Galvanizli Profiller

Standart profillerin galvanizleme işleminden geçmesiyle beraber üretilen Galvanizli profiller, günümüzde en çok paslanmayı önlemek amacıyla yapılmakta ve üretilmektedir. Paslanmanın hassas olduğu ve paslanmaya dair hiçbir durumun yaşanmaması istenen tüm alanlarda galvanizli profillerin kullanımı söz konusudur. Galvanizleme uygulamasında en çok bilinen yöntem ise, standart üretilmiş profiller, çinko banyosu olarak yapılan sıcak daldırma işlemi uygulanması galvanizleme işlemi olarak bilinir.

Standart profil ürünleriyle galvanizli profiller arasında önemli bir fark sadece galvanizli olması fark bulunur. Galvanizli olması farkı ise, birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Paslanmaya dayanıklı olan oval ve kare profil ürünlerinin galvanizli halleri ile birlikte hem dayanıklılık hem de direncin arttırıldığı gözlenmiştir. Buna göre standart profil ürünlerinden daha farklı alanlar olarak, direncin ya da dayanıklılığın önem kazandığı ortamlarda kullanımları söz konusudur.

Galvanizli Profil Ürünleri Üretiminde Karaca Metal Kalitesi

Karaca Metal, standart profiller gibi galvanizli profillerin üretiminde de sizlere çözüm sunar. Galvanizli profillerde çeşitli ürün yelpazesinde, farklı boyut ve ebatlarda üretimler sağlanmaktadır. Galvanizli profil ürünlerinde istenilen nitelikte tüm ürünleri tedarik edebiliyor, isteklerinize en uygun şartlarda direnç ve dayanıklılığın arttırıldığı niteliklerde üretimler sağlıyoruz.

Yüksek kaliteli iş anlayışımız ile birleşen dayanıklı galvanizli profiller, günümüz koşullarında en çok inşaat sektöründe kullanılır. Ekstra direncin ve dayanıklılığın önem kazandığı sektörlerin tamamında, Karaca Metal olarak tüm projelerinizde çözüm sağlıyoruz. Üretim aşamasında sağlanan kalite kontrolü hattımız ile tüm üretimlerimizde olduğu gibi galvanizli profil ürünlerine dayalı eksiksiz ve hatasız üretim garantisi sunuyoruz.

Demir ve çelik sektörü çerçevesinde en iyi fiyat garantisi sunduğumuz bu sektörde, Karaca Metal olarak sizlerin güvenini kazanmak ve memnun edici üretim yapabilmek, en büyük dayanağımızdır. Bu konuda hassas olduğumuz gibi %100 zamanında teslimat garantisi sunarak galvanizli profil ürünleriyle ilgili özel çözümler sunuyoruz.

Karaca Metal İle Galvanizli Profil Ürünleri Üretim Hizmetleri

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğumuz bu alanda, birçok noyut ve şekillere sahip biçimde galvanizli profil üretiyoruz. Çözüm arayışınız, ihtiyaçlarınız temel baz alınarak %100 hızlı, kaliteli ve garantili bir hizmet sunabilmekteyiz. Stoklarımızda hazır ettiğimiz birçok galvanizli profil ürünlerinde, stok dışı boyutlar ve özel isteklerinizi de en hızlı teslimat süresi sözü vererek uygun biçimde tasarlıyor ve planlamaya alıyoruz. 

Standart boyutlarda ki stoklarımız dışında bir üretim istiyorsanız, en hızlı şekilde sizlere galvanizli profil ürünleri sunabilir, sektörünüze en uygun özellikteki ölçülerde de üretimlerimizi yapabiliriz. Gerçek ve en uygun fiyatlarla birlikte kaliteli profil ürünleriyle ihtiyaçlarınızın tamamını Karaca Metal ile karşılayın.

Galvanizli Profil Ürünleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

İnşaat sektörüne dayalı kullanım alanlarında, dış cephede yapılacak tüm çalışmalar dayanıklılık esas alır. Bu sebeple, bu alanlarda direkt olarak galvanizli profillere başvurulmaktadır. Yine ek olarak neme karşı dayanıklılık istenen alanlarda da galvanizli bir profil kullanımı tercih edilir. Makine üretim aşamasında da galvanizli profiller kullanılırken, dekoratif amaçlı kullanımlarda da dayanıklılık esas alındığında direkt ilk akla gelen ürünlerden biri yine bu profiller olmaktadır. 

Paslanmaya dayanıklılığın önemli olduğu tüm alanlarda galvanizli profiller kullanılır. En çok görülen alanlar ise genelde makine üretimi sektörleri ve inşaat sektörleri olmaktadır. Bu alanlarda sıkça rastlanan galvanizli profil üretimleri, istenen direnç ve dayanıklılığın sağlanması nedeniyle önemli rol oynamaktadır. Ziraat endüstriyel alanlarında da yine galvanizli profillerin kullanımı geniş bir alana sahiptir. 

Sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan galvaniz profilleri demirciler sitesi içerisinde yer alan firmamızdan temin edebilirsiniz.

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon