IPE Demirleri

Yapı profil türlerinden biri olan IPE demirlerinin, doğrudan yapısal ve endüstriyel alanlarla ilişkisi bulunmaktadır. Dayanıklılık kabiliyeti yüksek olan bu üretimi sağlanan ürünler, doğrudan makine, ağır taşıt ya da bina yapımı gibi alanlarda kullanımı bulunmaktadır. IPE demirleri ölçülerine bakıldığında, çok yönlü üretimi olması sayesinde çeşitli ebatlarda üretimi yapılabilmektedir. İstenilen gövde kalınlığına göre özel üretim sağlanabilir, kullanım amacı ve alanına göre de talep edilen ebatlarda özel üretimler gerçekleştirilebilmektedir.

Destekleyici alanların birçoğunda, doğrudan IPE demirlerini kullanmaktayız. Birçok müşteri, iskelet kurulumlarında, destekler olan alanlarda mukavemet dayanıklılık değeri yüksek olan bu yapısal ürünlerin kullanımına meyillidir. Hal böyle olunca da geniş bir kullanım alanı da doğrudan oluşmaktadır.

Taşıtların tamamında imalat alanında, doğrudan makine ya da mahfaza gibi imalatlarda IPE demirlerini kullanmaktayız. Yapısal anlamda ise doğrudan büyük ve küçük bina projelerinde yararlanılır. Birçok ağırlıkta ve özellikte IPE demirleri üretilebilir. Karaca Metal, müşterilerinin taleplerine öncelik vererek sıkı bir talepleri dinler, buna göre en doğru şekilde istekleri kayıt altına alır ve beklenen niteliklerde IPE demirleri üretim sağlar. Karaca Metal, kaliteli üretim noktasında en doğru üretim hattını kurmayı başaran öncü firmalardan biri olarak, taleplerinizi en hızlı şekilde yanıtlar nitelikte özelliğe sahiptir.

IPE Demirlerinde Karaca Metal Farkı

Genelde imalat sektöründe en yoğun şekilde IPE demirleri kullanılır. Birbirinden farklı uygulamaya dayalı olarak, bina ya da traktör römorklarında kullanılan, taşıtlara dair taşımacılık anlamında ya da imalat ürünü olarak tercih edilen demir türü, doğrudan IPE demirleridir.

Müşteri talepleri doğrultusunda talep edilen en, boy, genişlik ve benzer özelliklerin tamamı Karaca Metal farkı ile en hızlı üretim hattı çerçevesinde sağlanır. Karaca Metal olarak, sizlerin talep ettiği özel ebatlardaki IPE demirlerinizin siparişi en hızlı şekilde projelerinize yönelik üretiyor, kısa vade de istenilen özel üretimleri gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışıyla en uygun fiyat garantisi sunan Karaca Metal ile anlaşacağınız ürünlerin tamamında, en iyi fiyatlandırma garantisi sunar. Buna göre üretimlerinin en doğru biçimde sağlanacağı IPE demirleriyle ilgili Karaca Metal’in özellikleri şu şekildedir:

• Üretim hattı, isteklerden en yakın şekilde IPE demiri üretimi yapan hattı kurulmuştur.
• Fiyat politikasınca Karaca Metal olarak rekabetçi bir fiyatlandırma sayesinde en iyi fiyat garantisi sunulur.
• Tüm projelerinize uygun IPE demirleri üretimi sağlanır.
• IPE demirlerinin tamamında güvenilir ve doğru hizmet anlayışı ile siz de tedarik zincirinde kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz.
• Yapı profillerine dayalı IPE demirleri için geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Karaca Metal IPE Demirleri

Karaca Metal, bu sektör içerisinde sunmuş olduğu hizmetleriyle uzman kadrosu ve kendi özelinde bulunan son teknoloji cihazlarıyla IPE demirlerini inşaat sektörüne, yapı sektörüne uygun hale getirmektedir. Bu sayede yapısal bir profil ürününe ulaşmak istediğinizde, doğru üretimi istediğiniz kalitede yaptırabileceksiniz.

Son derece başarılı bir yapı çerçevesinde isteklerinizi ve istenilen özellikleri alan Karaca Metal, en doğru şekilde IPE demirleri konusunda birbirinden farklı ebatlarda, boyutlarda sizlere özel üretim sağlar.

Standart IPE demirleri boyutları dışında da birçok ebatlarda geniş bir ürün yelpazesi sunan Karaca Metal, yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile beraber sizlere istenilen nitelikte hizmet sunar. En hızlı biçimde her zamankinden daha iyi bir anlayış sayesinde teknolojisini geliştiren, uzman kadrosunda her daim yeniliğe açık yapı ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı yaklaşmaktadır.

Ağırlık ve ebatları, standartlar çerçevesinde üretilir. Fakat Karaca Metal olarak, standartların dışında da istenilen IPE demirlerinin tamamında özel üretimler sağlanmaktadır. İhtiyaç olması halinde müşteri temsilcileriyle yapacağınız tüm görüşmelerde taleplerinizi bildirerek; güvenilir ve hızlı bir hizmet anlayışından faydalanabilirsiniz.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Hafif olduğu kadar iç yarıçap köşeleriyle beraber yapı alanında geniş bir kullanım amacına hitap etmekte olan IPE demirleri, doğrudan şekli ve yüküne göre birçok projeye uyarlanabilmektedir. Doğru açılara göre kullanım amacında, istenilen güç ve sağlamlığı en iyi şekilde elde edebiliyorsunuz. Buna ek istediğiniz IPE demirleriyle ilgili kesim, biçimlendirme ya da kaynak yapma gibi süreçlerin tamamında da işlenebilir olması özelliğinden faydalanarak bunu avantaja çevirebilirsiniz.

Genel imalat ürünü kullanımlarında IPE demirleri tercih edilmektedir. Hem tamir hem de onarım aşamalarında, IPE demirleri tüm kullanımlarda dahil olmaktadır. Üretime dayalı birçok alanda. Yine IPE demirleri görülmektedir. Endüstriyel alanların birçoğunda iskelet için faydalanılmakta, inşaat alanlarında, otoyol ya da baraj gibi inşaatlarda IPE demirleri yapısal bir ürün tercihi olarak kullanılmaktadır.

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon