Genişletilmiş Sac

Kat sac ya da ruloların işlenmesi ile elde edilen genişletilmiş saclar öncelikle bir makine yardımı ile delinirler. Bu sayede görüleceği üzere açık elmas desenler meydana getirilir. Genişletilmiş saclar düzleştirilmiş ve yükseltilmiş biçimlerde olabilir. Düzleştirilmiş saclar düz yapıda olmakla beraber yükseltilmiş saclar dalgalı sırtlara sahiptirler.  

Genişletilmiş sac dediğimiz saclar bir nesne ya da alana girişi engellemek amacı ile sıklıkla kullanılırlar. Yani kısaca bariyer olarak işlev görürler. Bu tip saclar gaz ve sıvıların serbest bir şekilde geçişine izin verilen kısımlarda sık bir şekilde değerlendirilirler.

Genişletilmiş saclar farklı metal türlerinde olabilir. Bunlar arasında paslanmaz çelik, alüminyum, soğuk haddelenmiş çelik, sıcak haddelenmiş bulunmaktadır. 

 

Genişletilmiş Sac Ölçü ve Ağırlık Tablosu

Kalınlık (mm) Ebat (mm) Göz Aralığı (mm) 1 Plaka Ağırlık (kg) Kalite
2,00 MM 1000X2000 MM 55X22 7,50 KG ST37  
2,00 MM 1250X2500 MM  30X13 19,50 KG ST37  
2,00 MM 1250X2500 MM 55X22 11,50 KG ST37  
3,00 MM 1000X2000 MM 55X22 16,00 KG ST37  
3,00 MM 1250X2500 MM 55X22 23,50 KG ST37  

Karaca Metal ile Genişletilmiş Sacda Kaliteli Olanı Tercih Edin

Genişletilmiş sac dediğimiz saclar gerilmiş ve çok fazla sayıda elmas şeklinde açıklığa dizilmiş sac ürünlerdir. Ağırlık ve metal açısından tasarruf sağlarken genişletilmiş saclar dekoratif olarak da büyük bir etki sağlarlar. Karaca Metal olarak yıllardır farklı ebatlarda genişletilmiş sac ürünü üretimi yapmaktayız. İhtiyacınıza en uygun genişletilmiş sac ürünlerimizi görebilirsiniz. Karaca Metal olarak;

 • Kaliteli hizmet sürekliliğini sağlıyoruz.
 • Önceden belirlenmiş teslim zamanına %100 uyuyoruz.
 • Rekabetçi bir anlayış ile fiyat konusunda müşterilerimizin lehine işlem yapıyoruz.
 • Ürün çeşitliliğini sık tutarak müşterilerin tüm taleplerini karşılıyoruz.
 • Güvenilir ve şeffaf hizmet sunumu ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

İhtiyacınıza Uygun Genişletilmiş Saclar Karaca Metal’de

Karaca Metal olarak diğer tüm sac çeşitlerinde olduğu gibi genişletilmiş sac ürünlerinde de standartları en iyi şekilde koruyoruz. Bununla beraber sadece satış esnasında değil satıştan sonra da müşterilerimize gereken desteği veriyoruz. Karaca Metal olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. 

Kalite ve fiyat dengesini çok iyi bir şekilde düzenleyen firmamız size en uygun genişletilmiş sac ürünlerini sunmaktadır. Diğer tüm sac ürünlerinde olduğu gibi genişletilmiş sac ürünlerinde de çeşit bakımından oldukça geniş bir seçenek sunuyoruz. 

Marka olarak sektörde sürekli dinamik bir yapıda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekibimiz firma içi eğitimlerle sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve yeniliklere en iyi şekilde adapte olmaktadır. Aradığınız ürünü sizlere kusursuz bir biçimde sunmakla beraber zamanlamaya da son derece dikkat ediyoruz. 

Genişletilmiş sac ürünlerinin boyutları konusunda ihtiyacınıza göre üretim yapan firmamız Karaca Metal diğer sac firmaları arasındaki farkını her daim göstermektedir. Seçeceğiniz genişletilmiş sacın birim fiyatı teknik özelliklere göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak Karaca Metal olarak müşterilerimize her daim çözüm üreten firmamız hemen her bütçeye uygun ürünler sunmaktadır.

Genişletilmiş Sac Kullanım Alanları Nerelerdir?

Genişetilmiş sac ürünleri pek çok alanda kullanılabilmektedir. Raylı alanlar, yürüme yolları, podyumlar, platformlar, konveyörlerde sıklıkla kullanılır. Üzerindeki elmas tipindeki açıklıklar nedeni ile çok yönlü kullanıma elverişlidir. Bu açıklıklar sayesinde hem ızgaralara hem de döşemelere rahat bir şekilde uygulanabilirler. Genişletilmiş sac ölçüleri ise müşterilerimizin ihtiyacına göre ayarlanabilmektedir. Bununla beraber genişletilmiş sac ağırlıkları da yine ihtiyaca göre tasarlanabilmektedir. Maliyet açısından genişletilmiş saclar oldukça avantajlıdır. Genişletilmiş sac kullanım alanlarını özetlemek gerekirse;

 • Pil hücreleri,
 • Sıvı ya da hava filtreleri,
 • Radar ya da uydu antenleri,
 • Havalandırma sistemleri,
 • Zemin, tavan, çit ve duvarların sabitlenmesinde,
 • Açık hava restoranlarının ızgaralarında,
 • Yürüyüş yolları ya da endüstriyel ortamlardaki merdivenlerde sık bir şekilde kullanılırlar.
Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon