Çelik Yapılarda Hangi Profiller Tercih Edilmeli?

Çelik yapılar, paslanmaz ve sağlam olma özelliğiyle kullanım alanları açısından oldukça geniştir. Ebat ve boyutlarda çeşitlilik gösteren yapıları ile farklı sektörlerde duyulan ihtiyaca göre tercih edilmektedir. Birçok şekli ile karşımıza çıkan çelik yapıların yapılışı, üretim aşamasında titizlik ve yüksek standartlarda gerçekleştirilmelidir. Çelik yapılarda hangi profiller tercih edilmeli ? sorusunda,  en güvenilir yanıtı, yıllardır süregelen tecrübemiz doğrultusunda firmamız sunacaktır.

Çelik yapılarda profil çeşitleri, geniş seçenek yelpazesiyle karşımıza çıkmakta. Üretimini gerçekleştirdiğimiz bu yapılar,  hız ve kalite bazında değerlendirildiğinde rakiplerinin önüne geçmektedir. Kare, dikdörtgen, oval, elips, özel şekilli,galvanizli ve boyalı profiller çelik yapılarda en çok tercih edilenlerdendir.

Sağlamlığı, üretim hızı, içerisinde kullanılan homojen karşımları ve materyallerinin kalitesi ile uzun ömürlü olması garanti edilmektedir. Üretimimizin her aşamasında bu stratejileri baz alarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.  Çelik yapılarda hangi profiller tercih edilmeli sorusuna ek olarak, hangi alanlarda kullanıldığını da bilmek ve ona göre üretimi gerçekleştirmek gerekir.

Kare profil yapılarda nakliye ve mobilya sektörü yer alırken, dikdörtgen profil yapılarında bu sektörlere otomotiv de eklenmektedir.Özel şekilli yapılarda, gelişmiş rulo şekillendirme tekniğinden faydalanılmaktadır. İhtiyaç duyulan ebat ve boyutlarda üretimi gerçekleştirilmektedir. Denizcilik ve mimari uygulamalar için elips yapıda çelik profiller tercih edilmelidir.

Galnavizli profiller, standart profillere paslanmayı önlemek adına yapılan galnavizleme işlemi ile oluşmaktadır. Daha çok inşaat sekttöründe kullanılırken, dayanıklılık ve direnci artırmak için yapılan bir profil çeşididir. Boyalı profil yapıları ise siyah renkte olan yapıyı, kiremit rengi ve kırmızıya dönüştürme işlemidir. Çatı yapımı alanında kullanılmaktadır.

Çelik Yapıda Profillerde Neden Karaca Metal?

Üretiminin her aşamasında kullanılan materyaller ve alanında uzman ekibimizle, çelik yapıda profilleri yüksek kalite standartlarında üretmekteyiz. İhtiyaç duyulan çeşit, boyut ve ebatlarda ortaya çıkardığımız ürünlerimizin, stoklarda yer almasıyla sizlere hızlı teslimat süresini  garanti etmekteyiz. Bunun yanı sıra firmamızdan tercih edeceğiniz ürünlerin uygun fiyat avantajını da sunmakla beraber, eşsiz kaliteli üretimimizin farkını yaratmaktayız.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon