IPE Demirleri

IPE demirleri, endüstriyel ve yapısal amaçlar için biçimlendirilen yapı profili ürünleridir. IPE demirleri ayrıca makine, bina ve ağır taşıt tamirlerinde yaygın olarak kullanılırlar. Enlemesine bakıldığında yatay bir üst ve alt flanşlara ve dikey bir gövdeye sahip olduğu görülür. Bu ürünler çok çeşitli ebatlarda ve gövde kalınlıklarında olabilirler. İPE demirleri ölçüleri nedir ve İPE demirleri nerede kullanılır gibi sorular aklınızdaysa yazımıza göz atmaya devam edebilirsiniz.

 

IPE demirleri, büyük oranda yapısal mukavemet sağladıkları için iskeletler ve destekler için ideal ürün durumundadırlar. Genel olarak makine, mahfaza ve taşıt imalatında kullanılırlar. Binalarda ise daha çok yapısal destek ürünü olarak IPE demirlerinden faydalanma yoluna gidilir. İPE demirleri ağırlıkları ve İPE demirleri özellikleri istek ve ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik göstermektedir. İPE demirleri firmaları arasında yer alan Karaca Metal İPE demirleri kalitesi ile de dikkat çekmektedir.

IPE Demirlerinde Karaca Metal Farkı

IPE demirleri birçok farklı uygulamada kullanılırlar. Binaların, traktör römorklarının ve taşıtlara ait iskeletlerinde imalat ürünü olarak kullanılmaları en önemli örneklerden bazılarıdır. Karaca Metal size birçok farklı ebatta, uzunlukta ve özellikte IPE demirleri tedarik edebilir. İPE demirleri plaka ve İPE demirleri çeşitleri ile dikkat çeken Karaca Metal aynı zamanda İPE demirleri birim fiyat seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. İPE demirleri fabrikası olarak hizmet veren Karaca Metal sayesinde kaliteli ürünlere sizler de ulaşabilirsiniz.

  • IPE demiri üretim aşamasında süreklilik arz eden kalite kontrolü
  • Rekabetçi fiyat politikası ve yerinde analizlerle en uygun fiyatlandırma
  • Her projede kolayca kullanılabilen uzun ömürlü IPE demiri üretimi
  • IPE demiri tedarik hizmetinde güven ve kalite odaklı hizmet anlayışı
  • IPE demiri ürünleri dahil olmak üzere yapı profillerinde geniş ürün yelpazesi

Karaca Metal IPE Demirleri

IPE demirleri inşaat sektöründe oldukça sık kullanılan bir yapısal profil ürünüdür. Karaca Metal tarafından üretilen IPE demirleri son üretim tekniklerine bağlı kalınarak üretilir. IPE demiri ürünlerimiz farklı boyut ve ebatlarda oldukları için özel üretim gerçekleştirebiliriz.

 

Basit IPE demirleri boyutlarından daha gelişmiş IPE demirlerine kadar Karaca Metal her müşterinin yüksek kaliteli ürün beklentisini karşılamaya çalışır. Karaca Metal gelişmiş tesisleri sayesinde IPE demirlerini her zamanki kalitede ama daha hızlı bir biçimde üretmeyi başarabilir.

 

Karaca Metal tarafından üretilen IPE demirleri standart ağırlıklarda olurlar. Standardın dışında IPE demiri ihtiyacınız varsa yine bizi tercih ederek özel üretim yaptırabilirsiniz. Karaca Metal projeleriniz için size güvenli, hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmekten gurur duyar.

KULLANIM ALANLARI

IPE demirleri her türlü yapısal uygulama için ideal olan iç yarıçap köşelerine sahip hafif bir üründür. Bu ürünün şekli, bir projenin yükü dikey veya yatay olduğunda çelik açıda ilave güç ve sağlamlık elde etmek için idealdir. Ek olarak IPE demirleri, kaynaklanması, kesilmesi, biçimlendirilmesi ve işlenmesi kolay bir üründür.

  • IPE demirleri genel imalat ürünü olarak kullanılırlar.
  • Üretime dayalı olan alanlarda IPE demirlerinden faydalanılabilir.
  • Çeşitli tamir ve onarım işlemlerinde IPE demirleri kullanılır.
  • Birçok endüstride iskelet oluşturmak için IPE demirlerinden yararlanılır.
  • IPE demirleri otoyol, köprü ve baraj inşaatında kullanılabilen yapısal bir üründür.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon