Çit Hasırı Nerede Kullanılır?

Çit hasırı, çelik hasır tekniklerinden yararlanılarak üretilen ve çevre düzenlemelerinde de kullanılan hasır çeşitleri arasında yer almaktadır. Güvenlik ve koruma amaçlı olarak da kullanılan çit hasırı, genellikle duvar üzeri uygulamalarında yer alan ekonomik bir çit ürünü olarak da adlandırılmaktadır.

Standart dört farklı boyutta üretilen çit hasırları siyah nervürlü çelik çubuklardan da üretilebilmektedir. Ayrıca kişiye özel olarak da üretilebilen çit hasırlarını ihtiyaç duyduğunuz boyutlarda ve türlerde satın alabilirsiniz.

Siyah veya galvanizli, köşebent, boru ve kutu profil olarak da kullanılabilen çit direkleri de üretilmektedir. Park, bahçe, konut, site, fabrika ve spor sahalarının çevre düzenlemelerinde yoğun bir şekilde kullanılan çit hasırları bu tür mekanların en temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır.

Çit Hasırı Çeşitleri

Siyah nervürlü çelik çubuklardan üretilen çit hasırlarının uzun ömürlü olabilmesi için ilk etapta üzerlerine antipas daha sonra ise boya sürülmesi tavsiye edilmektedir. Standart siyah nervürlü çelik çubuktan üretilen çit hasırları aynı zamanda düz siyah çelik çubuktan, ön galvanizli veya sıcak daldırma galvanizli telden de üretilebilmektedir. Sıcak daldırma galvanizli tellerden üretilen çit hasırları uzun süre boyunca boya sürülmeden doğa şartlarına ve çevresel faktörlere karşı dayanıklıdır.

İstenilen ölçülerde enine veya boyuna kesilen paneller doğrudan veya köşebent içerisine alınarak direklere kaynaklamak veya vidalamak suretiyle monte edilebilmektedir. Montajı son derece kolay olan çit hasırlarının montajı konusunda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız bu konuda profesyonel destek almayı da deneyebilirsiniz.

Karaca Metal Güvencesi

Uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabileceğiniz çit hasırları aynı zamanda ek bir bakım veya onarım gerektirmeden de kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerdir. Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan çit hasırlarını farklı mekanlarınızda ve projelerinizde değerlendirerek daha estetik bir görünüm yakalayabileceğiniz gibi aynı zamanda daha güvenilir mekanlar da elde edebilirsiniz.

Güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz çit hasırları arıyorsanız sizler de firmamızı tercih edebilir ve ihtiyaçlarınızı Karaca Metal güvencesiyle karşılayabilirsiniz. Farklı renklerde, düz, nervürlü ve çubuktan da üretilebilen ürünler aynı zamanda galvaniz de kaplanarak sizlere sunulabilmektedir.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon