Kare dolu demir, genel montaj veya üretim için birçok farklı endüstride yaygın olarak kullanılan hadde ürünleridir. Ayrıca, tesis ekipmanları ve korkulukların genel onarımlarında kare dolu demir ürünlerinden yararlanılır. Yaygın uygulamalar arasında süs demir işi, kapılar ve pencerelerdeki koruyucu bariyerler bulunur.

 

Kare dolu demir her türlü malzemeden üretilebilen bir hadde ürünüdür. Mükemmel ağırlık taşıma özellikleri, yüksek korozyon direnci, üst seviye dayanıklılık bu ürünün diğer dikkat çeken özellikleridir.

Kare Dolu Demir Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Kare dolu demir, tüm yapısal uygulamalarda, genel imalatta, imalat ve tamir işlerinde tercih edilen çubuk şeklinde bir hadde ürünüdür. Kare dolu demirleri endüstriyel bakımda, tarım aletlerinde, nakliye ekipmanlarında ve dekoratif demir işlerinde tercih edilir.

 • Kare dolu demir ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
 • Demir ve çelik endüstrisinde rekabetçi fiyat politikası
 • Kare dolu demir tedarik hizmetinde uygun, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı
 • Kare dolu demirler dahil olmak üzere demir ve çelik ürünlerinde geniş ürün yelpazesi
 • Kalite odaklı hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini yakalama

Karaca Metal Kare Dolu Demir Hadde Ürünleri

Kare dolu demirin kaynaklanması, kesilmesi, biçimlendirilmesi ve işlenmesi oldukça kolaydır. Karaca Metal, önceden kesilmiş uzunluklarda gönderilmeye hazır olarak belirli düzeyde kare dolu demir stokuna sahiptir. Bu sayede size küçük veya büyük projelerinizde en iyi şekilde yardımcı olmayı başarabiliriz.

 

Kare dolu demir hadde ürünü sağlama konusunda zengin bir endüstriyel deneyime sahibiz. Farklı boyutlarda, şekillerde, yüzeylerde ve biçimlerde mevcut olan tüm ürünlerimiz daha az bakım gerektirirler. Birinci sınıf malzemeleri kullanarak ürettiğimiz kare dolu demirler ihtiyaçlarınızı karşılayabilecektir.

 

-- KARE DOLU DEMİR AĞIRLIK TABLOSU --

 

Karaca Metal hadde ürünü üretiminde en önde gelen markalardan birisidir. Her zaman gelişim odaklı hareket eden ekibimiz yeniliklere açık üretim anlayışıyla dikkat çeker. Profesyonel ekibimiz sürekli kendini geliştirerek müşterilerin taleplerine karşılık vermeye çalışır. Böylece satış öncesi ve satış sonrası dahil olmak üzere üst düzey müşteri memnuniyetini yakalamayı başarırız.

KULLANIM ALANLARI

Kare dolu demir çekme dayanımı, pasa karşı yüksek direnci ve yüksek üretim kabiliyeti nedeniyle tercih edilen ürünlerin başında gelir. Uygun maliyetli ve çok yönlü bir malzeme olması diğer avantajlarıdır. Dayanıklı desteğin ve korozyon direncinin gerekli olduğu çoğu uygulamada bu hadde ürünleri kullanılabilir.

 • İnşaat sektöründe çeşitli yapı desteklerinin içerisinde kare dolu demirlere yer verilir.
 • İskelelerin yapımında çok yönlü olan kare dolu demir ürünleri kullanılır.
 • Beton temellerde kare dolu demirlerin ağırlık taşıma özelliklerinden yararlanmak için kare dolu demirlerden yararlanılır.
 • Pencere ve kapı gibi çeşitli alanlarda korkulukların yapımında kare dolu demirler tercih edilir.
 • Çeşitli süs işlerinde bu hadde ürünlerinin kullanımı mümkündür.
 • Gerekli görülmesi durumunda kirişlerde kare dolu demirlerin kullanımı tercih edilebilir.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
Telefon