ürünler oluşturur. Karaca Metal, herhangi bir uygulama için boyalı trapezlerin üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.

  • Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla problemlere hızlı çözümler üretme
  • Boyalı trapez sac ürünlerinde çeşitlilik sunma
  • Kaliteli hizmet yoluyla müşteri memnuniyetini üst seviyede tutma
  • Rekabetçi fiyatlandırma politikasıyla benzersiz fiyatlar sunabilme
  • Sac ürünlerinde yer alan boyalı formda trapezlerde %100 zamanında teslimat sözü

Karaca Metal Boyalı Trapez Ürünleri

Karaca Metal boyalı trapez sac ürünleri, estetik dış cephe ve çatı kaplamaları için ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Bu ürünlerin üretiminde standartları yakalamayı başarmış olan markamız aldığınız her üründen memnun kalmanızı sağlayacaktır. Trapez seçenekleri arasından boyalı formda sac üreticileri arasında bulunan firmamız uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz ürünleri sizlere sunmaktadır.

Karaca Metal en kaliteli boyalı trapez sac ürünlerinizi bulmanıza yardımcı olur. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine dayalı olan hizmetlerimiz ile satış sonrası ve satış sonrası benzersiz bir destek hizmeti alabilirsiniz. Trapez sac fabrikası olan firmamız boyalı ve galvanizli sac seçenekleri  ile sizlere kesintisiz bir destek hizmeti sunmaktadır.

Boyalı Trapez Saclar Ağırlık Tablosu

Karaca Metal sektörü yakından takip ederek sürekli gelişim gösterir. Hizmetlerimizde her zaman sürekliliği esas alırız. Ekibimizin kendini geliştirmesine, yeni teknolojilere uyum sağlamasına ve verimli çalışmasına dikkat ederiz. Bu sayede müşterilerimize layık oldukları kaliteli hizmeti sunmayı başarırız. Boyalı olan trapez sac ağırlıkları tamamen sizlerin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre ortaya çıkmaktadır. 

Kullanım Alanları

Çeliğin ahşaptan daha büyük bir gerilme direncine sahip olmasına dış cephe ve çatı kaplamada kullanılabilen ideal bir ürün haline getirmiştir. Her türlü darbeye ve ağırlığa karşı dayanıklı olan boyalı yapıda trapez sacların, kaplama ürünü olarak tercih edilmesinin bir diğer sebebidir:

  • Boyalı yapıya sahip trapez saclar, sahip oldukları nitelikler sayesinde inşaat sektöründe sıklıkla kullanılırlar.
  • Bu  sacların, hangarlar ve buna benzer yapılarda kullanımı oldukça yaygındır.
  • Boyalı formda trapez sacların en yaygın kullanım alanları çatılar olsa bile dış cephe kaplamaları için kullanılabilen bir üründür.

Boyalı Trapez Sacların Özellikleri

Bu form trapez sacların sıklıkla çatı ve cephe kaplamalarında tercih edildiği çok net bir şekilde bilinmektedir. Galvaniz trapez sactan yapılan boyalı trapez, uygulanan galvanizleme işlemi sonrasında direnç ve dayanıklılık kazanmaktadır. 

Uçak hangarları ve endüstriyel binalarda kullanılmasının sebebi tamamen yapısının sağlamlığından ve yüksek mukavemete sahip olduğundan kaynaklanmaktadır. En belirgin özelliği ise rüzgar ve kar yüklerine karşı dayanıklı bir formda vücut bulmasıdır. 

Karaca Metal ayrıcalığı ile ihtiyaç duyduğunuz uzunlukta üretilebilmektedir. Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren bu ürünler, birçok sektörde gereksinim duyulan niteliğe ve dayanıklılığa sahiptir. Üstelik geri dönüşüm özelliğinden dolayı çevreye zarar vermeyen bir ürün olma ayrıcalığını bünyesinde barındırmaktadırlar. 

Dış mekan koşullarına, yağışlara, aşırı rüzgara ve darbelere karşı dayanıklılık gösteren boyalı trapezler, kalıcı renk seçeneğine sahiptirler. Aynı zamanda galvanizleme işlemi yapılmış çeliğin üzerindeki boyalar, galvaniz dokusunun uzun ömürlü bir forma sahip olmasını sağlamaktadır. 

Öne çıkan özelliklerinden biri,  hızlı ve kolay montaj avantajına sahip olmasıdır. Estetik bir görünüme sahip olan boyalı yapıda trapez sac ürünleri, renk çeşitliliği açısından da oldukça zengindir. 

Boyalı formda trapez saclar sağlam, uzun ömürlü, ekonomik ürünlerden biridir. Karaca Metal olarak; trapez saclar dahil tüm ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı yaklaşım sergileyerek güvenilirliğin tek adresi olmaktayız.

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon