Kare Dolu Demir

Kare dolu demirler, sıcak haddeleme yöntemine tabi tutularak üretilmektedir. Bu ürünlerin mevcut köşeleri birbirine eşit olmakla birlikte yüksek dayanıklılık özelliğine sahiptir. Aynı zamanda sektörel kullanım amaçlarına göre soğuk çekme yöntemi kapsamında da üretilebilmektedirler. Üst düzey ağırlık taşıma gücüne sahip olan bu hadde ürünler, yüksek korozyon direnciyle öne çıkmaktadır. Çeşitli sektörlerde sıkça tercih edilmesinin sebebi ise bu özellikleriyle birlikte dayanıklı yapısından kaynaklanmaktadır.

Kare dolu demir nedir diye merak edenler için ne işe yaradığını da kapsamlı bir şekilde ele almaktayız. Üretimle birlikte genel montaj işlemlerinde yaygın biçimde kullanılan kare dolu demir, her çeşit malzemeden üretilebilmektedir. Bununla birlikte çeşitli özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

KARE DEMİRİ ÖLÇÜ VE AĞIRLIK TABLOSU

EBAT (MM) - KALINLIK (MM) 1 METRE AĞIRLIK (KG/MT) KALİTE
10X10,00 MM 0,78 KG ST37
15X15,00 MM 1,77 KG ST37
16X16,00 MM 2,01 KG ST37
18X18,00 MM 2,54 KG ST37
20X20,00 MM 3,14 KG ST37
22X22,00 MM 3,80 KG ST37
24X24,00 MM 4,52 KG ST37
25X25,00 MM 4,91 KG ST37
30X30,00 MM 7,07 KG ST37
32X32,00 MM 8,04 KG ST37
35X35,00 MM 9,62 KG ST37
40X40,00 MM 12,56 KG ST37
45X45,00 MM 15,90 KG ST37
50X50,00 MM 19,63 KG ST37
60X60,00 MM 28,26 KG ST37
65X65,00 MM 33,16 KG ST37
70X70,00 MM 38,47 KG ST37
75X75,00 MM 44,15 KG ST37
80X80,00 MM 50,24 KG ST37
90X90,00 MM 63,59 KG ST37
100X100,00 MM 78,50 KG ST37
150X150,00 MM 176,63 KG ST37
200X200,00 MM 314,00 KG ST37
250X250,00 MM 490,00 KG ST37

Kare Dolu Demir Yapısal Özellikleri

Kare dolu demirler, dayanıklılığının yanı sıra birçok üstün niteliğe sahip olmaktadır. En belirgin özelliklerinden biri kolayca şekil alabilmesidir. Bu kapsamda kaynak, kesim, biçimlendirme ve işlenme açısından son derece kolaylık sunmaktadır. Birinci sınıf malzemeler ve son teknoloji ile üretilen kare dolu demirler, firmamızın yüksek kalitesi ile harmanlanmaktadır. Gerek üretim gerekse teslimat aşamasında rutin kontroller odağında  titizlikle faaliyet gösterirken, alanında uzman ekibimizle ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmaktayız.

Birçok farklı boyut ve ölçüleriyle her sektöre uygunluk gösteren kare dolu demir ürünler, 10x10 gibi standart modellerinin yanı sıra 250x250 gibi çeşitli formlarda tasarlanmaktadır. Hem esnekliğini hem de dayanıklılığını arttırmak için çeşitli işlemlere tabi tuttuğumuz kare dolu demirler, yüksek kalite üretim standartlarında hizmetinize sunulmaktadır.

Kare Dolu Demir Nasıl Üretilir?

Soğuk çekme odağında üretilen kare dolu demirler, sıcak çekme işlemine tabi tutulan demirlerin tekrar işlemden geçirilmesiyle üretilmektedir. Kalıp içerisinde yerleştirilen demirler öncesinde temizlenir, sonra ise ihtiyaç duyulan şekil oluşturulmaktadır. Bu uygulama demirin esnekliğini arttırırken sağlamlık düzeyini de maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda şekillenen  kare dolu demirler, yapılan işlem sonrasında daha pürüzsüz bir yüzeye sahip olmaktadır.

Karaca Metal olarak projenize uygun formda tasarladığımız kare dolu demir ürün çeşitliliğimizle ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktayız. Dilediğiniz ölçü ve ebatta bulabileceğiniz bu ürünler, kullanım hazır formuyla stoklanmakta ve gereksinim duyduğunuz an ulaşılabilir olmaktadır. 

Kare Dolu Demir Kullanım Alanları

Kare dolu demirler, çekme dayanımları kapsamında paslanmaz bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden birçok farklı sektörde kullanımı mevcuttur. Yüksek üretim standartlarında üretilirken, maksimum direnç gücüyle en sık tercih edildiği alanlardan biri kuşkusuz inşaat sektörüdür. Çeşitli yapıların desteklerinde kare dolu demirler kullanılmaktadır. Bu yüzden inşaat yapıları dış ortam koşullarına ve olası doğal afetlere karşı son derece dayanıklı bir form kazanmaktadır.

Kare dolu demirlerin en yaygın kullanıldığı sektörlerden biri de iskele yapımlarıdır.İşlevselliği ve üstün korozyon direnci ile sağlam yapıların inşa edilmesinde önemli bir rol üstlenmektedir. Ağırlık taşıma kapasitesi son derece yüksek olan bu ürünler, beton temellerinde kullanımı ile üstün bir performans sergilemektedir. Aynı zamanda pencereler ve kapıların yapımında da tercih edilmektedir. Özellikle korkuluk gibi alanlarda kullanılmasının sebebi üstün dayanım gücünden kaynaklanmaktadır.

Paslanmaz formda üretilen kare dolu demirler, sağlamlığıyla birlikte vinç inşası dahil tüm inşaat alanlarında kullanılabilmektedir. Hadde ürün olarak nitelendirilen bu parçalar, birçok süs eşyalarının yapımında tercih edilmektedir. Gerek montaj gerekse üretim aşamasında ihtiyaç duyulan kare dolu demirlere, firmamızın yüksek kalitesi kapsamında ulaşabilirsiniz. Projenize uygun ağırlık ve ölçülerde tasarlanan bu ürünler, çok yönlü fonksiyonelliği ile farklı kullanım alanlarına hitap etmekte, maksimum işlevsellik göstermektedir. 

Kare Dolu Demir Ağırlık ve Ölçüleri

Kare dolu demirler, yüksek dayanım gücünün yanı sıra standartların üzerine çıkılarak üretime tabi tutulmaktadır. Karaca Metal olarak hizmetinize sunduğumuz bu ürünler, her projeye uygun ölçülerde tasarlanabilmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz kare dolu demirlere ulaşmanız minimum zaman diliminde gerçekleşmektedir. 

Sektöre özel olarak üretim yapan firmamız, tüm ürünlerinde olduğu gibi kare dolu demirlerinde de maksimum kaliteyi sizlerle buluşturmaktadır. Standart kalıpların yanı sıra farklı ölçülerle buluşturduğumuz kare dolu demir çeşitlerinde hiçbir zaman sınır tanımayan bir algıya sahibiz. Genel imalat ve tamir işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz bu ürünlere ulaşmak için sayfamızdan bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ağırlık ve ölçü konusunda detaylı bilgi sahibi olabilir, uzun yıllar kullanım avantajını deneyimleyebilirsiniz. 

Kare Dolu Demir Fiyatları

Projenize ihtiyaç duyduğunuz kare dolu demirler, yüksek kalitesinin ve üst düzey dayanım özelliğinin yanı sıra uygun fiyat avantajı sunmaktadır. Düşük maliyetlerle alım işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu ürünler, firmamızın makul rakamları odağında satışa tabi tutuluyor. Her bütçeye hitap eden formda kare dolu demirler için daha fazla düşünmeden rotanızı Karaca Metal’e çevirebilirsiniz. 

Kare dolu demir fiyatları, kalitesine ve ölçülerine göre değişkenlik gösterirken oldukça cüzzi rakamlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Alanında uzman kişiler ve ileri teknoloji kapsamında üretilen bu ürünler, yüksek kaliteyle birlikte uzun yıllar kullanım avantajını beraberinde getirmektedir. Üstelik tüm bu özellikler uygun fiyatlar odağında sizlerle buluşturulmaktadır!

Düşük maliyetlerle sahip olabileceğiniz Karaca Metal kare dolu demirlere, hızlı teslimat güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Zengin ürün tedariğine sahip olan firmamız, ihtiyaçlarınıza pratik ve profesyonel biçimde çözüm bulmaktadır. Çeşitli tesis ekipmanları ve korkuluklarda kullanılan bu ürünler, markamızın üstün kalitesiyle buluşuyor! Siz de projeniz için gerekli olan kale dolu demir çeşitlerine, firmamız kalitesi ile erişebilirsiniz. 

Uzman ekibimiz ve son teknoloji üretim cihazlarımızla hizmetinize sunduğumuz kare dolu demir ürünlerimizi, profesyonellik çerçevesinde sizlerle buluşturuyoruz. En kaliteli ürünleri düşük maliyetlerle satın almak için en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Çalışmalarımıza sizlerin memnuniyeti odağında yön verirken, makul rakamlarla satış işlemi gerçekleştirmekteyiz. Rakiplerimizin arasından sıyrılarak bir adım öne geçmemizin sebeplerinden biri bu özelliğimizdir. 

Karaca Metal olarak farklı ölçü ve ağırlıklarda ürettiğimiz kare dolu demir çeşitlerinde her bütçeye hitap edebilmekteyiz. Sektörel farklılıkları göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetler, üstün hizmet kalitesiyle harmanlanıyor. Siz de bu kaliteden ve uygun fiyatlardan faydalanmak için sayfamızı ziyaret ederek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kare dolu demir ürünlerinde çeşitli avantajlar siz değerli müşterilerimizi bekliyor!

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon