Delikli Saclar

Delikli saclar, yüzeysellik veya kullanılabilirlik nedenlerinden ötürü belirli bir düzende normal düz saclar delinerek oluşturulur. Delilik saclar genellikle su veya havanın geçmesinin gerekli olduğu havalandırma veya filtreleme gibi noktalarda kullanılır. Delikli desenlerinden ötürü bu saclar genellikle çok hafif ve incedir.

Delikli saclar alüminyum, soğuk haddelenmiş çelik ve paslanmaz çelik şeklinde farklı türlere sahiptir. Delikli saclar benzersiz delik modelleriyle oluşturulabilir. Çeşitli ölçülerde olabilen bu saclar yüksek güç ve ağırlık oranına sahiptirler. Delikli saclar estetik açıdan çekici, işlevsel ve çok yönlü oldukları için tercih edilirler. Bu sacların kesimi ve üretilmesi oldukça kolaydır.

Delikli Sac Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Delikli sac ürünleri çok farklı boyutlarda, ölçülerde ve desenlerde olabilir. Karaca Metal ihtiyaç duyduğunuz tüm boyut, ölçü ve desenlerde ürünleri temin etmenizi sağlayabilir. Delikli sac imalatı yapan firmamız sizlere profesyonel çözüm sunmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürün satın almak istiyorsanız bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz:

  • Kaliteli ürün sunumu ile hizmet sürekliliğinin sağlanması
  • Delikli sac ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
  • Güvenilir hizmet sunumu ile müşteri memnuniyeti
  • Rekabetçi fiyatlandırma politikası işe benzersiz fiyatlar
  • Ürün çeşitliliği sayesinde müşteri taleplerine uyum

Karaca Metal Delikli Sac Ürünleri

Karaca Metal delikli sac ürünleri estetik bir çekicilik sağlayan çok çeşitli delik boyutlarına ve desenlere sahiptir. Tamamen endüstri standartlarına uygun olan ürünlerimiz gereksinimlerinize uygun olarak üretilir. Müşterilerimizle iletişime geçtiğimiz zaman onları sadece bir müşteri olarak görmek yerine onları bir iş ortağı gibi düşünerek hareket ederiz.

Karaca Metal en kaliteli ve fiyat açısından en uygun delikli sac ürünlerini bulmanıza yardımcı olur. Son derece geniş olan ürün yelpazemizle ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ile tüm ürünlerimizden memnun kalmanızı sağlarız.

Sürekli gelişimi düşünen yenilikçi ekibimiz endüstriyel gelişmeleri takip ederek en son teknolojiyi kullanmaya çalışır. Ekibimiz verimli, kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet verebilmek için sürekli kendisini geliştirir. Bizimle çalışmayı tercih ettiğinizde kalitemizi ortaya koyan zamanında ürün teslimatı prensibimizle tanışırsınız. Delikli sac ölçüleri arasında her kişinin bütçesine ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek özel ürünler yer almaktadır. Delikli sac modelleri de aynı şekilde sizlere özel olarak hazırlanabilmektedir. Delikli sac çeşitleri konusunda geniş bir yelpazede sizlere hizmet veren delikli sac fabrikası firmamız sizler için en ideal olabilecek ürünleri geliştirmektedir.

Kullanım Alanları

Karaca Metal tüm dekoratif ve fonksiyonel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde çeşitli delilik saclar üretir. Düz yuvarlak delik, kademeli yuvarlak delik, yarıklı yuvarlak delik, kare, altıgen, sekizgen, hava yolu ve tam yapraklı yonca desenlerine delikli sac ürünlerimiz vardır. Bu saclar genel olarak metal tabelalarda ve metal panolarda kullanılır. Bunun dışında delikli sac kullanım alanları için aşağıdaki maddelere de göz atabilirsiniz.

  • Delikli saclar işlevsellikleri nedeniyle metal tabelalarda ve panolarda kullanılır.
  • Delikli sacların çok yönlü yapısı onların filtre olarak kullanılmasını sağlar.
  • Son derece estetik yapıya sahip oldukları için mimari uygulamalarda değerlendirilirler.
  • Çeşitli güvenlik tedbirlerinde ve güvenlik bariyerlerinde delikli saclar kullanılabilir.
  • Delikli saclar düzenli cephe kaplaması yapabilmek için ekstra bir koruma alanı olarak kullanılabilirler.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon