Çatı Sacı Fiyatları

Çatı kaplama amacıyla üretilen çatı sacları, galvanizli formda ve oluklu olarak tasarlanmaktadır. Yüksek mukavemet direncine sahip olan bu ürünler, yapısal özellikleri açısından farklılık içermektedir.

Paslanmaz özelliğiyle üst düzey dayanıklılık gösteren çatı sacı çeşitleri, uzun yıllar kullanım avantajına sahip olmaktadır. Galvanizleme işlemi sonrası paslanmaz özelliği kazandırılan çatı sacları, beton altı sacı olarak da kullanılmaktadır. 

İşlevselliğinin yanı sıra estetik ihtiyaçlara da yanıt bulan çatı sacları, Karaca Metal kalitesi ile öne çıkıyor.

Çatı Sacı 2021 Fiyat Listesi

Not: Kdv hariç fiyatlandırmadır.

Kalite: ST37

KALINLIK (MM) EBAT (MM) AĞIRLIK (KG) PEŞİN/KREDİ KARTI (TL/KG) 30 GÜN (TL/KG) 60 GÜN (TL/KG) 90 GÜN (TL/KG)
0,50 MM 860X2000 MM 8,00 KG ₺9,45 ₺9,64 ₺9,83 ₺10,03
0,50 MM 860X3000 MM 12,00 KG ₺9,45 ₺9,64 ₺9,83 ₺10,03
0,50 MM 860X4000 MM 16,00 KG ₺9,45 ₺9,64 ₺9,83 ₺10,03
0,50 MM 860X5000 MM 20,00 KG  ₺9,45 ₺9,64 ₺9,83 ₺10,03
0,50 MM 860X6000 MM 24,00 KG ₺9,45 ₺9,64 ₺9,83 ₺10,03

Aynı zamanda maksimum düzeyde ergonomi deneyimi yaşatan bu ürünler, uzun yıllar kullanım avantajını da beraberinde getiriyor. En sık tercih edilen çeşidi ise çelik olanlardır.

Gerek dayanıklılığı gerekse dış ortam koşullarına karşı gösterdiği direnç ile son derece konforlu bir kullanıma sahiptir. Çeşitli endüstriyel yapılarında kullanılan çatı kaplamaları katlandığında dahi kaplaması dökülmez. Bu da ürünün avantajları arasında yer almaktadır.

Çatı Saclarının Özellikleri

Çatı sacları çelik levhalar kapsamında üretildiği için kaliteli malzeme içermektedir. Karaca Metal çatı saclarında geri dönüşüm özelliği de bulunmaktadır. İşçilik ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız rotanızı en dayanıklı Karaca Metal çatı sacı çeşitlerine çevirebilirsiniz. Isıya karşı direnç gösteren bu ürünler, taşınabilme açısından da çeşitli kolaylıkları bünyesinde barındırmaktadır. Sıcak ve soğuk olarak haddelenmiş saclardan oluşan çatı sacı malzemeleri, ihtiyaç duyduğunuz ölçü ve uzunlukta tasarlanmaktadır. 

Tercih edilecek çatı saclarının uzun ömürlü olması en çok dikkat edilmesi gereken detaylardandır. Bu ürünlerin coğrafi koşullara ve çeşitli dış ortam şartlarına dayanıklılık göstermesi gerekmektedir. Aynı zamanda çatı sacı fiyatları Karaca Metal’in makul rakamlarında satışa sunuluyor. Montajı ise fazlasıyla pratik olan bu ürünler, her açıdan müthiş bir kullanım konforu sunmaktadır. Çeşitli yapıların ve konutların güvenirliğini arttıran çatı saclarının yüksek kaliteli forma sahip olması gerekir. 

Trapez saclar olarak da adlandırılan çatı saçları estetik açıdan son derece kusursuz bir görünüm yaratıyor. Özellikle boyalı trapezler, hem sağlamlığı hem de birbirinden farklı görünüm ile yapılarda hoş bir aura yaratıyor. Projeniz için ihtiyaç duyduğunuz çatı sacı çeşitlerine firmamızın kalitesi odağında erişebilirsiniz. Üstelik istediğiniz ölçüler, sizler için özel olarak tasarlanırken titiz çalışmalardan geçiyor. Alanında uzman ekibimiz ve ileri teknoloji cihazlarımızla ürettiğimiz çatı sacları, kullanım açısından en dayanıklı ürünlerin başında geliyor. 

Standart ölçülerin yanı sıra projenize özel formda sac çeşitlerine firmamız kalitesi ile erişebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ağırlık ve ölçüler için sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Boyalı Çatı Sacları

Standart metal sacların dışında boyalı olanlar görünümü ile estetik bir duruş sergiliyor. Fonksiyonelliği ve dayanıklılığıyla birlikte son derece dekoratif görünen boyalı saclar, güvenilir kullanımı da beraberinde getirmektedir. Özellikle galvanizli olanlar uygulandığı işlem kapsamında ekstra dayanıklı bir yapı kazanmaktadır. Farklı kesimlerde vücut bulurken, her yapıya uygun formda üretilmektedir. 

Çeşitli renklerle harmanlanan boyalı çatı sacları için rotanızı Karaca Metal’e çevirebilirsiniz. Neme ve yağışa karşı yüksek direnç gücüne sahip olan bu ürünler, birçok ebatlarda tasarlanmaktadır. Çok amaçlı kullanım avantajını bünyesinde barındıran çatı sacları, büzülme ya da genleşme gibi olası problemleri ortadan kaldırmaktadır. Bu yüzden endüstriyel alanlarda sıkça tercih edilmektedir. 

Boyalı çatı sacı fiyatları ise Karaca Metal’in uygun fiyat stratejisiyle fark yaratıyor. En kaliteli ürünlere en uygun rakamlarla ulaşmak için firmamızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yüksek kalitemizi deneyimlerken cüzzi rakamlardan faydalanabilirsiniz.

Çelik Çatı Sac Ne İşe Yarar Avantajları Nelerdir?

Çelik sacların en büyük avantajlarından biri kolay şekil alabilmesidir. Maksimum esnek yapısıyla müthiş bir dayanıklılık gösteren bu ürünler, uzun yıllar bakım işlemi gerektirmemektedir. Bu yüzden paslanmaz özelliği kapsamında hiçbir işleme tabi tutulmadan konforla kullanılabilmektedir. Ev gibi çeşitli yaşam alanlarının güvenle kullanılabilmesi için en ergonomik ve işlevsel ürünler arasında yer almaktadır. Standart renk kalıplarının üzerine çıkan firmamız, fantastik renk seçenekleriyle çatı saclarına yeni bir boyut kazandırıyor. Estetik kaygınıza profesyonel çözümler sunarkan, sizlere güvenilir bir yapı vaad ediyor. 

Düşük ağırlığı sayesinde pratik ve konforlu bir kullanım avantajına sahiptir. Böylece kolay taşınabilmekte ve montaj işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. %100 geri dönüşüm özelliği bulunan çelik çatı sacı çeşitleri, tam bir çevre dostu niteliğindedir.Olabildiğince minimum bakım gerektiren hatta neredeyse hiç gerektirmeyen yapısı ile ihtiyaçlarınıza uygun form ve ölçülerde düşük maliyetli bir üründür.

Çatı saclarının avantajlarından biri de kuşkusuz ısı yalıtım özelliğidir. Soğuk havalarda kar ve yağmur yağışlarına meydan okuyan bu ürünler, son derece üstün bir performans gücüne sahiptir. İletkenlik derecesi maksimum olan çelik çatı sacları, tek kat formuyla da yüksek bir işlevsellik sergilemektedir. İki trapez arasında ısı yalıtımı yer alan çeşitler ise daha dayanıklı bir yapıya sahiptirler. 

İş yerlerinde, evlerde ve birçok sanayi bölgelerinde kullanılan çatı sacları, firmamızın titiz faaliyetleri ve alanında uzman kişileri odağında üretime tabi tutulmaktadır. İleri teknoloji kapsamında ürettiğimiz bu ürünleri dünya kalite standartlarıyla harmanlayarak hizmetinize sunuyoruz. Gösterdiği maksimum performansla birlikte dekoratif bir görünüm sergileyen bu ürünler, çeşitli özellikleriyle müthiş bir avantaj sağlamaktadır. Zengin renk seçeneğine sahip olan çelik saclar, üzerinden yıllar geçse dahi dirençli bir kullanım sağlamaktadır. Üretim mimarisi kapsamında esnek ve dikey kaplamalara uygun olma özelliğiyle fark yaratmaktadır. 

Her ölçüye uyum sağlayan ve kolayca montajlanabilen çelik çatı saclar, üstün bir sağlamlığa sahiptir. Kullanım alanları açısından çeşitli boyutlarda üretilirken, her bina ve yapıya uygunluk göstermektedir. Üstelik montaj aşamasından sonra üzerinde işlem yapılabilme imkanını bünyesinde barındırmaktadır. Özel koşullarda dahi direnç gösterebilen çelik çatı saclar, üstün işlevselliğinin yanı sıra  yapılarda hoş bir görünüm yaratmaktadır. 

Gereksinim duyduğunuz çatı sacı ürünlerine farklı ölçü ve üstün kalite standartlarında erişebilmek için daha fazla düşünmeden sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Her daim projelerinize uyumlu sac ürünlerimizi sizlerle buluştururken, her bütçeye hitap eden bir stratejiyle ilerlemekteyiz. İleri mühendislik desteğiyle tasarladığımız eğim hesaplamalarını incelikle gerçekleştirerek profesyonel çözüm ortağınız olmaktayız. 

Her kullanım alanına uygun çelik sac çeşitleri ve ölçüleri için sitemizden bizlerle iletişime geçerek uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

Çatı Sac Alımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Çatı sacı alım işlemlerinde dikkat etmeniz gereken detaylardan biri kuşkusuz kalitesidir. Bu kapsamda Karaca Metal olarak en kaliteli ve ergonomik ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Son teknoloji sistemlerden faydalanarak ürettiğimiz bu ürünlerde,dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım prensibini benimsiyoruz. 

Çatı sacı tercihinde bulunurken ısı yalıtım özelliğini dikkate almanız gerekmektedir. Yaşam alanlarınızı konforlu ve güvenilir bir hale getirmek istiyorsanız rotanızı markamıza çevirebilirsiniz. Çatı saclarında paslanmaz özelliği en çok göz önünde bulundurulması gereken kriterlerden biridir. Yapıların çatısı söz konusu olduğunda herhangi bir problemle karşılaşmamak adına paslanmaz çelik sacları tercih edebilirsiniz. Bu yüzden galvanizleme işlemine tabi tutulan ürünlerden faydalanmanız en doğru hamle olacaktır. 

İşlevselliğin yanı sıra estetik görünüme de önem verenlerdenseniz boyalı formda çatı saclarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede uzun yıllar kullanımla birlikte yapıların fantastik bir görünüme ulaşmasını deneyimleyebilirsiniz. Sac alım işlemlerinde dikkat etmeniz gereken bir diğer detay ise projenize uygun ölçü ve ağırlık kısıtlarıdır. Bu kapsamda Karaca Metal olarak standart ölçülerin yanı sıra özel formda da üretim gerçekleştirmekteyiz. İhtiyaç duyulan ebatlarda çatı sacı ürünleri için en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. 

Çatı saclarını almadan önce detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Alım yapacağınız firmanın güvenilirliğinden emin olmanız gerekliliğini göz ardı etmemelisiniz. Markamızı üstün kılan özelliklerinin başında güvenilirlik ve %100 memnuniyet garantisi gelmektedir. En kaliteli çatı sacları için geniş bir ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte çeşitli avantajları beraberinde getirmekteyiz. Güvenilirliğin tek adresi olan firmamız, tüm ürünlerinde dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. 

Çatı Sacı Fiyatları

Çatı sacı alım işlemlerinde kalite ve dayanıklılık faktörleriyle birlikte fiyat unsurunu da dikkate almanız gerekmektedir. Çok uçuk rakamlar yerine oldukça cazip fiyatlar üzerinden satın alma eylemleriniz için rotanızı güvenle firmamıza çevirebilirsiniz. Sac ürünleri dahil tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyat avantajı ile giderirken her bütçeye hitap edebilen bir esnekliğe sahibiz. 

Çatı sacı fiyatları için sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Karaca Metal olarak uygun fiyat avantajının yanı sıra hızlı teslimat güvencesi kapsamında hizmet vermekteyiz. Projenize uygun ölçülerde çatı saclarının standart formları stoklarımızda daim yer almaktadır. Bu yüzden hızlıca ulaşılabilirliğin tek adresi olmaktayız. İhtiyaçlarınıza profesyonel ve pratik çözümler sunarken, sizlere özel ebatlarda üretim gerçekleştirmekteyiz. Tam zamanlı teslimat hızımızla fark yaratmakta, gereksinim duyduğunuz çatı sacı ürünlerine yüksek mukavemet direnci kazandırmaktayız. 

Ergonomik ve uygun fiyatlı çatı sacları odağında projenize ve yaşam alanlarınıza farklı bir boyut kazandırmaya ne dersiniz? O halde sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Yaz kış nemden ve yağışlardan etkilenmeyen bu ürünler, son derece fonksiyonelliği ile öne çıkmaktadır. Çatı kaplama malzemeleri arasında fark yaratan saclar, çelik formuyla üstün performans sergilemektedir. Paslanmaz, uzun ömürlü, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ve farklı ölçüde çatı saclarına ulaşmak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yapılarınızı güvenle ve konforla korurken, dünya standartlarındaki kalitemizi deneyimleyebilirsiniz. 

Göz Atmadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL