Genişletilmiş Sac

Genişletilmiş saclar, katı sacların veya ruloların işlenmesiyle elde edilir. Bir makine yardımıyla saclarda delme işlemi gerçekleştirilir ve açık elmas desenler oluşturulur. Genişletilmiş saclar yükseltilmiş ve düzleştirilmiş şekilde olabilir. Yükseltilmiş saclarda dalgalı sırtlara sahiptir, düzleştirilmiş saclar ise tamamen düzdür. Peki genişletilmiş sac nerede kullanılır ve ne gibi özelliklere sahiptir?

 

Genişletmiş sac, bir alana veya nesneye girişi engellemek için veya bir bariyer olarak kullanılır. Bu saclar sıvıların ve gazların serbest bir biçimde geçişine izin verilen noktalarda değerlendirilir. Genişletilmiş saç alüminyum, paslanmaz çelik, sıcak haddelenmiş çelik ve soğuk haddelenmiş çelik olmak üzere farklı metal türlerinde olabilir.

Genişletilmiş Sac Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Genişletilmiş sac, çok sayıda elmas şeklinde açıklığa dizilmiş ve gerilmiş bir sac ürünüdür. Genişletilmiş sac dekoratif bir etki sunarken ağırlık ve metal açısından tasarruf edilmesini sağlar. Karaca Metal farklı boyutlarda genişletilmiş sac üretimi yapar. İhtiyaçlarınızın karşılayacak bir ürün satın almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz:

 • Genişletilmiş sac ürünlerinde %100 zamanında teslimat sözü
 • Kaliteli ürün sunumu ile kaliteli hizmet sürekliliğinin sağlanması
 • Güvenilir hizmet sunumu yoluyla müşteri memnuniyeti
 • Rekabetçi fiyatlandırma ile müşterinin memnun kalabileceği fiyatlar
 • Ürün çeşitliliği sayesinde müşteri taleplerinin karşılanması

Karaca Metal Genişletilmiş Sac Ürünleri

Karaca Metal genişletilmiş sac üretiminde endüstri standartlarını yakalamış bir markadır. Size sunacağımız hizmetlerde sadece satışa değil aynı zamanda satış sonrası desteğe odaklanırız. Böylece Karaca Metal ile çalıştığınız için memnuniyet duymanızı sağlarız.

 

Karaca Metal en kaliteli ve fiyat açısından en uygun genişletilmiş sac ürünlerini bulmanızı sağlar. Oldukça geniş olan ürün yelpazemiz ile size yardımcı olmaya hazırız. Önceliğimiz memnun kalacağınız türden ürünlerle buluşmanızı sağlamaktır.

 

-- GENİŞLETİLMİŞ SAÇ ÖLÇÜ TABLOSU --

 

Bulunduğu sektörde sürekli gelişim odaklı çalışan markamız bu yaklaşımı dahili ekibine yansıtmayı başarır. Ekibimiz sektördeki gelişmeleri takip ederek kendisini yeniliklere hazır hale getirir. Aradığınız ürünü size sunmaya çalışırken zamanında teslimat ilkesinde göre hareket ederiz. Genişletilmiş sac boyutları konusunda sizlere destek sunan Karaca Metal genişletilmiş sac firmaları arasında ön plana çıkmayı başarmış bir firmadır. Genişletişmiş sac kalitesi konusunda kendisini ispatlayan Karaca Metal, genişletişmiş sac plaka ve genişletilmiş sac çeşitleri konusunda da geniş bir yelpazede de hizmet sunmaktadır.

Genişletişmiş sac birim fiyat seçenekleri seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Genişletilmiş sac fabrikası olarak hizmet sunan Karaca Metal’de her kişinin bütçesine uygun seçenekler yer almaktadır.

KULLANIM ALANLARI

Genişletilmiş saclar, platformlar, podyumlar, yürüme yolları, raylı alanlar ve konveyörler gibi alanlarda yaygın olarak kullanılırlar. Sahip olduğu elmas şeklinde açıklıklar onun çok yönlü bir ürün olmasını sağlar. Bu açık desenler sayesinde döşemelere ve ızgaralara uygulanabilen bir üründür. Genişletişmiş sac ölçüleri ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanabilmektedir. Aynı zamanda genişletilmiş sac ağırlıkları da kişiye özel olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Genişletilmiş saclar kullanım alanlarına göre maliyet açısından etkin bir çözümdür:

 • Genişletilmiş saclar sahip oldukları açık desenler sayesinde hava veya sıvı filtrelerinde kullanılır.
 • Pil hücreleri genişletilmiş sacların kullanıldığı alanlardan biridir.
 • Havalandırma sistemlerinde genişletilmiş sac kullanımı oldukça yaygındır.
 • Uydu ve radar antenlerinde genişletilmiş sacların kullanılması mümkündür.
 • Genişletilmiş saclar özellikle açık havada hizmet sunan restoranların ızgaralarında tercih edilirler.
 • Duvarların, çitlerin, tavanların ve zeminlerin sabitlenmesi için genişletilmiş saclar kullanılır.
 • Endüstriyel ortamlardaki merdivenlerde ve yürüyüş yollarında genişletilmiş sacların kullanımı yaygındır.

 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon