Kare Demiri Teknik ve Mekanik Özellikleri

Kare demirlerin kaynak özellikleri de son derece yüksektir. Kare demirler projeye özel olabilecek şekilde tasarlanabilmektedir.

Kare Demirleri Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Karemi demiri teknik ve mekanik özellikleri sizin tercihlerinize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kare demirler çoklu yönlerde yüklemelerin söz konusu olduğu kaynaklı çelik çerçevelerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kare demirler çok eksenli yüklemeler için son derece verimli şekillere sahiptir. İki veya daha fazla enine kesitin olması düzgün güç özelliklerini beraberinde getirmektedir. Kare demirlerin ağırlıkları da yine size özel olarak belirlenebilmektedir.

Kare demirler yapısal ürün olarak inşaat sektöründe kullanılabileceği gibi aynı zamanda gemi yapımında da kullanılabilmektedir. Kare kutu profil ve kare kesitli olan profil modelleri gemi yapımında son derece büyük bir öneme sahiptir. Sanayi ve ağır sanayi endüstrisinde de kare profillerin kullanımı son derece yaygındır. Otomotiv sanayisi, mobilya sektörü ve makine imalatında da kare demirleri kullanılmaktadır. İşlevsel özellikleriyle ön plana çıkan kare demirleri arasından sizler de tercihlerinize uygun olanlarını seçerek uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon