HEB Profil İkitelli

HEB demirleri ve profilleri farklı boyutlarda ve şekillerde üretilebilen ürünler arasındadır. HEB profil modelleri genellikle inşaat, mühendislik, ağır makineler, kamyon yapımı ve ağır hizmet işlerinde kullanılmaktadır. Bu ürünlerin en yaygın kullanıldığı alanlar arasında ise ağır yapılar bulunmaktadır. Ağır yapıları destekleyebilmek için kullanılan HEB profilleri ağır yüklere karşı son derece dayanıklıdır. HEP profil İkitelli bölgesinde yer alan firmalardan temin edebileceğiniz profil çeşitleri arasındadır. Ancak firmalar arasından seçim yaparken her zaman güvenilir olan firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.

HEB profilleri aynı zamanda çelik kiriş olarak da adlandırılmaktadır. Binaların yapımında destek amaçlı olarak kullanılan HEB profilleri, kayma kuvvetlerine, kırılmalara, yırtılmalara veya çökmelere karşı direnç sağlayabilen ürünlerdir. Ürünlerin gövde ve bükülme hareketlerine karşı dayanıklı olan kısımlarına flanş adı verilmektedir. HEB profillerinin ağırlıkları projelerinizdeki ihtiyaçlarınıza özel olarak belirlenebilir.

HEB Profilleri Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Eğilme momenti, dış yükler, ağırlıkları, açıklığı ve yükü gibi reaksiyonların sonucu olarak HEB demirlerine uygulanan yapı profilleri bulunmaktadır. İnşaat mühendisliğinde ön plana çıkan HEB profilleri kamyon ve otomobil çerçevelerinde de kullanılmaktadır. Makine çerçevelerinde ve diğer mekanik ya da yapısal sistemlerde de ihtiyaç duyulan HEB profilleri ufak yapılarda ve işlerde de kullanılabilecek özelliklere sahiptir.

HEB profilleri yapısal ürünler olarak farklı projelerde değerlendirilebilecek özelliklere sahiptir. Makine iskeletleri HEB demirlerinin yaygın olarak kullanıldığı bir diğer alandır. Alçak konutlar ve prefabrik yapılarda da HEB profilleri ve demirlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Çelik platformları, köprüler ve barajlarda da destek elemanları olarak HEB profillerinden sizler de yararlanabilirsiniz. HEB profillerinin teknik özellikleri ve fiyat bilgileri için Karaca Metal ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon