Çit Hasırları

Çit hasırlar endüstriyel ortamlarda performans gösterme gücüne, mimari tasarımları estetik açıdan zenginleştirme etkisine ve farklı alanlarda kullanım esnekliğine sahip çok yönlü bir üründür. Düzenli olarak tabelalara, korkuluk dolgularına, dolap girişlerine ve tesis ekranlarına dahil olabilen çit hasırları her tasarıma uygundur. Peki çit hasırları nerede kullanılır ve çit hasırları özellikleri nelerdir?

 

Çit hasırlar tarımsal alanda ve ticari alanda kullanılabilen ürünlerdir. Çok yönlü olmaları onların güvenlik amacıyla dahi kullanılmasını sağlamıştır. Çit hasırlar sunduğu faydalarla ön plana çıkan bir ürün ailesidir. Işığın ve rüzgarın içinden geçmesine izin verirler ama fiziksel ve büyük olan unsurların ilgili alana geçişine izin vermezler. Çit hasırları ölçüleri kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Çit hasır ağırlıkları da ihtiyaçlarınıza göre özel olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Çit Hasırları Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Hafif özellikleri kurulum sırasında kesmeyi ve tutmayı kolaylaştırır. Karaca Metal çit hasırlarda sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri size sunar. Çit hasırları boyutları ile geniş bir yelpazede de çözüm sunan Karaca Metal, çit hasırları firmaları arasında dikkat çekmektedir.

Çit hasırları kalitesi ile geniş bir kitleye hitap eden Karaca Metal, çit hasırları plaka ve çit hasırları çeşitleri ile sektör içerisinde parlamaktadır. Çit hasırları birim fiyat seçenekleri de seçeceğiniz ürünlerin özelliklerine göre değişebilmektedir. Çit hasırları fabrikası olarak hizmet sunan Karaca Metal’i tercih ederek sizler de ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz.

 • Çit hasırları dahil olmak üzere hasırlarda geniş ürün çeşitliliği
 • Çit hasırları tedarik hizmetinde güven, hız ve kalite odaklı hizmet yaklaşımı
 • Her projeye uygun uzun ömürlü, dayanıklı ve kaliteli çit hasırı üretimi
 • Rekabetçi fiyat politikası yoluyla en uygun fiyatlandırma
 • Çit hasırları üretim aşamasında gerekli tüm kalite kontrolü aşamalarına tam uyumluluk

Karaca Metal Çit Hasırları

Çit hasırları dış mekanlarda kullanılabilecek özel ürünlerdir. Delilik metal, cam, galvanizli çelik ve alüminyum olabilen çit hasırları belirgin özellikleri ve avantajları nedeniyle popülerdirler. Kullanım amacınıza bağlı olarak çit hasırları ürünlerinin şekillerine kendiniz karar verirsiniz. Karaca Metal sadece ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde üretim gerçekleştirir.

 

Çit hasırları güvenlik için kullanıldıklarında alanı gözetleme avantajı sunar. Bu ürünlerin yüksek çekme dayanımı vardır. Oldukça esnek olduklarından pek çok alanda kullanılırlar. Estetik görünümleriyle mimari yapılara uyum sağlayabilirler. Karaca Metal tüm bu özellikleri barındırabilen yüksek kaliteli çit hasırlar üretir.

 

Karaca Metal tarafından üretilen çit hasırları standartlar boyutlarda olurlar. Standardın dışında çit hasırı ihtiyacınız varsa özel üretim yaptırma yoluna gidebilirsiniz. Karaca Metal projelerinize en uygun çit hasırı ürünlerini hızlı, güvenli ve kaliteli bir bir içimde üretme başarısını gösterir.

KULLANIM ALANLARI

Çit hasırlar en temel çit ürünlerinden biridir. Çit hasırları galvanizli çelik veya paslanmaz çelikten üretilirler. Çit hasırların konuttan endüstriyel alanlara kadar birçok farklı kullanım alanı vardır. Kullanıldıkları her alanda yüksek dayanıklılık sunan bu ürünler çok yönlü oluşları ile ön plana çıkarlar.

 • Çit hasırları güvenlik amacıyla kullanılan ürünlerin başında gelir.
 • Çiftliklerde ve tarımsal bölgelerde çit hasırların kullanımı oldukça yaygındır.
 • Çit hasırlarının en çok kullanıldığı alanlardan birisi bahçecilik işleridir.
 • Endüstriyel alanda özellikle tren yollarında ve otoyollarda çit hasırları yaygın bir biçimde kullanılır.
 • Güvenlik için oluşturulan istinat duvarlarında çit hasırlarının kullanımı oldukça yaygındır.
 • Konutların balkonlarında ve bahçelerinde izinsiz girişleri engellemek amacıyla çit hasırlar kullanılır.

 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon