Çit Hasırı Nerede Kullanılır?

Çelik hasır tekniğinden faydalanıp üretimi yapıldığı gibi, çevre düzenleme alanlarında kullanımı çok yaygın olan hasır çeşitlerinden biri de çit hasırlar olmaktadır.  Genel olarak bir çevre düzenleme alanlarında yaygın kullanımı bulunan bu ürünlerde, temel amaç güvenlik ve korumadır. Böylelikle kullanım alanlarında çit hasırı en iyi şekilde koruma isteğiyle çit alanlarında kullanabilirsiniz.

Toplamda standart olarak belirlenen boyutlandırma, 4 çeşitli boyutlandırma olarak belirlenir. Bununla beraber çit hasırların siyah nervürlü çelik çubuklardan da üretildiğini bilinir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda da üretimi yapılan bu çit hasır ürünlerinde, istenilen boyut ve ebatlarda özel üretimler yapılırken, kişiselleştirilerek en iyi şekilde özel boyutlar, türlerde de destek sağlanmaktadır.

Çevresel olarak bakıldığında, parklar, bahçeler, fabrika alanları, site ya da konut evler, spor sahaları ve akla gelebilecek türev tüm mekanlarda çit direklerine temel baz alınarak çit hasırları kullanılır. Siyah ya da galvanizli üretimi yapılarak paslanmaya karşı üretim gerçekleştirilir. Köşebent, kutu profil ya da boru modelleriyle de çit direklerinin üretimi yapılmaktadır.

Çit Hasır Çeşitleri Nelerdir?

Uzun ömürlü bir kullanım sunulması açısından siyah nervürlü çelik çubuklardan da üretimi yapılmakta olan çit hasırları, kesinlikle uzun ömürlü oluşu önemseyerek yapılırken günümüzde paslanmaya karşı özel boyalarla beraber işlem sağlanmış olur.

Herhangi bir paslanma, çürüme ya da orijinal halinde bozulma olmaması için standart siyah nervürlü çelik çubuklardan, ön galvanizli telden ya da müşterilerimizin isteklerine göre sıcak daldırma galvanizli telden de üretimi sağlanmaktadır. Bu türlerde yapılan çit hasırlarda temel amaç, uzun süreli kullanım hedeflenir. Dışarıdaki kullanımlar için, hava şartları ön plandadır ve bu sayede herhangi bir şekilde paslanmaya karşı, boya aşınmasına karşı çevresel faktörlerden etkilenmesi minimize edilir.

Monte etme almasında ise, doğrudan enine ya da boyuna şeklinde kesimi yapılan bu panellerde, ister doğrudan monte isterseniz de köşebent içine alınıp da direklere monte etme işlemi sağlanır. Bu aşamada gerekli ölçüler, direklerin arasında mesafe, en ve boy olarak alındıktan sonra hem kaynak işlemleri hem de vidalama işlemleri yapılarak en doğru şekilde montelenme sağlanır. Montaj aşamasında kusursuz olması adına profesyonel desteği bizden alabilir ve montaj aşamasında da satış öncesi ve satış sonrası olmak üzere tüm desteği bizlerden görebilirsiniz.

Çit Hasır Kalitesi

Ömür boyu kullanım imkânı sunacak olan çit hasırlar ile beraber yepyeni kullanım sağlayın, bakım ya da onarım dahi gerekmeden dayanıklı bir kullanım durumunu olsun. Mekanlarınızı daha güvenli yapmak için kullanacağınız çit hasırlar, Karaca Metal kalitesi ile dünya kalite standartlarında üretilerek en iyi şekilde size sunulur. Projelerinizde, çeşitli mekanlarda değerlendirmek adına elde edeceğiniz bu çit hasırlar, farklı mekanlarda birbirinden farklı estetik görünüm kazandırmak, modern bir dekor yaratmak adına kullanabileceğiniz niteliktedir.

Karaca Metal olarak, güvenilir ve kaliteli çit hasır hizmetleri verdiğimiz bu sektör içerisinde dilediğiniz gibi renklerden modellere kadar çeşitli ürün yelpazemizden faydalanabilirsiniz. Paslanmaması, ürün yapısı bozulmaması adına ise doğrudan galvaniz ile kaplanarak en doğru şekilde sizlere üretim yapılırken; farklı renklerden tutunda modellerdeki çubuk ya da nervürlü olan ürettiklerimize kadar çeşitleri inceleyebilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon