HEA Demirleri

Piyasada sık bir şekilde kullanılan HEA demirlerinde dikey elemanlara gövde yatay elemanlara ise flanş adı verilmektedir. Üretim olarak genellikle yapısal çelikten imal edilirler. Bu demir türü özellikle gövde kısımları makas kuvvetine karşı son derece dirençlidir. Ayrıca flanşlar kiriş tarafında yaşanan bükülme momenti gibi durumlara karşı son derece dirençlidir. Şimdi HEA demirlerin nerede ve hangi amaçla kullanıldığına değinelim.

Geniş flanşlı kiriş dediğimiz şey bir çubuk şeklinde olan yapı profillerinden bir tanesi olmaktadır. HEA demiri dediğimiz demirler hemen her özel ya da genel yapının, makine ya da köprünün yapımında kullanılırlar. Özellikle köprü, makas, döşeme ve sütunlarda sık bir şekilde karşılaşılabilir. 

Kaliteli HEA Demirleri Karaca Metal’de

HEA demirlerinin boyutları yapılacak işleme göre değişebilir. Genellikle ağır işlerin gerçekleştirildiği inşaatlarda ya da ağır makinelerde kullanımı söz konusudur. Ağır yapılar HEA demirleri ile en iyi şekilde desteklenmektedir. Karaca Metal’i tercih ederek HEA demirlerinde kaliteli ve hesaplı olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Karaca Metal olarak; 

  • Rekabetçi fiyat politikası ile müşterilerimize en uygun ürünler sunuyoruz.
  • Geniş ürün çeşitliliği ile herkesin ihtiyacını kusursuz şekilde karşılıyoruz.
  • Üretim aşamasında süreklilik arz eden kalite kontrolüne önem veriyoruz.
  • Hemen her projede kolay bir şekilde kullanılabilen demir üretimi yapıyoruz.
  • Zamanlama konusunda hassas davranıyor ve önceden belirlenmiş takvime uygun teslimatı gerçekleştiriyoruz. 

HEA Demirleri Kullanım Alanları

HEA demirlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi eğilme ya da bükülme gibi durumlara karşı direnç göstermesidir. Bu sebeple yapılar ağır yüklere karşı da son derece dayanıklı olmaktadır. Bu yapı profillerinin flanş genişliği, boyutu, yüksekliği ve kalınlığı gövde kalınlığı baz alınarak ölçülmektedir. Karaca Metal olarak ihtiyacınız ölçüsünde ihtiyacınızı karşılayacak şekilde HEA demir sağlıyoruz. 

HEA demirleri pek çok farklı proje için kullanılan ideal ürünlerdir. Farklı projeleriniz için HEA demiri ihtiyacınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı daima ön planda tutan Karaca Metal ile hem ekonomik hem de kaliteli ürünler ile tanışırsınız. HEA demir ölçülerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ayarlıyoruz. Yine ağırlıkları da müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmaktadır.

Sizlere HEA demirlerini standart kalitede hızlı bir şekilde sunmaktayız. Ayrıca standart değil de kendi belirlediğiniz özel ölçülerde ürün talep ederseniz kaliteli üretim bandımızı devreye sokarak en hızlı şekilde ihtiyacınızı karşılıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı ve zamanında teslimat ilkesi ile müşterilerimize kusursuz ürünler sunuyoruz. Özellikleri ve işlevsellikleri ile ön plana çıkan HEA demirleri dilediğiniz boyutlarda dilediğiniz zaman içerisinde hızlı bir şekilde firmamız tarafından üretilmektedir. 

Yıllarını bu sektöre vermiş olan ve süreklilik standartlarından asla taviz vermeyen Karaca Metal olarak ürünlerimizin tamamı kaliteli işçilikle ortaya çıkarılmaktadır. Karaca Metal olarak yıllardır sektörde geniş bir kitleye hitap etmekteyiz. Tamamen şeffaf hizmet anlayışı benimsemiş olan firmamız birim fiyat seçenekleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaya özen göstermektedir. HEA demirleri hakkında daha fazla detay almak ve sipariş vermek için firmamız ile dilediğiniz an irtibata geçebilirsiniz. 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon