Galvanizli Profiller

Galvanizli profiller standart profillere galvanizleme işleminin uygulanmasıyla üretilirler. Galvanizleme işleminin uygulanma amacı daha çok paslanmayı önlemektir. Galvanizleme işlemi için tercih edilen en yaygın yöntem profillerin bir çinko banyosuna batırılması ile gerçekleştirilen sıcak daldırma galvanizleme işlemidir.

 

Galvanizli profiller standart profil ürünleriyle aynı özelliklere sahiptir ancak galvanizli olması çeşitli avantajlar sunar. Oval profil ve kare profil ürünlerinin standart hallerine ek olarak galvanizli halleri vardır. Bu galvanizli profil ürünleri direncin ve dayanıklılığın gerekli olduğu alanlarda kullanılırlar.

Galvanizli Profillerde Karaca Metal Farkı

Galvanizli profiller farklı boyutlarda ve ebatlarda olabilirler. Karaca Metal ihtiyaçlarınıza en uygun galvanizli profil ürününü tedarik etmeyi başarabilir. Galvanizli profiller daha çok inşaat sektöründe ekstra direnç ve dayanıklılık için tercih edilirler.

  • Yüksek kaliteye dayalı hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetine odaklanma
  • Her proje için uzun süreli kullanıma uygun galvanizli profil tedariki
  • Galvanizli profil üretiminin her aşamasında eksiksiz kalite kontrolü
  • Galvanizli profil ürünlerinde rekabetçi fiyat politikasıyla müşteriler açısından en ideal fiyatların sunulması
  • Galvanizli profil ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
  • Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımla demir ve çelik endüstrisine katkı sağlama

Karaca Metal Galvanizli Profil Ürünleri

Karaca Metal çok farklı boyutlarda ve şekillerde galvanizli profil üretimi gerçekleştirebilir. Müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir şekilde ürün tedariki sağlamaya çalışırız. Stoklarda olmayan boyutlar için teslimat süresine uyum sağlayacak şekilde planlama yaparız.

 

Karaca Metal standart boyutlarda galvanizli profil ürünleri sunmasının yanında ihtiyaçlarınıza uygun özel boyutlarda galvanizli profil ürünleri sunabilir. Rekabetçi fiyat politikamız müşterilerimize ürünleri en uygun fiyatla sunmamız açısından bize avantaj sağlar. Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir hizmet için bizi tercih edebilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI

Galvanizli profiller, makine üretimi ve inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin ıslak zeminde kaymaması ve neme dayanıklı olması inşaat sektöründeki ihtiyaçlar açısından büyük avantajdır. Buna ek olarak ziraat endüstrisinde galvanizli profil kullanımı oldukça yaygındır.

  • İnşaat sektöründe dış cephe için ekstra dayanıklılığın gerekli olduğu alanlarda galvanizli profiller kullanılır.
  • Neme karşı dayanıklılığa ihtiyaç duyulan alanlarda galvanizli profiller tercih edilir.
  • Sıcak ve soğuk olarak kendini ayarlayabilen bir ürün olduğu için makine üretiminde galvanizli profiller kullanılabilir.
  • Galvanizli ürünler dayanıklı yapıları sayesinde dekoratif amaçlar için kullanılabilen ürünler arasında yer alırlar.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon