HEA Demirleri

HEA demirlerinde I şeklinde olan yatay elemanlara flanş, dikey elemana ise gövde adı verilir. HEA demirleri genellikle yapısal çelikten üretilirler ve inşaat mühendisliğinde kullanılırlar. Gövde kısmı makas kuvvetlerine karşı direnç gösterirler, flanşlar kiriş tarafında yaşanan bükülme momentine karşı dayanırlar. Peki HEA demirleri nerede kullanılır ve ne gibi özelliklere sahiptir?

 

Avrupai geniş flanşlı kiriş, bir çubuk şeklinde olan yapı profillerinden birisidir. HEA demirleri, binaların ve hemen hemen her türlü genel veya özel yapının, köprünün ve makinenin yapımında kullanılan geniş flanşlı ürünlerdir. Bu ürünler özellikle sütunlar, döşemeler, makaslar ve köprü uygulamalarında yoğun bir biçimde kullanılırlar.

HEA Demirlerinde Karaca Metal Farkı

HEA demirleri birçok farklı şekil ve boyutta olabilirler. Genellikle inşaatlarda, ağır makinelerde ve ağır işlerin gerekli olduğu hizmet işlerinde kullanılırlar. HEA demirleri çoğunlukla ağır yapıları desteklemek için kullanılır. Projeniz için gerekli olan HEA demir ürünlerinde Karaca Metal markasını tercih ederek kaliteli ürünlere erişim sağlayabilirsiniz.

  • Rekabetçi fiyat politikası ile müşterilerin memnuniyet duyacağı fiyatlar
  • HEA demiri ürünlerinde geniş ürün çeşitliliği
  • Her projede kolaylıkla kullanılabilen HEA demiri üretimi
  • HEA demiri üretim aşamasında süreklilik arz eden kalite kontrolü
  • HEA demiri tedarik hizmetinde güven, kalite ve hız odaklı hizmet ve üretim yaklaşımı

Karaca Metal HEA Demirleri

HEA demirleri eğilmeye ve bükülmeye karşı direnç gösterirler. Bu nedenle bu yapı profilleri ağır yüklere karşı dayanıklıdırlar. Genellikle bu yapı profillerinin boyutu yüksekliği, flanş genişliği, flanş kalınlığı ve gövde kalınlığı ile ölçülür. Karaca Metal size ihtiyacınız olan her boyutta HEA demiri tedarik edebilecek bir markadır.

 

Karaca Metal tarafından üretilen HEA demirleri çok farklı projelerde kullanılırlar. Tüm projelerinizde kullanabileceğiniz türde yapı profilleri arıyorsanız bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz. Karaca Metal daima ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurur. HEA demir ölçüleri kişiye özel olarak belirlenebilmektedir. Aynı şekilde HEA demirleri ağırlıkları da kişilere özel olarak tasarlanmaktadır.

 

Size standart HEA demiri ürünlerini hızlı bir biçimde tedarik edebiliriz. Standart değil özel boyutlu HEA demirlerine ihtiyaç duyuyorsanız kaliteli üretim bandımızı sizin için kullanmaya hazırız. Karaca Metal zamanında teslimat garantisi ve kaliteli hizmet sunmaya çalışan ekibiyle projelerinizde size yardımcı olabilmekten gurur duyar. HEA demirleri özellikleri ve işlevsel yapılarıyla ön plana çıkan ürünlerdir. Dilediğiniz takdirde HEA demirleri boyutları da sizlere özel olarak tasarlanabilmektedir.

HEA demirleri firmaları arasında yer alan Karaca Metal, HEA demirleri kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. HEA demirleri çeşitleri ile geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Karaca Metal, HEA demirleri birim fiyat seçenekleriyle de ilgi görmektedir. HEA demirleri fabrikası olan Karaca Metal ile iletişime geçerek sizler de ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon