Levha Saclar

Rulo şeklinde ana malzemesi ile elde edilen levha saclar, yassı haddelenmiş ürünler olarak bilinen saclardır. Günümüzde cihaz imalatlarında, otomotiv sektöründe ya da birçok inşaat, yapısal uygulamalarda levha saclar kullanılır. Levha sacların ince ve düz olması gerektiği gibi özel biçimlendirme uygulaması kullanılmaktadır. Bu sayede geniş alanları kaplama gibi bir özelliğe sahip olurlar. Bu levhaların onarım ve bakım işleri için birçok endüstriyel alanlarda da kullanıldığı gözlemlenir.

Birtakım endüstriyel işlemler sonrasında ince ve yassı metal parçalardan oluşan levha saclar, düz levha formunda ya da büyük rulolarda kullanılmaktadır. Tedarik çeşidi olarak aşağıdaki farklı metal türlerinden üretimi mümkündür:

  • Alüminyum
  • Altın
  • Nikel
  • Gümüş
  • Titanyum
  • Platin
  • Bakır
  • Pirinç

Müşteri taleplerini değerlendiren ve önem veren Karaca Metal, tüm istekleriniz konusunda levha sac ölçüleri ve sac ağırlıklarını bilerek ihtiyaçlarınıza göre en iyi şekilde özel üretimler sağlamaktadır. Bükme, artımlı sac şekillendirme, kıvırma, şekillendirme baskısı, ütüleme, genişletme, derin çizim, kesme gibi işlemlerin tamamı bu levha saclarda uygulanabilir işlemlerdir. Sektöre göre elde nasıl bir levha sac istiyorsanız, bu uygulamaların da ona göre yapılması mümkün olabilmektedir.

Karaca Metal ile Levha Sac Ürünleri Kalitesi

Sektörünüzün ihtiyacına en uygun şekilde levha sac ürünlerinde en iyi şekilde üretimler sağlanır. Sizlerin ihtiyacını dinleyen Karaca Metal, en iyi şekilde söz verdiği sürede, doğru ve kaliteli bir üretim ile ihtiyaçlarınızı karşılar. Müşteri taleplerine yönelik çalışan bir yapıya sahip olan Karaca Metal ile tüm istekleriniz, müşteri memnuniyeti çerçevesinde sağlanabilir olacaktır. Güvenli bir hizmet anlayışı çerçevesi içerisinde yüzde 100 en doğru zamanda teslimat, en uygun fiyat garantisi ise siz de levha saclar üretimi yaptırabilirsiniz.

Kalitenin süreklilik haline gelmesi noktasında kalite kontrolü aşamalarını, tüm üretim aşamasında yapan Karaca Metal ile birlikte her türlü sektöre ait levha sac boyutları, ağırlığı, ebatlarında isteklerinizi yaptırabilirsiniz.

Karaca Metal Levha Sac Ürünleri Hizmetleri

Müşterilere karşı gerekli ihtiyaçları en iyi şekilde anlayıp çözüm üreten firmamız Karaca Metal ile birlikte siz de endüstrideki standart kalitenin dışında istediğiniz özel üretimler yaptırabilir ve doğru kaliteyi de böylelikle görebilirsiniz. Müşteri ilişkilerine önem veren Karaca Metal markamız ile beraber sizlerde tüm isteklerinizi yaptırabilirsiniz.

En ideal levha sac ürünleriyle ilgili geniş bir ürün çeşidi bulunması ile isteklerinizi karşılıyor, tüm ihtiyaçlarınızı da buna göre sağlıyoruz. Her daim müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak isteyen firmamız ile ideal çalışma prensiplerine uygun şekilde siz de sac levha ebatları ve birim fiyat aralıkları konusunda telefon ile görüşme sağlayarak özel bilgiye anında sahip olabilirsiniz.

Kendini geliştirmeye açık olan ekibimiz ile birlikte sizlerde en yeni teknoloji sayesinde levha sac ürünleriyle ilgili tüm siparişlerinizde doğru üretimlerin zamanında çözüme kavuşması, en doğru zaman çerçevesinde teslimatın olmasından yararlanabileceksiniz.

Levha Sac Ürünleri Kullanım Alanları

Genel olarak levha sacların otomotiv sektöründe, şekil vermeye dayalı kullanımı olduğunu görmekteyiz. Hassas bir yapısı olması sayesinde otomobillerde, kamyonlarda kaporta üretimi için kullanımı söz konusudur. Bu sacların aynı zamanda uçak, tren, vagon ya da lokomotif gibi sektörlere yönelik de gövdelerinin oluşturulması tarafında kullanımı bulunur.

İnşaat sektöründe de kullanımı bulunur ve bu sektörde, doğrudan inşaat kalıpları üretimi için değerlendirilmektedir. Beyaz eşyalar olarak dondurucuya yönelik üretimi olan beyaz eşyaların levha saclar değerlendirilerek üretimi sağlanır. Çöp kutusu üretimi için de levha sac kullanımı bulunmaktadır. Helikopter ve uçaklar için hava araçları olarak levha saclar kullanılarak bu hava araçlarının üretiminde de yeri bulunur.

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon