Galvaniz Sac Plaka Ağırlıkları

İki tarafı çinko kaplı olan karbon çelik sac malzemeler galvaniz sac  plaka olarak adlandırılıyor. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan galvaniz sac plaka ağırlıkları  ise değişkenlik gösteriyor. Yenilikçi bir anlayışla üretim gerçekleştiren firmaların ihtiyaca yönelik olarak istenen her ağırlıkta  ürün çeşidi hazırlayabildiğini belirtelim.

Üretimde kullanılan bu plakalarda ağırlık ve aynı zamanda ebat da istendiği gibi belirlenebiliyor. Çocuklar için hazırlanan oyun alanı ekipmanı olarak kullanılabilen bu ürün çeşitleri şayet koşullar uygun olursa çatı malzemesi olarak bile rahatlıkla tercih edilebiliyor. Aynı zamanda tüm prefabrik yapıların ve metal yapıların vazgeçilmez materyallerinden biri olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Galvaniz Sac Plaka Kullanım Alanları

Oldukça yüksek mukavemet özelliğine sahip olması yapı malzemesi olarak rahatlıkla tercih edilmesini beraberinde getiriyor. Ürünlerin sahip olduğu teknik özellikler elektrik kutularında da sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor olmasını sağlıyor. Bununla birlikte havalandırma sistemlerinin aktif olmasını sağlayan ekipman olarak da tercih edilebildiği bilgisini aktaralım.

Bu ürünler birim fiyat bakımından son derece avantajlı bir seçenek oluyor ve haliyle otomotiv sektöründe de oldukça yaygın bir şekilde kullanılabiliyor.  Otomotiv sektörünün ihtiyaçlarını %100 karşılayabiliyor olması ve buna uygun fiyat avantajının eşlik etmesi vazgeçilmez malzemelerden biri olmasını sağlıyor. Korozyon direnci gerektiren tüm ürünlerde tercihlerin odak noktası haline gelen galvaniz sac plaka hakkında  detaylı bilgi almak isteyenler firmamız ile irtibata geçebilir.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon