Levha Saclar

Levha saclar, yassı haddelenmiş ürünler olarak kabul edilirler. Bunlar rulo şeklindeki ana malzemeden elde edilirler. Cihaz imalatı ve otomotiv endüstrisi gibi birçok inşaat ve yapısal uygulamalarda levha saclar kullanılır. Levha saclar, geniş alanları kaplamak için ince ve düz olmak üzere özel olan biçimlendirilir. Levhalar çeşitli endüstrilerde onarım ve bakım işleri için kullanılır. Peki levha sac nedir ve levha sac nerelerde kullanılır merak ediyorsanız aşağıdaki yazımıza göz atmaya devam edebilirsiniz.

Levha saclar, birçok günlük uygulamada kullanılan endüstriyel bir işlem sonrasında oluşturulan ince ve yassı metal parçasıdır. Levha saclar, düz levha formunda veya büyük rulolarda olabilir. Bu levhaları alüminyum, kalay, nikel, titanyum, pirinç, bakır, altın, gümüş ve platin gibi farklı metal türlerinde tedarik edebilmek mümkündür. Levha sac ölçüleri ve levha sac ağırlıkları kişilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak belirlenebilmektedir.

Sac levha çeşitleri üretiminde bükme, şekillendirme baskısı, artımlı sac şekillendirme, derin çizim, ütüleme, kıvırma, genişletme ve kesme gibi işlemler uygulanabilir. Tüm bunlar elde edilmek istenen levha saclara göre değişiklik gösterir.

Levha Sac Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Levha sac ürünlerine ihtiyacınız varsa verdiğimiz tüm sözleri başarılı bir yerine getirdiğimiz için bizi tercih edebilirsiniz. Karaca Metal olarak müşteri odaklı bir yaklaşımla çalışırız. Levha sac firmaları arasında yer alan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Bizi tercih etmeniz durumunda güveninizi kazanmak önceliğimizdir:

 • %100 zamanında teslimat garantisi
 • Rekabetçi fiyatlandırma politikası ile ideal fiyatların elde edilmesi
 • Her türlü ürünün bulunabilirliğini sağlayarak müşteriyi memnun etme
 • Ürün kalitesinde süreklilik elde etme
 • Levha sac fabrikasi olan firmamız güvenilir ve kaliteli hizmet sunma

Karaca Metal Levha Sac Ürünleri

Levha sac ürünlerine ihtiyaç duymanız durumunda bu ürünlerin üretimini yapan ve müşteri ile ilişkileri gerçek bir ortaklığa dönüştürebilen firmamızla çalışmayı tercih edebilirsiniz. Karaca Metal ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek için çaba gösterir. Endüstrideki standart kalitedeki ürünlerin aksine daha kaliteli ürünleri bizde bulabilirsiniz.

Karaca Metal en ideal levha sac ürünleriyle buluşmanızı sağlar. Oldukça geniş olan ürün yelpazemiz ile size hizmet vermeye hazırız. Önceliklerimizden en önemlisi her zaman müşterinin taleplerine karşılık verebilecek üretimleri gerçekleştirmektir. Sac levha ebatları ve sac levha birim fiyat aralıkları konusunda sizlere özel seçenekler sunmaktayız.

Karaca Metal her zaman yenilikçi bir yaklaşımdan yanadır. Aradığınız levha sac ürünlerini bulmanıza yardımcı olabiliriz. Ekibimiz sürekli kendini geliştirerek yeni teknolojilerden faydalanmaya çalışırız. Levha sac ürünleri için sipariş vermeniz durumunda ürünleriniz her zaman söz verdiğimiz tarihte size teslim edilir.

Kullanım Alanları

Levha saclar otomotiv sektöründe özellikler otomobil ve kamyonların kaporta üretiminde kullanılır. Bu saclar aynı zamanda uçak, vagon ve lokomotif gövdelerinin oluşturulmasında tercih edilir. Buna ek olarak levha saçlar çeşitli inşaatlarda kalıp olarak değerlendirilen bir üründür:

 • Levha saclar otomobillerin ve kamyonların panellerinde kullanılır.
 • Kargo kamyonlarının panellerinde levha sacların kullanılması mümkündür.
 • Tren vagonlarında ve lokomotiflerde levha saclar kullanılır.
 • Evlerde kullanılan buzdolabı ve dondurucu gibi beyaz eşyalarda levha saclar değerlendirilir.
 • Çöp kutularının üretiminde levha saclar kullanılır.
 • Metal dolapların ve alet kutularının üretiminde levha saclar kullanılabilir.
 • Uçaklar ve helikopterler gibi hava araçlarında levha sacların kullanımı yaygındır.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon